Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Гласуване!нови  
Автор Acя (пиявица)
Публикувано30.01.09 16:16



Провокирана от последното просташко изявление на Никифин в темата за конкурса на 01.02. 09. ми дойде идеята да гласуваме и да се види кой е "за" и кой "против" поставянето на постоянен бан на Ники.
Предложението ми е да се гласува явно- с "да", "не" и "въздържал се".
Модовете не са длъжни да се съобразят с нашето мнение, тъй като те като наши легитимни представители имат право да поставят банове. Просто искам да се види колко хора всъщност сме възмутени от постоянните прояви на неуважение и простотия от страна на НИКИ, да и се покаже, че в същност желанието за бан не е иницирано от модовете, а е в унисон с нашите собствени чувства!
Ако модовете преценят, че темата не е подходяща да я заключат!



Тема Re: Гласуване!нови [re: Acя]  
Автор snich (top4o)
Публикувано30.01.09 16:22



Аз съм ЗА да й забранят достъпа до клуба.И в другата тема го казах,но нека тук е официално.



Тема Re: Гласуване!нови [re: Acя]  
Автор Acя (пиявица)
Публикувано30.01.09 16:23



да си кажа и аз официално и аз съм "за" да и се забрани достъпа до клуба!



Тема Re: Гласуване!нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано30.01.09 16:33



Ами предвид, че нищо не научавам от нея, да не говорим, че само пълни темите с груб спам съм "за". Въпреки, че точната дума е, че ми е безразлично дали ще има спам или не.


Символика - тоалетна и 1 Бг роза.....


Тема Божкенови [re: Acя]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.01.09 16:36



пак ли цяла тема в моя чест. Нали се беше заканила да не ми вдигаш повече самочувствието. И това забрави. Ех..., то озлоблението много заслепява и замъглява мозъка


Ще следя внимателно как тебеподобните ти ще си дадат крещящото ЗА за мен, а тези, които са против тактично ще си замълчат както винаги... от страх... Понеже модераторите са Лелеле, бррр, голям страх .
Кога човек реши да се изгаври със себе си, никой не може да го спре. Давай душа, аз обичам да гледам саири. Поне ще ти е едно дооообро като ме изгонят да се самозалъгваш, че едва ли не ТИ си ме изгонила. Опита да го направиш и в др форум ама там все още са останали мислещи хора и те отсвириха. Тук явно разчиташ на мнозинство от немислещи. Успех, и ще го имаш де, като знам какви жалки екземпляри бродят по онезои земи. Жал ми е за убавата държавица. Ама непоносимостта ми към злоба и простотия надделя и ме прати на др край на света. Но като започна да се усъмнявам, да не съм сбъркала случайно в мнението си към сънародниците ми винаги мога да вляза в някой български форум и да се успокоя, че съм направила верния избор.




Тема Re: Божкенови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.01.09 16:47



Тук ми намирисва на глобална конспирация! Хех
Първо да кажа, че аз няма да гласувам, за да няма после "Я виж стадото как върви след пъдаря!"
И още едно разяснение - Правилата на клуба не ги измисляме ние, а админите. Ние само ги следваме, за да няма простотии из клубовете.



Тема прекраснонови [re: jana]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.01.09 16:50



тогава прочети поста на работещата към мен и и връчи полагаемият и се бан.
Аз се махам, че ме налегна голяма скука тук, все едно и също и все отчаяни нападки




Тема Твърдо ЗАнови [re: Acя]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано30.01.09 16:52



да изчезне най накрая

!

Редактирано от jana на 30.01.09 16:59.



Тема Re: Божкенови [re: NikiFin]  
Автор Acя (пиявица)
Публикувано30.01.09 16:53



ха-ха-ха
Само едно разяснение, тази тема е просто информативна. Ние сме дали власт на сърфа и Яна да решават вместо нас и да спазват общовалидни правила, дадени от админите не измислени от тях. Така, че какво ще стане тук и какво не няма общо с това дали ще ти се сложи бан или не. Просто искам ти да видиш, че почти не са останали хора, които да те разбират или да искат да те разберат или на които да не пречиш!





Тема Re: прекраснонови [re: NikiFin]  
Автор Acя (пиявица)
Публикувано30.01.09 16:55



бан не се връчва просто така. Първо има предупреждение

. После временен бан и после постоянен бан.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.