Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано22.01.09 21:08



дай да измислим нещо
децата няма ли кой друг да ги вземе точно в сряда /Гред?

/
второ, не можеш ли да си поискаш да излезеш малко по-рано този ден
аз вече два пъти си искам
и два пъти шефовете ме пускат /имам готини шефове/
а днес разбрах, че не само ме пускат
но единият от тях ще дойде с мен на 28-ми пред НС
начини се намират
стига да го има меракът
с теб съм... мисли за начини... идеи ... ГУШ

Януари 2009, Протест:

Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.01.09 21:19



Абе не е въпрос за мерак. Тъкмо съм почнала работа и вече закъснях 2 пъти за работа, щото децата са болни. Излизах поне 4 пъти по-рано, за да мога да ги заведа на лекар. Ползвах 2 дни болнични. Греди работи от вкъщи само и само да оздравеят. А сега да изляза по-рано заради протеста - еми не мога да си го поискам. И моят шеф е готин, ама на мен ми е неудобно.




Символика - тоалетна и 1 Бг роза.....


Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано23.01.09 10:44



Напълно те разбирам, не се коси, до довечера



Януари 2009, Протест:

Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано23.01.09 21:10



Гред, Мред, Сладолед



бат Васко е най-великият, верно ли ще пее?



Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано24.01.09 17:01



да, обещал е за 28-ми да дойде да пее



Януари 2009, Протест:

Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: vihrogonche]  
Автор юзepkaтa Acя ()
Публикувано24.01.09 19:32



а то ще има ли протест?
в дира пише, че студентите се отказват от протеста!



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: surfline]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано27.01.09 10:56







Тема 28 Януари, сряда, 15 часа, пред НСнови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано27.01.09 12:27



Утре протестът започва в 3 следобяд пред Парламента.
Който желае и има възможност - нека заповяда.

Припомням, че на 21-ви януари протестът беше мирен, приятен и организиран. Исканията - конкретни, добре оформени и внесени успешно.

Аз лично ще отида със шефа си, ще носим български знамена и ясно ще покажем, че не сме съгласни с 1001 извършени неща и че повече няма да мълчим, когато видим безнаказани беззакония.

Гред, благодаря ти за линка!

На виртуалния протест периодично бива качвана актуална информация и новини, свързани с протестите, така че може да кликате чат-пат върху страницата за онлайн-подкрепата.

Януари 2009, Протест:



Тема НОВИНИ !!!нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано28.01.09 13:35



Вчера вечерта гледах предаването на Слави Трифонов, най-накрая самият водещ беше на линия жив и здрав, беше събрал отново ред-колегията си и започнаха подписка за иницииране на национален референдум за промяна на избирателната система в България - ето линк към сайта на Шоуто на Слави

- за повече информация по темата и за да участвате лично с имената и подписа си в тази инициатива, моля заповядайте в следните важни според мен линкове:

- стартира инициативата Подписка за референдум

- самата подписка!

- отвореното писмо от Слави и екип до Президентство, НС и Министерски съвет от 14-ти Януари 2009 год.

- последни и актуални новини за днешния протест!

Шефът ми е болен, затова днес ще отида сама. Важното е, че отново ме пуска, иска и да го представлявам дори, хихи, още към 14:45 часа ще тръгна от офиса си в ИСУЛ, а в 15 часа ще съм вече пред Парламента.

Стискайте палци да спре гадният проливен дъжд и този път да се съберем много повече хора! И, естествено, всичко да мине без насилие, провокатори и кръв!

Януари 2009, Протест:

Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: surfline]  
Автор cвят (непознат)
Публикувано01.02.09 09:44



Ako gelaete da napravite neshto realno za decatasi preboretese za po dobri dohodi.Vidqh kak edin bashta boreiki se za hlqba izpusna vazpitanieto na detetosi to e s malko po opak harakter no go slushashe .Poradi lipsa na vreme v borba s inflaciqta deteto stana banditche veche e kasno i ako nevi puka za nego pomislete za VAS i vashite DECA v nepobhodqsht moment na nepodhodqsto mqsto ako VI sreshtne.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.