Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: Гpeдopeд]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано20.01.09 14:30



Не изхвърлям нито един творец. Просто ми писна да се слави едно име, лице, глас и да му се вика Българска икона. Не ми е икона по гореизложените причини. Който си я харесва, да й ходи на концертите, аз така правя с моите фаворити. Ама не им викам, че са символи на нацията, икони и дрън-дрън. Пък още повече да търпя коментари, че, видиш ли, й завиждали и затова не й изпратили цветя от президента в париж. Ех, писна ми от хора, дето все създават негативни послания.
Почти всички от изброените от теб харесвам.
А явно по М Айдъл сме на коренно противоположни позиции. На мен 2 ми хареса много повече. Най-вече заради избора на репертоар и заради самите изпълнители. И албума на Тома си купих и му се кефя. както и на останалите финалисти. а първата спечелила беше добра, но за чалга. Какъвто е и славчо. Той си я избра, на него това му е идолът.
Радвам се, че МА2 роди и рок звезда, че да не си мисля, че и аз съм отишла в историята с музикалните си предпочитания...



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: tswete]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано20.01.09 14:40



Цвете, колко точно си го казала, и за първата и за втората обществена личност!

.
Само да допълня за Славчо, значи, Ася, аз доколкото те познавам съм абсолютно убедена, че ти на негово място не би се държала по този начин. Просто не си такава...и слава богу!
Второ изключително много ме дразнеше преди три неща в поведението му по време на предаванията: непрекъснатото парадиране, че е от селски произход, един вид който е от село той е готин!, системното биене в гърдите, че видиш ли той не знае английски и това е много фешън , и да не споменавам чалгията в творчеството му, че направо ми призлява! И понеже, тук ще скокнат някои, че това не е чалга , а бг фолклор или патриотично незнам кво си, че ви кажа, че не е, чалга си е отвсякъде!



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: tswete]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.01.09 14:47



Еми икона е, все едно да кажеш, че Франк Синатра не е икона, разбира се в местен вариант. Харесваш или не е друг въпрос.



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.01.09 14:50



леле, а темата уж беше за протестите...



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.01.09 14:53



Лаф да става





Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.01.09 15:02



Лили Иванова не я слушам,не ходя по концертите й,но не съм съгласна ,че трябва да се изхвърли едва ли не.И какво значи да се държи на сцената подходящо за възрастта си? Трябва да излезе със забрадка и бастун ли? Възхищавам й се,че на тази възраст все още има силите и хъса да работи.Няма значение другото.И някоя чалга да пее до тази възраст пак ще й се възхищавам. И не знам дали Лилито е икона,но трябваше да бъде оповестен успеха й в Париж.Не мога да приема,.че който и да е трябва да се откаже да прави ,каквото там прави,защото е остарял и някакви си хора не го харесват.
Айдълите изобщо не съм ги гледала и не мога да коментирам.
Славито - нито шоуто му харесвам ,нито творчеството.Не го смятам за патриот ,а за силно комерсиален.Сценаристите му го карат да говори това,което вълнува хората и успеха му е неизбежен.И все пак евала че намира начина да остава толкова дълго по върховете.
За мен е важен успеха.Възхищавам се на успели хора.Няма значение как и кога е пробил.Няма значение дали харесвам това в което е пробил.Самия факт,че е успял ме кара да кажа "свалям шапка".Ако намеря в какво и намеря как да започна моето изкачване нагоре ,изобщо няма да се замисля кой как ме приема.И колкото време някой се вълнува от мен ,толкова време ще си стоя по върховете. Ще ми е все тая че някой си там не ме харесвал.И ще си работя и показвам пред хора и на 100 години ако мога.

Упс....разпалих се нещо Разбрахте какво искам да кажа



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: tswete]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано20.01.09 19:14



Цвете, това, че ти не харесваш човека или певицата Лили Иванова, не ознчава, че трябва да отричаш таланта и. Аз също не харесвам поведението и на сцена, нито дори я харесвам като човек, но да оспорвам таланта и и да се говори, че е творение на комунизма е смешно и грозно! Лили Иванова е певица, това че не е писала текстовете си или, че не е родила и отгледала дете не пречи да е безспорен талант и невероятен глас!
В същност въпроса не беше в това да започнем да плюем против този или онзи, а да кажем кой заслужава да бъде в парламента.
Аз лично смятам, че е излишно да плюем както навсякъде, в това няма нищо градивно, нека покажем, че можем и да уважаваме!



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: tswete]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.01.09 09:38



Цвете, не мога да се съглася с теб. И съм на друго мнение относно Лили във всички аспекти, които ти си засегнала. Но пък местим темата на темата

в съвсем друга посока и живот и здраве утре вечер към 8-8.30 в баба Яга можем да говорим спокойно за това.


Символика - тоалетна и 1 Бг роза.....


Тема За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано22.01.09 16:43



Беше невероятно! Луд купон! Много яко!
Хора, най-накрая се почувствах удовлетворена, щастлива и доволна!

Този път медиите ме разочароваха обаче... този път дезинформираха, за разлика от 14-ти



Беше мирно и спокойно всичко. Без провокатори. Без насилие. Без кръв. Без засилено полицейско присъствие. Перфектно. Изпипано. Организирано. Явно се учим. И задобряваме.

Имаше страшно много хора, предимно млади - студенти, ученици и млади майки. Имаше лекари, учители, пенсионери. Еколози, природозащитници, пчелари. Млеко- и зърнопроизводители. Недоволни граждани. Бити на 14-ти мирни граждани. Футболни фенове, които се държаха супер прилично.

Пяхме химна. Играхме хоро. Викахме. Носехме плакати и знамена.

Подкрепиха ни известни български творци, музиканти и певци, Васко Кръпката, Замунда Бенд, Дичо, а Шкумбата и Васил Найденов бяха болни, единият с бъбречна криза в болница. Но са обещали другата сряда, на 28-ми Януари, да дойдат пред НС и да пеят за всички нас.

Жалко, че не дойдохте вчера. Четири истински часа. Много вълнения. Много изказвания. Исканията са ясни и обявени, конкретни и декларирани по каналния ред. Протестиращите страни даваме точно седмица за начало на действия от страна на управляващите в посока нашите искания точка по точка. Следващата сряда се събираме отново, за да проверим и изконтролираме има ли нещо свършено реално по проблемите.

По-нахъсана и надяваща се съм отвсякога.

Бяхме малко на брой единствено преди 16 часа и след 18 часа /заваля дъжд/. През останалото време бяхме много на брой.

Поздрави!

П.П. Та кой ще дойде с мен на протеста в сряда?

Януари 2009, Протест:

Редактирано от vihrogonche на 22.01.09 16:45.



Тема Re: За Протеста вчера, 21-ви, 15-19 часа!нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.01.09 20:50



Деси, аз много искам. Обаче преди 5 часа не мога да изляза от работа. И като изляза пък, трябва да ходя до Младост да вземам децата от градините и тепърва да слизам надолу. И ще стане час пик з атрафика и не ми е ясно как ще се получи

.


Символика - тоалетна и 1 Бг роза.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.