Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: Acя]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.01.09 10:19



Кой хора от народа? Историята ни на тая тема е силно изопачена.



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: dessbess]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано20.01.09 10:19



е така е, само, че по мое мнение на човек това му трябва, такова държание, иначе няма напредък!


И не мисля, че тук трябва да гледаме кой е надменен и арогантен, в смисъл да не гледаме личните качества, а другите . Аз лично си имам мнение, че Жан Виденов, например е бил много добър като човек, но се беше обградил с некадърници и самозабравили се хора и се видя докъде стигна...
Аз ако съм на мястото на Слави вероятно бих била същата



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: dessbess]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.01.09 10:25



Абе щом толкова време едни и същи хора работят при него и текучеството им там е много малко, явно не е толкова зле положението.



Тема 21 Януари, 15 часа, пред НСнови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.01.09 10:26



Протестите вече ще се провеждат веднъж седмично!
Всяка сряда след 15 часа, пред Парламента.
Отново си търся компания, защото по твърде разбираеми причини не желая да съм сама...
Та ако някой от вас иска да ме види, заедно да развеем трикольора и да се борим, пък било и то наивно, идеалистично и романтично, за по-добро настояще и бъдеще на страната ни - да свирка, моля!


Ако не - и сам войнът е войн
Вярвам, иначе не бих ходила!
Освен това исканията на протестиращите хора и групи стават все по-ясни, конкретни и добре организирани.

Януари 2009, Протест:

Тема Re: 21 Януари, 15 часа, пред НСнови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.01.09 10:39





Януари 2009, Протест:

Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.01.09 11:20



В отговор на:

Аз ако съм на мястото на Слави вероятно бих била същата




Ами и аз мисля така. В страна като нашата, където успелите не само че не ги ценят, ами даже не ги и уважават, ставаш арогантен, за да защитаваш постигнатото. Много изместихме темата, ама ви давам още един пример - Лили Иванова. МНого хора я освиркват, одумват, оплюват. И то заради поведението й, което било надменно. Еми такова ще е. Това е вид защита точно от тези, които храчат само защото им е трудно да признаят успеха на другия. А Лили е успяла. Сега ще видите като почне мюзик айдъл, където жури ще е Мара отварачката, що е то непокрито самочувствие - ей за тоя тип хора в страната ни ви говорих. И предпочитам първите като Лили и Слави, отколкото вторите.




Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.01.09 11:28



право в десетката

Януари 2009, Протест:



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: cchery]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано20.01.09 13:30



За лили вече ми писна да чета и слушам. Големи успехи, голяма работа. Нито гласът й е толкоз ненадминат, нито е толкова приятен, но тя е икона на комунизма. Всички са я глезили и ухажвали. И сега пишат за нея песни най-добрите, че и ги подаряват най-накрая. Ама и новите й песни не са много. И тя лежи на стари, ама на наистина стари лаври. Щото бабите ни са я гледали като млади още, някак им е мила, тя ги свързва със сегашното време. Тая жена едно дете не е изгледала, за никого не се е грижила, само за себе си. Супер поддържане, супер ухажване. Е, не е чак феноменален глас, нито пък сама си създава песните... Нито поведението й на сцената е адекватно на възрастта. Просто от повтаряне песните й са се срастнали с нас.
Очаквам едно плюене по мен сега, ама не ми пука. Стига вече със старото, замирисалото, но познатото.
То затова се вдигат хората, защато старото трябва да се изхвърля на боклука.
За Слави мнението вече си го написах. Той е деспотичен, на всичкото отгоре няма подходяща квалификация. То държавните служители (в известна степен доста мързеливи и покриващи се твари) не се управляват както се управляват шепа хора. Нямам впечатления, че при неговите служители се спазват нормативните изисквания. Въобще Славчо не може да ми е за пример, сори. Той е повел парада, но друг ще го оглави политически. Просто Слави има много голяма публичност. В този случай предпочитам да е на моя страна...





Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: cchery]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.01.09 14:14



Двата опусума за пореден път се оляха. Абсолютни бедарници, пробиващи заради лигнята си (тактика ала азис). Мюзик Айдъл 1 бе класи над двойката. Слави Изчерпанов е номер 1 в едно нещо - музика - тва го е доказвал и с куку академията и с айдъла, но бтв са некадърници и предпочитат тъпаци кат Барека и пуйката Цолова и двата опосума, а Изчерпаност му оставиха изчерпаноста, абсолютно безхаберие.

Да не говорим, че Куку Бенд е класи пред Акага и там другите дето бяха. Така че Слави Изчерпаност трябва да се занимава с музика - екипа му е номер 1 в това, а не да се чуди как да си доизчерпе изчерпаността на шоуто си.

Дони много го уважавам като човек, много е готин, но като музикален продуцент на айдъла се изложи. Избора на песните му бяха провал. Отново класи под Евгени Димитров Маестрото. Въобще Слави Изчерпаност екип >> от опусум екип.

А за отварачката - драйфа ми се от такива псевдо звезди които ни се налагат. Това е една от причините да мразя чалгата, пълно е с отварачки.



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: tswete]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.01.09 14:23



Щот пък азис и мара отварачката са икона на днешното и гласът им е велик или пък галка от каризма с нейното творчество, що ли не са и го изпратили в космоса незнам.
Аре стига глупости дори и да не ти харесва гласа на Лили как ще изхвърлиш на боклука гласове като Васил Найденов, Емил Димитров, Орлин Горанов, Йорданка Христова, Мими Иванова, Богдана Карадочева и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.