Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става?нови [re: cchery]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 20:15



Виж за Бойко Борисов не сме на едно мнение. Аз принципно много го харесвах, обаче напоследък все го гледам по новините и все глупости говори, а как ми писна да повтаря, че все някой друг е виновен за нещо.
p.s. мерси за милите ти думи към мен!



Редактирано от Acя на 19.01.09 20:16.



Тема Re: Какво става?нови [re: Гpeдopeд]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 20:18



Съгласна съм, че така го гледаха Доган, влюбеноооооо

, за това някак си не им отива да говорят за него някои неща, да го базикат в скечове е едно, но като са сериозни ами не им отива.



Тема Re: Какво става?нови [re: 3aиpa]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 20:21



ха-ха-ха
колко е хубаво някой да се интересува от мнението ти. Ей за това ви обичам даже и да не споделяте вижданията ми уважавате мнението ми





Тема Re: Какво става?нови [re: Гpeдopeд]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 20:24



ами то така става в политиката...общо взето взимаш пари за кампания и после лобираш за някои решения, което не значи, че не може да работи и за тези дето са го избрали

. В цял свят е така, не казвам, че е хубаво, но е нормално, въпроса е да следи и за интересите на избирателите си.



Тема Re: Какво става?нови [re: Acя]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.01.09 20:29



ама аз за изчерпания говоря





Тема Re: Какво става?нови [re: Acя]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.01.09 20:31



Да винаги съм се чудел на журналята в бг. Пишат говорят по дадена тема без да разбират и после стават за посмешище. Ами намерете някой специалист, обадете му се, пък се консултирайте...



Тема Re: Какво става?нови [re: Гpeдopeд]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 20:45



знаеш ли кое е най-тъпото, че понякога имат специалисти и нарочно говорят глупости.
Преди няколко години на първа страница или на "Труд" или на "24 часа" излезе статия за авария в 3-ти или 4-ти блок, не помне точно в кой от двата, но това в случая е без значение тъй като двата реактора са в едно помещение, машинната им зала е обща....та пише, че имало изпускане на радиоактивност през уплътнение на капака и се включила системата за локализиране на авариите, скъпото съоръжение дето не е изплатено

, за всички в това изказване няма нищо странно, само, че уплътнението на капака може да е изпуснало радиация в рамките на няколко мм, а системата за локализация на авариите се вклчюва при много по-тежки аварии, с разкъсване на главен циркулационен тръбопровод, който е с диаметър 500 мл. Направи си сметка каква е разликата между няколко милиметра и 500 мм. Възмущавах се за въпросната статия и се оказа, че въпросния журналист е много добре запознат с устройството на централата и цикъла и на работа.....оставям на теб да си преценяваш защо е написано.



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: surfline]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.01.09 21:02



Що заковахте темата?



Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.01.09 21:40



въпрос-питанка към модките, ако може!
може ли да има една-единствена закована на 1 стр. тема за протестите
да се заключи темата вихрогон, а в спам вече да не пишем за протеста?


... на раздора

Тема Re: Онлайн протест 14.01нови [re: surfline]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано19.01.09 22:04



Смятам този протест за изблик на напрежението пред неизвестността заради "кризата" и проблемите с газта. Ей сега като пуснат газта... и ще се поуспокоят нещата, засичайте.
Хората по природа се стресират от неизвестността. И някои им избива по-лесно отколкото на други. И стават по-податливи на активен негативизъм, така да се каже.
Лошо впечатление ми направи че нямаше ясни искания... при все че гледах новините не ми стана ясно какаво искат хората пред парламента и от кого го искат. Освен иначе дежурното, но сега непредвидено "оставка"
Не е редно това скоето гледах: да ти дадат думата в национален ефир да си кажеш исканията и ти да заявиш че вече си ги дал преди Х дена в писмен вид и който е трябвало е могъл да ги прочете. Така не се печелят привърженици най-малкото...
Именно заради натрупаното и чисто битово напрежение от полицията или от правителството ако щете са очаквали да се повтори историята в Гърция, /не без основание според мен/ и вероятно им е било наредено да го прережат в зародиш. И там нещата се изродиха и излязоха извън контрол. Но никой не може да ме убеди че първоначалните организатори имат общо с погромите. Протестите дават на изметта анонимността на тълпата и възможността да се разгарят ниски страсти. И де що има непрокопсаник дето му е крив целия свят и жадува да потроши това което не може да има се присламчва и анонимно в тълпата вади най-лошото от себе си исее хаос и разруха. както направиха и т.нар. провокатори. Вероятно е имало и провокатори наистина, но повечето са си били агресивни лумпени, които спонтанно са изразили "себе си"..
Нищо не се промени и нямаше нужда от това. Не ми харесва че студенти, майки и още куп свестни хора на практика станаха параван за разни лумпени и недорасляци да унижават полицията, да замерят институции и да се мъжкареят на полицията. И за капак пострадаха много невинни.
Тълпата може да е страшно нещо, тя е нещо много повече от хората, които я съставят и действа по други стихийни правила. Да не забравяме че децата стъпкани в Индиго бяха стъпкани от тълпа ... деца също като тях...
затова на втория ден имаше толкова по-малко хора според мен... не от страх от полицията а защото много хора не са искали да създават анонимна среда за текива елементи и с това да им дават сила и анонимност..
Колкото за Слави Трифонов и Бойко Борисов ... българинът обича да си сменя политиците... която и нова формация да изникне след 4 години пак тя ще обере парсата ако ще и мечка с вратовръзка да е начело, само да е нещо ново... защото сме си такива. с "Царят" проработи, с "Атака" проработи но по-слабо, щото пресолиха много нещата, сега и с "ГЕРБ" ще проработи... и така ...

В България първо май наистина няма елит и второ няма уважение към знанието... Помните ли приказките от едно време, когато често пъти дори старец казва "аз съм прост човек, не знам" Е хайде намерете ми поне един, който да си го признае сега... а са повече от всякога... Но сега всеки от всичко разбира и в непрогледното си невежество дори не може да си представи колко много знание има над него... и съдейки по себе си смята че ВСИЧКИ останали са като него "МАСКАРИ" само дето по-умело си придават важност. И печелят и даже остава с чувството че ако и той почте да се дуе и да си придава важност може и него да го огрее да бръкне в меда, поне за малко...
Неспасяемо е... но истината е че си го заслужаваме. Всяка държава си заслужава управниците, а ние сме научени за всичко едва ли не да чакаме и да смятаме длъжна държавата АМИ НЕ Е
Ето ви един крещящ пример откъде ни почват проблемите в съзнанието:
Бяха направили едно предаване за колите на инвалидите и кака вече отпада привилегията за митото и как тези инвалиди които са си "отстъпили" правото сега трябвало да си издирват сами "купувачите" на колите и лошата полиция не ще да им ги издири. Еми хора, това е престъпление в буквалния смисъл на думата : данъчна измама, и въпросния инвалид е главно действащо лице в нея

но изводът е представете си че Държавата е крива че вдигали рамене чиновниците и не искали да им съдействат И ТОВА БУДИ ВСЕОБЩО СЪЧУВСТВИЕ... Е това може би наистина само в България го има...

Редактирано от fascinating oceanid на 19.01.09 22:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.