Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става?нови [re: vihrogonche]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 15:01



Права си за повечето неща, които си казала за Слави Трифонов и екипа му, но аз лично смятам, че има нещо, което не дооценяваш.
Искам да го споделя, но първо искам да ме увериш, че няма нито да се обидиш на мнението ми нито ще решиш, че искам да ти налагам мнение или нещо подобно!





Тема Re: Какво става?нови [re: Acя]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 15:02



казвай, миличка
обещавам ти, че няма да се обидя
нито ще реша, че искаш да ми наложиш своето мнение
и благодаря ти,
че не ми се присмя /поне не публично де/



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Какво става?нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано19.01.09 17:28



Деска, на мен Славчо също ми допада. И бат Бойко, междудругото. Мисля, че има нещо общо помежду им. И това е, че и на двамата яко им завиждат и това кара хората да ги плюят със страшна сила. Твърде далеч съм от политика и шоубизнес за да твърдя със сигурност, че първият е маскара, а вторият корумпиран. Та така. Чакам с интерес аргумента на Ася. Тя е човека, който е точен като швейцарски часовник в аргументациите си, та затова ще ми е интересно.






Тема Re: Какво става?нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 17:29



След Слави
поставям веднагически
Бойко Борисов
привлечена съм от тях
някакси...



Януари 2009, Протест:

Тема Видеоклип по тематанови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 17:31





Януари 2009, Протест:

Тема Re: Какво става?нови [re: cchery]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано19.01.09 17:32



И аз чакам с интерес...
Но да си кажа, Славчо изобщо според мен не е това, за което говори Вихрогонче! Съжалявам, това е личното ми мнение!



Тема Re: Какво става?нови [re: dessbess]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.01.09 17:48



Изчерпана работа е лицето Трифонов. Пуичи се много а като му беше Доган на гости и разказваше за обръчите от фирми, той и сценаристите му го гледаха с отворена уста и мълчаха кат пукали...



Тема Re: Какво става?нови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.01.09 17:49



и аз като една любопитка тук стоя и чакам Асето какво има в предвид...





тинтири-минтири

Тема Re: Какво става?нови [re: 3aиpa]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.01.09 18:02



Че изпълнява поръчки на спонсори...



Тема Re: Какво става?нови [re: vihrogonche]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 20:13



Нито публизно нито насаме съм ти се изсмяла

, даже до някъде очаквах в известен смисъл ще дадеш такъв отговор.
Както казах Слави в голяма степен и според мен е такъв какъвто си го описала, само, че според мен му липсват икономически/юредически или други познания. Идеята ми е, че парламента е законодателен орган. Той определя бюджета на страната, както и законите действащи в страната. По същата логика може би ще се запитате защо има лекари, например, в парламента само, че те биха били много полезни, когато например се гласува бюджет за Здравеопазване или се определят законите касаещи здравеопазването. От друга страна човек незапознат със специфичните проблеми на дадена сфера може да бъде заблуден от всеки с малки познания в областта. Например рискуваха да се подхлъзнат с тая мажоритарна система за избор. Или аз за енергетиката да си кажа , много е мило и патриотично да се отворят трети четвърти блок на АЕЦ-Козлодуй, но предложението в момента е абсурдно! Например един много добър политик каквато за мен е Меглена Кунева днес е изказала мнение, че не били безопасни реакторите и че били стари, ами моите извинения, ама това е пълна глупост! На тези два блока има специално монтирано съоръжение, което не е изплатено , което увеличава ресурса на блоковете с минимум 15 години, според главния инженер на съоръжението...
Мисълта ми е, че освен всички описани качества въпросния професионалист трябва да е нещо повече от шоумен! По мое мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.