Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво става?нови [re: steffy]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано18.01.09 09:50



много ме е яд и ми е тъжно
защо виртуалната подкрепа спадна така драстично
от вчера



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Какво става?нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.01.09 20:55



Деска, мила, кой обръща внимание на всичко това!?!?! Казвам това с голяма болка щото аз съм си бунтар по природа. Но кой обръща внимание на всичко това?!?!?!?! Та вие пред очите им бяхте на 14 и никой не ви обърна внимание, та във виртуалното пространство ли!?!?!? Не знам какво очакваш, но лично за мене всичко това, което се случи от 14 насам беше точно това, което си и мислех, че ще се случи. За съжаление масовостта от 97-ма няма да я има, освен ако не се случи нещо нечовешко, което да отприщи страстите. Отдавна мина времето, когато смятахме, че заедно ще променим нещо. Сега всеки самосиндикално променя собственото си съществувание. Няма лидер, който да поведе хората. А и да има, винаги ще се намери някой, който да го подцени, да подложи на съмнение качествата му и да му се подиграе. А и според мен промяната няма да стане вече отгоре, ще стане отдолу, когато всеки от нас се промени, промени самосъзнанието си и се усети като единица от общото цяло. Това е. Останалото са луди футболни фенове, които така или иначе си нямат работа. За всичко това съдя по себе си. Ако 97-ма ме интересуваше промяната на партийната система, на парламентарната и на управлението и това нещо ме изкара на блокадата на магистрала Тракия, то сега ме вълнува следното: всеки да чисти след себе си, всеки да дава път на болните, майките с деца и другите нуждаещи, всеки да помага макар и с малко на изпадналия в нужда................ и т.н. С удоволствие ще се включа в този протест, но при едно условие - да свалим мутрите и мутресите от власт, всичките. Пак ще ви напомня воплите на една отчаяна майка от началото на декември миналата година, а имено майката на убития студент Стоян Балтов, към младите хора - или да вземат цялата власт и да махнат всички компири оттам, или да бягат. За мен това е истината.




Тема Re: Какво става?нови [re: cchery]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 11:22



ами няма как да стане, защото всички т. нар. лидери се оказаха едни и същи.
Иначе и аз това искам да кажа, промяната трябва да дойде от нас, защото дори и да вземат младите властта в същността си ние сме като мутрите в народното събрание. Говоря за масата не за единиците, които не са така



Тема Нов протест!нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 12:17



21 Януари, тази сряда, пред НС, след 15 часа
вижте отново тук за повече информация относно исканията на протестиращите



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Какво става?нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 14:05



О, Нелка, скъпа, повярвай ми - МНОГО ХОРА обръщат внимание. Просто им трябва малко повечко ВРЕМЕ, за да се разсънят и събудят истински. Може да не съм романтичка по отношение на оня Единствения за мен мъж, но съм идеалист по природа, по натурел, и вярвам в нещата, за които се БОРЯ сега. Съжалявам, такава съм си. В сряда отново ще съм пред НС. Вече има обединени искания от протестиращите. Съгласна съм с тях. И ще се покажа отново наяве. Има ме! Точка. Няма лесно и бързо да се предам пък.



Цитирам те: ... то сега ме вълнува следното: всеки да чисти след себе си, всеки да дава път на болните, майките с деца и другите нуждаещи, всеки да помага макар и с малко на изпадналия в нужда................ и т.н. - черита, то и мен ме интересуват предимно тези неща, индивидуалното поведение на всички ни! но кажи ми, тези две неща с какво си противоречат според теб - не пречи всеки сам да се развива като личност и отговорен гражданин, но и да следи управниците, да е един вид коректив на безобразията им, когато очевидно ги вършат

мен не ме вълнува кой ще дойде на власт, но ми пука който и да е той, да ВНИМАВА много как се държи, какво прави, чии интереси защитава и отстоява, да не се самозабравя, да не се счита за върха на сладоледа и т.н., и т.н. така че за мен лично тези протести имат смисъл, дори и само такъв - управляващите да видят, че няма вечно безнаказано да вършат своите беззакония... мисля, че имам моралното право да не съм съгласна с поведението им, да заявя категорично и видимо, че ми писна и че желая коренна промяна! пък нека съм идеалистка, нека ... ... ...

Януари 2009, Протест:

поздравявам ви с една моя много любима песен, тя показва в какво вярвам лично аз - вслушайте се в текста...

Редактирано от vihrogonche на 19.01.09 14:07.



Тема Re: Какво става?нови [re: Acя]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 14:09



промяната трябва да дойде от нас
да, съгласна съм
от всички ни зависи как живеем и как ще живеем занапред
но едното не противоречи на другото
според мен де



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Какво става?нови [re: vihrogonche]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 14:13



ами точно това се опитвам да ти кажа...защо реши, че ще си помислят такова нещо? Нима Костов, който беше знаме на протестите през 97 си го помисли? давам го за пример, защото той не само, че е участвал в управлението, а е бил в протестите и той, който уж е бил част от хората от недоволните не се стресна и не му хрумна, че може някой да го накаже за глупостите му, пък какво остава за останалите?
Като си отидат тези кои ще дойдат? Посочи на кого можеш да имаш доверие и да го избереш за народен представител човек, който не само че трябва да е с идеали и да вярва в тях и нищо и никой да не е в състояние да го отклони от целите му, но и такъв, който да е способен, да разбира от икономика, да е добър управляващ и да умее да изкривява нещата в полза на каузата за която работи!Дори не искам да е политик човека, който ще посочиш, просто посочи такъв човек!





Тема Re: Какво става?нови [re: Acя]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 14:15



аз имам предвид точно определен човек
но ако ви го кажа
ще ме помислите за ку-ку /може пък и такова да съм си.../
и ме е страх, че ще се скараме или по-лошо...
но както и да е
всеки си има някакво мнение по въпроса, нали?
аз съм против беззаконията, вършени от които и да са управляващи!
и наистина мисля
че ако не са напълно безакълни
ще разберат какво имаме да им кажем с протестите си

Януари 2009, Протест:



Тема Re: Какво става?нови [re: vihrogonche]  
Автор Acя (юзерката Ася)
Публикувано19.01.09 14:24



за какво да се караме?
Изобщо нямам никакво желание да се караме, за мен това тук си е само разговор, излагане на позиции, нито целим да нараняваме другите нито да ги обиждаме

.
Иначе ако искаш сподели името ако не искаш недей, това е твой личен избор, във секи случай не съм имала намерение да ти се присмивам за избора или да се карам с теб за това



Тема Re: Какво става?нови [re: Acя]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано19.01.09 14:49



добре, ще си кажа
винаги съм била откровена
въпреки всичко
аз лично бих дала доверието си на Слави Трифонов
и веднага ще дам своите аргументи за това:
1. той наистина обича България и българите, усещам, че милее за настоящето и бъдещето ни
2. винаги е имал активна гражданска позиция
3. събрал е около себе си екип от умове и сърца, визирам ред-колегията му и бенда
4. харизматичен и чаровен е, има лидерски качества /чела съм автобиографичната му книга "За стърчането" - много е добра!/
5. мисля, че умее да сплотява и задържа около себе си различни хора в името на една обща цел, че цени експертите и е склонен да се вслушва в тях, и че обича да общува със специалисти в различни области
6. човеколюбив и състрадателен е
7. човек от народа е, така да се каже
8. достатъчно богат и известен е, че да се лакоми за пари и слава
9. схваща народния дух и настроения, и умее да обединява
в общи линии - споделих



Януари 2009, Протест:


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.