Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Спам теманови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.09 12:28



Ку-ку.



п.п. В къщи всички са се натръшкали болни да умиргат по диваните за това последните дни съм толкова лаконична, но следя всичко и пиша в тефтера.



Тема Re: Спам теманови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.09 14:59



Така, постовете са изтрити понеже нямам време, нерви и желание да си започвам денят със заяждания.

Давайте сега както Мишелинка каза со кротце, со благо, за да не се налага да раздаваме талони за 7 свободни дни от бнм в дир-а.

НикиФин, това го приеми като последно предупреждение - клубът е за взаимопомощ и до сега (2+г. ) с Яна не сме слагали бан на никого и нямаме желание да го правим, така че стига детинщини.



Тема Re: Спам теманови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.01.09 15:07



Уляляя какво ли съм изтървала... явно не е важно но и аз призовавам към световен мир...







тинтири-минтири

Тема Я ми кажетенови [re: surfline]  
Автор vesel4o ()
Публикувано08.01.09 15:09



как да постъпя?!?Александра е освирепяла

от 2-3 дена и ни хапе вси4ки наред!Има само 6 зъба,но стиска все едно са 66,цялата съм посиненаКато й се карам-тя се залива от смях!Имали ли сте такъв проблем с вашите отро4ета?Дали е само временен етап или ще си хапе докато стане достатъ4но голяма за да прецени и сама ,4е не е редно?
само да вметна ,4е хапе и други деца,което си е проблем



Тема Re: Спам теманови [re: surfline]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано08.01.09 15:12



искам и моят зъб така да се тръшне и да умре.


то не беше арсен, то не беше чудо, каналите му са като средновековен затвор и някакъв гаден нерв се е сврял и не излиза и боли ли боли.
аман от зъби.
и младежа ми е дерт, като беше малък се убих да му надничам в устата след половин година-няма зъби, нямааа.чак на година и 3месеца първия.
сега пък кариесите му никнат като гъби. поне да ядеше сладко.
ген! успяла съм да му предам всичките си кусури.
пък хубавото сигурно е от баща му, както би казала свекървата ми.

Няколко невинни снежинки, работещи в екип, биха могли да отприщят лавина от неприятности.

Тема Re: Я ми кажетенови [re: vesel4o]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано08.01.09 15:13



ухапи я и ти.


ще отмине, спокойно.

Няколко невинни снежинки, работещи в екип, биха могли да отприщят лавина от неприятности.

Тема Re: Я ми кажетенови [re: Пъpпъл]  
Автор vesel4o ()
Публикувано08.01.09 15:15



хапя я -на шега разбира се

все пак е на 10 месеца



Тема Re: Я ми кажетенови [re: vesel4o]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано08.01.09 15:18



Това, което препоръчва моят добър приятел д-р Спок, а което установих и аз самата е: не я допускай да те захапе! Не е добър вариант ти да и връщаш с ухапване /въпреки, че и аз в началото така правех/, защото детето го приема като игра, и не спира! Съответно със забележки, суров тон и строг поглед на тази възраст също не се постига никакъв резултат! Просто видиш ли огнения поглед - сменяй темата веднага! Период е, отминава със сигурност! После идват скубене, удряне







Тема Re: Я ми кажетенови [re: vesel4o]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.01.09 15:18



Вади зъби затова ви хапе... нищо не помага... моята така хапеше (и сега от време на време се сеща че го може

)... Едното което направих беше да я гризна аз... и от там нататък започна да се хапе сама... много ми беше гадно, честно... Второто - говорих обяснявах карах се - никаква полза... та така... спря за към година и половина, след като извади всички зъби... така че... освен да те посъветвам да подлагаш разни работи за гризане за друго не се сещам!





тинтири-минтири

Тема Re: Я ми кажетенови [re: mishellinna]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано08.01.09 15:21



Мише, при Дани отмина ли? При нас става все по-зле-Ани се страхува от брат си, че я хапе зверски. И го наказваме, и някое шамарче отнася-пак налита.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.