Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 13:57



янче, съжалявам

, но просто не мога повече да пиша...
поне не днес - в офиса съм и дългът ме зове
моля те, ако искаш да знаеш позицията ми - виж линка в подписа ми /преди малко си го смених, не е същият клип като преди!/
в отговор на гредоред малко по-нагоре
му дадох куп линкове към клипове, с които съм лично съгласна и подкрепям
чао засега

14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:


Тема Re: Спам теманови [re: manene]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 13:58



ася, манене, радвам се, че ви хареса



14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:


Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: vihrogonche]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.01.09 14:03



Да линковете видях, но исках твоето лично мнение, не разни лозунги и т.н. Както и да е, успех в ...... на 14-ти

... на раздора

Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 14:10



ок, янче, ще имаш личното ми мнение и позиция, но ми дай малко време... примерно до утре


греди, яна,
благодаря за благопожеланията ви!

14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:


Тема Re: Нека учим английски!нови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано10.01.09 15:13



хахахахаах много якооооо...





тинтири-минтири

Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: Acя]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано10.01.09 18:25



Неееее за загубата от Сърбия каза, че е виновен Пламен Марков, защото обядвала с Татяна Дончева

.

Всъщност не е много далеч от истината. Перуката взе властта в БФС благодарение на ДПС.



Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: Гpeдopeд]  
Автор manene ((мама Нели ;))))
Публикувано10.01.09 21:03



Аз смятам, че едно допълнително нагнетяване на напрежение в момента е излишно, при положение че редовните избори са скоро.
Всеки здравомислещ знае, че подобни действия само ще дестабилизират още повече страната.





Тема Ето обещаната от мен ЛИЧНА позиция за Протеста!!!нови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано11.01.09 13:57



Мили ми съклубари,
Заповядайте какво написах току-що в бг-мама и в часът на мама, в темите там за предстоящия митинг пред НС:

аз, подобно на още много хора, писали преди мен, ще съм пред НС на 14-ти, защото държа да покажа и заявя категорично, че не съм съгласна с мизериите, които вършат непрекъснато! а после се чудим защо тийнейджърите не ходят на училище, наскоро ми бе зададен следният смислен въпрос от една ученичка, моя близка: "Виж депутатите - те са най-отгоре, и какво правят? Не присъстват на заседанията си, на редовни гласувания на важни закони и проекти. Гласуват си 13-та, и то огромна заплата. Бягат като уплашени зайци в последния си работен ден преди ваканцията си, виждайки как студентите, полицаите и зърнопроизводителите са недоволни. Откъде накъде тези, които трябва да ни служат за пример и да защитават нашите народни интереси, безнаказано да се държат по този нелеп и нечестен начин, а ние - хората от народа: ученици, учители, служители, работници, лекари и т.н. да сме длъжни да бъдем добри, честно изкарващи хляба си, ученолюбиви, способни и т.н.?!?" Е??? Не е ли право детето? Не бива ли да им потърсим сметка? За мъртвите деца, за скандала Ин виво, за гаврите всеки ден, които търпим? Аз лично имам доста добра работа, хубав доход, не го правя от глад, но ми е писнало, толкова ми е писнало от това тяхното ояждане, те просто прекалиха!!! Ние ли трябва да се замислим, ние ли??? Не, те трябва да се замислят и да се стреснат!!! Да, ще се постарая да не се стига до явно насилие и зулуми, но стигне ли се - ТЕ ще са виновните, защото те отдавна правят зулуми, и то в държавен мащаб! Като не са внимавали и не са осъзнали още къде се намират, защо са там и чии интереси са призвани да защитават - сега ще си берат плодовете, ще си сърбат попарата и занапред да си имат една голяяяяма обица на ухото!!! "Отпуснали са задници във тежки кресла, въобще не подозират, че ги чака ТЕСЛА!" Те от добро и ум не разбират, само се подсмихват отгоре... Е, няма да го бъде повече това!!! Няма!!! Призивът ми: нека отидем много, много хора, гражданският ни дълг ни заставя това, нашите деца ни заставят да постъпим така, гневни, недоволни, нетърпящи повече, нека се съберем МНОГО народ, маса от хора - но моля ви, нека останем МИРНИ докрай. ще има провокатори, сигурна съм. ще има луди хора - зная. нека не им позволим те да градят историята с кръв... нека всяка вечер да излизаме в студа, зимата, да покажем, че няма да търпим да ни мачкат, всяка божа вечер! но да останем МИРНИ... това е моят призив, моята надежда и моята борба. бях на 19 години на 10-ти януари, буквално за секунди от мирен протест, той се изроди в кървава саморазправа, така че е опасно, хора, наистина... ТЕ провокираха този справедлив гняв у хората, нека го изразим наяве, но само с плакати, знамена, песни, танци, скокове, надписи, присъствие, но не и с камъни, чупене и безредици. останем ли МИРНИ, още повече хора ще ни подкрепят! тогава наистина ЦЕЛИЯТ народ ще се вдигне, ще протестира и тогава те няма как да ни подминат и най-накрая ще са ПРИНУДЕНИ да разберат, че повече няма да им се разминава безнаказано: нито на тях, нито на следващите, на никого!!!
Благодаря за вниманието! Написах това специално на вниманието на Яна, Гредоред и Ася, които виждам, че искрено се интересуват и мислят по темата.

14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:



Тема Re: Ето обещаната от мен ЛИЧНА позиция за Протеста!!!нови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано11.01.09 15:00



ОК аз само не разбрах каква е целта на протеста ? Искате оставка на правителството, респективно нови избори, искате просто да ги стрестнете или нещо друго ?



Тема Re: Ето обещаната от мен ЛИЧНА позиция за Протеста!!!нови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано11.01.09 15:42



не мога да ти гарантирам какво ще искат всички излезли хора
но усещането ми е, че повечето желаят да заявят ясно и категорично
че повече няма да търпят мълчаливо своеволията на управляващите, които и да са те

14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.