Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Нека учим английски!нови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано09.01.09 23:06



Ааааа, сърбите нямат грешка





Тема Re: Нека учим английски!нови [re: _dexter_]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано09.01.09 23:20



Здравейте мацки,
За много години!
Искам да попитам как седят нещата с посещенията в ДГ? Има ли парно?
Още сме в немско и гледаме новини, но не съм напълно наясно със ситуацията в понеделник да пускам ли Стефан на градина или не?!?!?!
Кацаме утре вечер в София. Стефан посещава 67 ОДЗ в Гео Милев.
Благодарско на всички отговорили.
Целувки,
Нем



Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 10:53



искам да споделя с вас моите сегашни вълнения:



- призив за 14.01.2009

аз не съм комунист

- От зората на демокрацията: песента "Развод ми дай”

- Горе главата, български демократи: Утре започва от днес!

– Джон Ленън – представи си

14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:


Редактирано от vihrogonche на 10.01.09 10:55.



Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано10.01.09 12:04



Ок като си толкова революционно настроена, кажи за какво ще притестираш на 14? Кво предлагаш ти и тези които ще протестират като алтернатива?

Аз не съм против протеста ама много хаотичен ми се вижда, разни фен фракции на Левски, ЦСКА, Ботев и Буферите от Столипиново, малко студенти, анархистите естественно, къде без тях (но между другото те са най-сериозни и най-знаещи какво искат и за какво се борят) + хора надъхани като теб нещо не ми се вързва...

И ся всеки реве тройната коалиция, Доган и турците ни управялвали, ама когато трябваше да се протестира (на парламентарните избори), повечето от тия които ще идат на 14 не са си направили труда да идат до урните под претекста: "За кого да гласувам като всичките са еднакви", еми като са еднакви Доган ще ни управлява щото неговите хора гласуват на 99%. И като са еднакви какво очаквате на евентуални предсрочни избори - кой ще дойде и какво ще се промени???



Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 12:10



гред, мерси, че ми отговаряш, аз тъкмо си мислех вече, че съм невидима тук


в нет-а вече има написани ясни декларации за какво се борим и ще се борим, докато ни видят и чуят, но понеже питаш и ми звучиш наистина заинтересован, ей сега ще ги издиря и ще ти дам линкове /аз и сама мога да ти кажа какво желая да постигна с протеста си, но в момента нямам време да пиша много-много, все пак съм на работа/
ще дам линк към своята тема по въпроса в един друг форум, в който съм мод, но ако яна и сърф преценят - нека го изтрият /ако го счетат за реклама на конкурентен клуб/ -

14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:


Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 12:24





















14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:

Редактирано от vihrogonche на 10.01.09 12:39.



Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: vihrogonche]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.01.09 12:52



Не е много ясен наистина протеста и трудно се описва, особено в първият форум само се говори как софиянци трябвало да ходят без да се говори за какво става въпрос в този протест.

Хаотично е наистина, решава се и се събира .. ама защо и по какъв повод ....... едни ще искат едно, други друго .... успех

... на раздора

Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано10.01.09 12:53



тъжно ми е и искрено съжалявам, че не споделяте моята позиция и борчески ентусиазъм



14 Януари, Парламентът - Протест! Ела и ти:


Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано10.01.09 12:55



Наистина съм заинтересуван, досега не съм пропуснал избори освен балотажа между Гоце и Боленчо

(просто не виждах, кой от двамата да подкрепя и двамата са ми еднакво противни).

Когато имаш време ми пиши, щото от темата която си постнала не видях някаква декларация (сори, може и да съм пропуснал в 4-те страници), единственото което видях е "че тия не били достойни", което е 100% истина, но аз питам защо тогава ги избрахме тия и не ми казвай, че не си гласувала щото с пасуването на изборите пак ги избираш (просто така е устроена избирателната система в България)? И другият ми въпрос е при евентуални предсрочни избори (което е леко тъпо щото така или иначе след 5-6 месеца ще има редовни такива), какво очаквате да се случи - каква е алтернативата?



Тема Re: Търся си компания за 14-ти Януаринови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано10.01.09 13:00



Аз е споделям, но моят протест ще го направя лятото, пускайки бюлетината, надявам се доста над 30% да го направят щото от тези 30% повечето са твърд електорат + цигани получили пари и кебапчета, а по малкият от тях са протестиращи като мен.

Мисля че на фона на финансова и газова криза, едни предсрочни избори ще навредят на страната в този момент, при все че остава малко време до редовните изобри. Разбира се може и да не съм прав, затова и се опитвам да разбера какво целите.



п.с. Определено съм на ваша страна така че успех и дано футболните фен фракции са единни

Редактирано от Гpeдopeд на 10.01.09 13:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.