Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Зори, Деси,нови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано16.06.09 12:46



чета ви и не че имам кво много да кажа, но все пак. Зорка, няма начин, мила, ревът при тръгване на ясла/градина е неизбежен. Стискай зъби и си мисли нещо от сорта: по-добре 8 часа заедно с Личката, изкарани приятно и с желание, отколкото 24 неприятни часа като скачени съдове. Освен това - на него самия ще му стане приятно - там е средата за намиране на истинските приятели. Останалото - по площадките, барабар с майките - там децата рядко показват истинските си лица. Знам, че и на теб ти е тежко като го оставяш разреван, но бъди сигурна, че няма да е още много за дълго. В краен случай, ако някоя сутрин ти дойде в повече и на теб - имаш ми телефона

.

Деси, това с бибата трябва да се случи. Като си го решила, бъди твърда. Една биба е излишен аксесоар на почти 3 годишно хлапе. Цитирам те: "Според мен, ако децата ни бяха тръгнали по ясли на по-малка възраст щеше да стане по-лесно адаптирането.", защото мисля досущ като тебе. А и имам основания, както лични, така и не, да мисля точно това.

Успех и на двете ви.


Редактирано от cchery на 16.06.09 12:55.



Тема Re: Зори, Деси,нови [re: cchery]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано16.06.09 14:47



Хааааахахах, сега ми е смешно като се сетя, как оплаква бибата все едно е най-добрата й приятелка, как й се кара и заплашва...голямо вживяване е!
Но.....довечера пак ще ми се стъжни, най-вече през нощта....






Тема Да се поФалянови [re: dessbess]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.06.09 09:11



Поне засега....
Вчера учителките в яслата са поставили диагноза на бибата "за ремонт" и Ани стриктно я е спазила, без хъм,, без мрън....
Вечерта заспива около 1 час с общо 15 играчки сигурно...но до сутринта в 6.30 не е мръднала!

Което доста ме учуди, защото тя и с бибата си се буди постоянно.
Надявам се това да е било!
Но все пак да видим де....




Тема Re: Да се поФалянови [re: dessbess]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.06.09 09:22



Дес, това беше, успокой се и се дръж така все едно никога не е имало такова чудо "биба"! Всяко чудо за 3 дни!

При нас работеше много версията, че вече е голям и бибата е само за бебетата! Можеш да пробваш и това, въпреки, че мисля, че вече няма да ви е нужно! Бурни аплодисменти за теб и Анютка!





Тема Re: Да се поФалянови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано17.06.09 12:51



Деси браво на Анито!

Мъжко момиче!

Вчера тъкмо писах тук и ми звъннаха от градината да си забирам чаавето! Бил плакал, да не се тормозело детето и аз взех, че отидох! Той беше млъкнал вече, но чу че съм там и веднага тръгнахме! В нас се надивя на воля, аз бях бясна на учителките че ме викат защото ще реве, ще реве пък ще спре! Вечерта ми каза, че днес щял пак да плаче за да ми се обадят да го взема по-рано! Сутринта казах на госпожата, че ще дойда да го взема в 5 и това е! Не може аз като циркаджийска маймуна да се разкарвам, пък и не винаги има кой да гледа Петя докато пътувам към градината! Днес бил спокоен, но без настроение! Ще видим довечера как ще е! Стискайте палци, че ми е едно свито!



Тема Да върна темичката на мястото йнови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.07.09 15:37



И не само. Да споделя, че времето за пореден път е минало бързо покрай мене и не съм усетила кога и Белушка е станала голямо момиченце. Убедих се в това на морето. Винаги е била по-послушна от батко си, но сега вече се прибавя и възрастта. На 3 години смело се хваля, че имам голямо дете. Дете, което освен да слуша и разсъждава. Приема доводи и с готовност ме изчаква, когато й кажа. Естествено, че си се инати, тръшка, плаче, но цялостното впечатление от нея вече е друго. Напоследък забелязвам все по-голямото й желание да играе с Коко. Макар че не му отстъпва в нищо - досущ като майка си. За съжаление вчера сутринта се събуди с Т и снощи педи каза, че май правила ангина. Изписа Суметролим, който се разбрахме да почна от утре, ако няма подобрение. И засега сме на хомепатия+вит. С.

Да ви питам, следната песничка говори ли ви нещо и откъде мога да си я сваля:

"На стъклото кацна пъстра пеперуда.
Палавата маца скача като луда.
Иска да я цапне, иска да я лапне.
Мацо, не, недей, нека си живей! Хееееееей!"

Били я пее от почти 2 месеца, а на мен нищо не ми говори.

Щурче, Сашко да вземем да го назначим вече в нашата фирма, щом е така напред с ИТ технологиите. Щом теб те изумява собственото ти дете, не знам за себе си какво да кажа. Моя Белана е направо "боса" в сравнение със Сашко - знае само как да си сложи ДВД-то във флопито и се опитва с мишката да нацели кое да натисне за да тръгне филмчето, ама не би.

Хайде, хвалете се, другите. Десита, кажи нещо за Ани. Не че не я наблюдавах 7 дена, ама другите не са. И да не си се оплакала от детето - наистина много слуша. А обичта, която видях у Златко към нея ................ страхотно!




Тема Re: Да върна темичката на мястото йнови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.07.09 15:54



О, говори ми и още как, но нямам представа от къде можеш да я свалиш. Да ти я запея аз

?



Тема Re: Да върна темичката на мястото йнови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.07.09 15:56



Хахахахах. Слушам.






Тема Re: Да върна темичката на мястото йнови [re: cchery]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано01.07.09 15:58



Ами Краси, какво да ти кажа, моята Аля е същата фога. Идва при мен и казва: Мамо пусни ми филмче, аз след малко и докато отида вече е средата на филмчето и тя танцува като луда....

Докато беше при баба си в Сандански тя и оправяше телевизора, тя го пускаше и ако майка ми звънне да пита как да си настрои нещо Аля крещи отсреща и казва: Абе бабо нали ти казах, че аз ще го оправя.... Скица пълна.

Брои от 1 - 20 с малки пропуски и не, че аз я уча просто и попива хубавата главица. Пее, рисува, човърка с баща и разни неща - същата като мен едно време, където е татко там и аз надвесена над него.
Жива и здрава да е!

Снощи ми казва: Мамо, аз ще започна от 2 клас директно, защото първи ще ми е безинтересен. И аз е как така, но ти не можеш да четеш, тя: Е как не мога бе мамо, всичките приказки ги знам, искаш ли да ти почета......изрично е да казвам, че не пропуска дума или маниер, така както майка ми или аз сме и ги чели.....



Редактирано от Nasinda на 01.07.09 15:59.



Тема Похвалнови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.07.09 16:04



В Нюрнберг най-вероятно ще се открива българско училище. Много съм развълнувана и силно се надявам да успеят да го отворят и да просъществува. Приемат деца от 4 години, но мисля да заведа Зверска на няколко часа през октомври, и според зависи да я запиша или да изчакам още една година. Толкова се зарадвах, когато прочетох и силно се надявам да попадне поне за кратко в контакт с българчета.
Иначе за хвалби - вече е съвсем самостоятелна. С всичките му плюсове и минуси

. На десктопа на компютъра разпознава безгрешка иконите на експлоръра и ютуб, пее песни, танцува, научи се да плува с помощта на възглавнички за ръцете и сега само дебне да изгрее малко слънце и само ме дърли да ходим на плаж...А бе водолейка. Даже водоплиска.
Сега, заради инцидента с колелото и е голяма мъка, че не може да влиза във водата, но няма как - ще мине и това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.