Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано15.12.08 11:47



Искаме да раждаме деца в България
14 декември 2008

Елате в "Шоуто на Слави" и изразете своето мнение!

Дата - 15 декември 2008 г., 19,15 ч.
Място - пред пилоните на НДК
Цел - да запознаем обществеността с ползите от предлаганото финансиране на процедури от асистираната репродукция
Участници - Анна Зашева и д-р Стаменов в студиото, д-р Владимиров, д-р Табакова, Радина Велчева и всички, които са съпричастни с идеята, пред студиото на бтв.
Призив на сдружение Зачатие - знаем, че времето е ужасно кратко, но това е шансът все пак предложения законопроект да се приеме. Елате с празни колички, свещи и плакати. Можете да си напишете по едно пожелание с големи букви и да го сложите в количките. Можете да помолите приятели да ви подкрепят. Нека не залитаме към обидата, към оскърблението, а да се подготвим аргументирано и позитивно да защитаваме правата си.

Обсъждане на темата -







Редактирано от Илиaнa29 на 15.12.08 11:53.



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: Илиaнa29]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано15.12.08 12:04



Подкрепих вече с имейл! Подкрепям!!! Стискам палци и се моля...



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: Илиaнa29]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано15.12.08 12:33



Напълно подкрепям протеста, към който по уважителни причини не мога да се присъединя!!! Повече от три години и нашето малко (засега) семейство живя с ада на изследванията и лекарствата, прегледите, за които се чака месеци, дори години. Успех!!!!



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: Илиaнa29]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано16.12.08 09:55



Снощи гледах Шоуто на СЛАВИ и шапка му свалям за предаването, за експресното му отзоваване, за гостите, които беше поканил /браво и на доктора, и на Анна Зашева, бяха просто страхотни/, и за екипа му, които отразиха събитието, абе беше невероятно просто!

Някой друг да го е гледал? Аз останах възхитена, не за първи път!, от социалната позиция и активност на Слави! Евалата!!! Дано, дано, дано той наистина да успее да предизвика някаква положителна промяна тази сряда - дано!!! Моля се от сърце... Плаках много вчера... Покъртителна картина - мечтаещите да станат родители с празни бебешки колички... ... между другото бях сигурна, че в тази тема сте изписали страшно много от вчера насам, но съм се излъгала явно

Редактирано от vihrogonche на 16.12.08 09:56.



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: vihrogonche]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано16.12.08 10:40



Човекът е егоист по природа и когато някакъв проблем не му е бил на главата не се замисля особено много


И аз гледах Слави, който по принцип много, много недолюдвам, но евала за инициативата и организацията!!!



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: lavandula]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано16.12.08 10:51



явно съм от онези, които много се замислят дори за неща, които не са ги сполетели лично...
радвам се, че не само аз съм гледала Слави снощи и че има и други положителни отзиви...
вчера предаването му си беше изцяло посветено на проблемите, свързани с репродуктивното здраве и какви тъпизми се вършат от някои "хора"...



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: vihrogonche]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.12.08 11:07



Гледах го, много ми хареса. Човекът поне дава трибуна на проблема и става съпричастен - вярвам, че дори да няма положителен резултат, ще се вдигне много шум и на някой от парламента ще му се развали спокойствието. А ако намерят депутата с предложението за "правене" на деца - жална му ефирна "майка".....



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: _dexter_]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано16.12.08 11:08



дано не остане ненаказан





Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: vihrogonche]  
Автор manene ((мама Нели ;))))
Публикувано16.12.08 11:10



Оптимистка съм и мисля, че след като въпросът придоби такава публичност нещата ще се наредят!
Стискам палци на всички!!!



Тема Re: Днес Зачатие протестира, да ги подкрепим!нови [re: manene]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано16.12.08 11:20



и аз съм оптимистка


затова съм щастлива, за дадената от Слави публичност и гласност
толкова емоции предизвика у мен снощи, че ...

и аз продължавам да стискам палци

и да се моля Дядо Коледа да ДАРИ с БЕБЕТА чакащите български СЕМЕЙСТВА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.