Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: katy-ned]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано12.12.08 13:52



Здрасти и на теб


Катето ти се е родила 50 см и 3 кг точно? За първи път чувам за такова съвпадение със средностатистическата норма за новородено!
И Алекс ходи на градина, вече трета поредна година в едно и също ОДЗ № 90, страхотна ДГ!, намира се в кв. Надежда, София, в група Делфин е
Страшно е приказлив, като мен
Обича да рисува, да пее, да танцува и да му чета приказки, а! - и да реди пъзели!



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: sweetgrape]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано12.12.08 16:11



Пускам линковете към две снимки на Алекс, на които той е сам /на едната снимка/ и с приятелката си Йоанка и двете си учителки /на другата/: снимките са от началото на месец април тази година в неговата ДГ







Чакам да видя вашите дребоси!!!



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано12.12.08 16:29



Ето я и моята

. И тя ходи на градина с голям кеф.... Обича да е сред публика и ако може да командва парада, какво да ви кажа, лъвица...А като бременна по-скоро четях, а не пишех в клуба.

http://lh5.ggpht.com/_Ww1Onodl3l4/STRIedX_1NI/AAAAAAAAApY/Ll99ewhzjl8/s800/P1010527.JPG

Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: Astarte]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано12.12.08 16:32



разглеждам снимките на Люба и усещането ми за нея е, че е страшно умно, будно и интелигентно дете, така е нали?





астарте, искам да ти кажа, че и двете ти дъщери са хубавици, да са ви живи и здрави, и все така усмихнати и чаровни ... ти беше на клубната среща, нали, много си ми позната

Редактирано от vihrogonche на 12.12.08 16:35.



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор katy-ned (непознат)
Публикувано12.12.08 16:57



За мерките- наистина е така, акушетките ми казаха тогава, че са я мерили и теглили няколко пъти.



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: katy-ned]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано12.12.08 17:02



невероятно е!
50 см и 3 кг!





Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано12.12.08 18:24



О, мерси, тука с толкова хубави кавалери моите мацки няма да скучаят

. Да, бях на срещата, май сме ходили заедно и на училище за бременни в ЦУМ

http://lh5.ggpht.com/_Ww1Onodl3l4/STRIedX_1NI/AAAAAAAAApY/Ll99ewhzjl8/s800/P1010527.JPG

Тема Олеееееенови [re: Astarte]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано12.12.08 19:10



какви са тия очи на това дете бе? Великолепни са!!!!! Ако останат така, кажи на таткото, че и пушка няма да го спаси от милионите безсънни нощи.... :) Другата мацка пък каква ми е шоколадова хубавица - прелестна :) Искам едната от двете за снаха! Коя даваш? И кажи колко камили искаш за нея?





Тема Re: Олеееееенови [re: Luna Chocolata]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано13.12.08 00:11



Таткото иска само мъжът да смени фамилията



[img]http://img30.glitterfy.com/347/glitterfy105321414D33.gif[/img]

Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: Astarte]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано13.12.08 17:15



да, ходили сме и в ЦУМ






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.