Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Часът на истината IIIнови  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано06.12.08 10:56



Мацки, идват празници, а тук съзирам черни облаци над семейни огнища... Та.. реших да ви попитам какво всъщност искате от съпрузите си (като отношение, действие, бездействие и пр.)... Хайде да видим толкова ли е много и колко е сложно да се постигне...

Архива:

- - -



тинтири-минтири

Тема Re: Часът на истината IIIнови [re: 3aиpa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано06.12.08 15:36



писах одеве бая в Истината - 2 част
просто защото не е заключена
а не бях видяла новата тук

и така, да отговоря на Заира, още повече, че и аз участвах активно в оплакването от мъжете и в търсенето на изход от трудностите ми с моя конкретен такъв:

искам от съпруга си на първо място да бъде напълно честен с мен, да не ме лъже за истински важните неща и ако вече не ме обича и не ме иска, да ми го каже и да поиска да се разделим/разведем; второ, ако ме обича - да ми го казва и показва маааалко по-често и различно, отколкото сега, така, че аз да го почувствам и разбера, а не да се налага толкова често да гадая и да се питам с болка "обича ли ме или не?"; трето, искам винаги да се чувства и да се държи като бащата на Алекс - в този пункт нямам никакви съмнения, мъжът ми е много, много добър и любящ татко, въпреки че е доста строг, но нищо; четвърто, не искам да ме цензурира, да се опитва да ми пречи да върша нещата, които обичам, да ме критикува, че прекалено много говоря, че прекалено много се смея, че прекалено много... еди-какво-си; пето, искам да стане поне мъничко по-открит емоционално, поне мъничко по-приказлив и споделящ и да изглежда самият той заинтересуван от това, което ми се случва на мен.

май че в общи линии е това



Тема Re: Часът на истината IIIнови [re: vihrogonche]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано06.12.08 15:49



Хе-хе
ами Заирке, така като питаш и аз не знам какво да отговоря...
аз толкова много неща искам в тоя живот, че...не може да се опише!


ние с половинката колкото и на пръв поглед да сме различни, според мен сме и доста еднакви...ако аз изредя 10 неща, които бих искала да променя в него, а след това ти го попиташ същото за мен...надали неговите отговори ще се отличават много от моите! И въпреки това...на прима виста казвам едно нещо...бих искала половинката да е малко по-романтичен ха ха ха, и да ми прави повече приятни изненади! Искам да може да изразява всичко, което иска от мен по разбираем начин, а не по скорпионски...мисля, че по-лесно било комуникирането между нас...Искам изразът "Жените са от Венера, а мъжете от Марс" да не ми кънти м главата .....
Не смятам да продължавам с исканията, защото все пак и аз съм си малко чешит и голяма драка, и не би било честно все пак...

А да ви питам и аз нещо друго - когато дойде краят на майчинството какви би трябвало да са чувствата? Защото аз определено изобщо не се чувствам щастлива от този факт... Направо бих искала да върна тези 2 най-страхотни години отначало



Тема Вихрогонченови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.12.08 17:20



Продължавам и тук.
Конкретни въпроси за Алекс нямам, радвам се, че е безпроблемно дете, но тук доста често ръсиме и похвали наред с оплакванията и тревогите. Просто ми беше интересно защо не го спаменаваш било то в радост или тревога.



... на раздора

Тема Как се чувствате след края на майчинството?нови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано06.12.08 19:40



Деско, отделих въпроса от поста ти, за да не го пропуснат момичетата - на мен ми е много интересен също. Щото нали съм си силно емоционална и аз, та.......... Но аз в момента се чувствам като пред раздяла понеже си търся сериозно работа и безгрижието, относителното безгрижие на последните 6 години си заминава.......... Та това ми е отговора - чувствам се като пред раздяла.




Тема Re: Часът на истината IIIнови [re: 3aиpa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано06.12.08 19:43



Заирке, ще си формулирам много ясно исканията, понеже едно ми е ясно - на мъжете трябва да се говори ясно и с точните думи. Те от намеци и метафори не вдяват. И понеже моят мъж чете много сериозно тук, и той е от партията на мъжете дето трябва да им се говори конкретно, та като формулирам точно нещата, които искам от него ще ви ги направя достояние. А дотогава ще го тормозя с недомлъвки, щото почвам отсега да си обмислям поста

.




Тема Re: Часът на истината IIIнови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано06.12.08 19:54



В отговор на:

Направо бих искала да върна тези 2 най-страхотни години отначало




Аз ще ти отговоря по Заирски - никъф проблем... просто раждаш второ и ... хоп всичко отначало, нооооо ще замиля да не идваш да ме биеш след товааааа ...



тинтири-минтири

Тема Re: Часът на истината IIIнови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано06.12.08 19:57



Тъкмо щях да те запитам що не пишеш кво искаш от Греда... Всички сме в очакванеееее

...



тинтири-минтири

Тема Янееее ти мацо що се скатавашнови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано06.12.08 20:00



... я направи един лист с изисквания към половинката си, Коледа идва, може и да ти се изпълнят желанията

... Аз се сещам за едно, дето е време да му го натъртиш вече - второто мод-че ...



тинтири-минтири

Тема Re: Как се чувствате след края на майчинството?нови [re: cchery]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано06.12.08 20:10



Честно-чувствах се, а и все още като предателка-особено както рева близо три месеца всяка сутрин и вечер в яслата

. Чувствах се супер егоистка, ама ми мина вече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.