Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Купонджийките-2нови  
Автор vesel4o ()
Публикувано30.11.08 10:05



Събудихте ли се ве4е!?!
Хайде,разказвайте!И снимки,снимки.............



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано30.11.08 10:09



нямам снимки
аз не си легнах изобщо
толкова ме държеше тръпката



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vihrogonche]  
Автор zari_a (минаващ)
Публикувано30.11.08 10:24



И аз нямам снимки, забравих си фотоапарата

Бебо ме събуди в 8:30 и още съм неадекватна. Купона беше страхотен, само ме е яд, че не отидохме някаде да потанцуваме след това Не мислех да ходя никаде след ресторанта, но cchery ме зарази с желанието си " Не, не ми се прибира, ще вървя под звездите".Абе беше супер и отдавна не съм се разтоварвала така с толкова весели, емоционални и хубави момичета. Вили да видя регистрация днес

Редактирано от zari_a на 30.11.08 10:31.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: zari_a]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано30.11.08 10:30



и мен
ама нищо
следващия път



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: zari_a]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.11.08 10:32



Е нали щяхте да ходите на танци, какво стана? Ехх
Снимки и аз нямам, но пък достатъчно направиха Мими и Мишелинката


Купона беше супер, дори преглътнах и народната музика и дъъъъългите македонски и странджански песни
Я раздувайте какво настана като си тръгнахме ние?

... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано30.11.08 10:37



дръпнахме му една дълга разходка из нощна София, беше красиво и приятно, поне според мен де
после седнахме в Джепето, пицария, поговорихме си още малко
и си затръгвахме, към 2:30 часа вече си бях вкъщи



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vihrogonche]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано30.11.08 11:18



Наистина беше много хубаво, макар че си признавам, че съм изгубила форма в купонясването и пийването и си тръгнах по-рано. Разбира се основния разказ ще оставя на Чери, тъй като нямам нейния талант. Ще кажа само, че ни посрещнаха в ресторанта с думите, а голямата компания от 20 жени, при което от всички маси ни хвърлила любопитни погледи. Заведението беше много приятно, имаше и жива музика - народни песни, като по общо мнение момчетата - изпълнители бяха много готини. А талантите в песните сред нас не им отстъпваха - Миш, Чери и Вили бяха страхотни.


Снимки още не съм свалила, дано са станали, имам чувството, че са малко размазани и тъмни, но колкото -толкова. Съжелявам само, че не успях да поговаря с всички и особено с Щурчо, която трябваше бързо да си тръгне заради малкия Сашко. Дано е по-добре. Вкъщи се бяха справили с приспиването, макар и трудно и бавно, затова пък когато ги заварих хъркащи, малката на всеки половин час се будеше да се увери, че мама вече е тук и направо ни разби с ранно ставане.




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано30.11.08 11:18



Тоя път ще съм кратка - ресторантът беше хубав, компанията също. Аз въобще не наблегнах на менюто и не знам как е било и поради тая причина пих течен аналгин тая сутрин

. Човек ако не може да пие, няма и да се научи. Лошото е, че част от мамите бяха привикани за "млечна" справка и дотам с купона. Мечтата ми за клуб отново е неосъществена, понеже в Суинга имаше 10 лв вход и не влязохме, а отидохме на по чаша вино и бира в пицария "Джепето". Така че имам стимул за следващата среща - задължително да е съпроводена с клуб. Но пък постигнах основната си цел - моята приятелка Вили така й хареса срещата, че очаквам още днес да се регистрира, така че очаквайте новото попълнение - Vili_G. Този път се нарадвах на компанията на Цвете и океанидчето - пропускът от предния път. А и да не забравя - включването на 4-ма мъже инструменталисти, изпълнители на народни песни в Под липите, ни дойде навреме - отпуснахме гласове и подкарахме Катерино моме, Сестра брата кани, Драгиева чешма, Ясен месец веч изгрява и другите не ги помня, нищо че пях през цялото време. Пускам , макар и недописани, но в момента нямам време. Довечера повече ще обяснявам.




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано30.11.08 12:16



Ей, супер сте-благородно ви завиждам за преживяването.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: zari_a]  
Автор VillyGG ()
Публикувано30.11.08 13:44



Здравейте, купонджийки!
Ето ме и мен. Благодаря за страхотния купон. Много сте готини и искрено се радвам, че се запознах с вас. Съжалявам единствено, че не можахме да поденсим някъде, но нищо-другия път. Иначе лично аз днес се чувствам много добре, нищо че дребосъка ме събуди в 7.30 и не успях да се наспя. Надявам се и вие да сте добре. Желая ви приятен ден и много усмивки!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.