Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Купонджийките-2  
Автор vesel4o ()
Публикувано30.11.08 10:05



Събудихте ли се ве4е!?!
Хайде,разказвайте!И снимки,снимки.............



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано30.11.08 10:09



нямам снимки
аз не си легнах изобщо
толкова ме държеше тръпката



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vihrogonche]  
Автор zari_a (минаващ)
Публикувано30.11.08 10:24



И аз нямам снимки, забравих си фотоапарата

Бебо ме събуди в 8:30 и още съм неадекватна. Купона беше страхотен, само ме е яд, че не отидохме някаде да потанцуваме след това Не мислех да ходя никаде след ресторанта, но cchery ме зарази с желанието си " Не, не ми се прибира, ще вървя под звездите".Абе беше супер и отдавна не съм се разтоварвала така с толкова весели, емоционални и хубави момичета. Вили да видя регистрация днес

Редактирано от zari_a на 30.11.08 10:31.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: zari_a]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано30.11.08 10:30



и мен
ама нищо
следващия път



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: zari_a]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.11.08 10:32



Е нали щяхте да ходите на танци, какво стана? Ехх
Снимки и аз нямам, но пък достатъчно направиха Мими и Мишелинката


Купона беше супер, дори преглътнах и народната музика и дъъъъългите македонски и странджански песни
Я раздувайте какво настана като си тръгнахме ние?

... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано30.11.08 10:37



дръпнахме му една дълга разходка из нощна София, беше красиво и приятно, поне според мен де
после седнахме в Джепето, пицария, поговорихме си още малко
и си затръгвахме, към 2:30 часа вече си бях вкъщи



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vihrogonche]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано30.11.08 11:18



Наистина беше много хубаво, макар че си признавам, че съм изгубила форма в купонясването и пийването и си тръгнах по-рано. Разбира се основния разказ ще оставя на Чери, тъй като нямам нейния талант. Ще кажа само, че ни посрещнаха в ресторанта с думите, а голямата компания от 20 жени, при което от всички маси ни хвърлила любопитни погледи. Заведението беше много приятно, имаше и жива музика - народни песни, като по общо мнение момчетата - изпълнители бяха много готини. А талантите в песните сред нас не им отстъпваха - Миш, Чери и Вили бяха страхотни.


Снимки още не съм свалила, дано са станали, имам чувството, че са малко размазани и тъмни, но колкото -толкова. Съжелявам само, че не успях да поговаря с всички и особено с Щурчо, която трябваше бързо да си тръгне заради малкия Сашко. Дано е по-добре. Вкъщи се бяха справили с приспиването, макар и трудно и бавно, затова пък когато ги заварих хъркащи, малката на всеки половин час се будеше да се увери, че мама вече е тук и направо ни разби с ранно ставане.




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано30.11.08 11:18



Тоя път ще съм кратка - ресторантът беше хубав, компанията също. Аз въобще не наблегнах на менюто и не знам как е било и поради тая причина пих течен аналгин тая сутрин

. Човек ако не може да пие, няма и да се научи. Лошото е, че част от мамите бяха привикани за "млечна" справка и дотам с купона. Мечтата ми за клуб отново е неосъществена, понеже в Суинга имаше 10 лв вход и не влязохме, а отидохме на по чаша вино и бира в пицария "Джепето". Така че имам стимул за следващата среща - задължително да е съпроводена с клуб. Но пък постигнах основната си цел - моята приятелка Вили така й хареса срещата, че очаквам още днес да се регистрира, така че очаквайте новото попълнение - Vili_G. Този път се нарадвах на компанията на Цвете и океанидчето - пропускът от предния път. А и да не забравя - включването на 4-ма мъже инструменталисти, изпълнители на народни песни в Под липите, ни дойде навреме - отпуснахме гласове и подкарахме Катерино моме, Сестра брата кани, Драгиева чешма, Ясен месец веч изгрява и другите не ги помня, нищо че пях през цялото време. Пускам , макар и недописани, но в момента нямам време. Довечера повече ще обяснявам.




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано30.11.08 12:16



Ей, супер сте-благородно ви завиждам за преживяването.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: zari_a]  
Автор VillyGG ()
Публикувано30.11.08 13:44



Здравейте, купонджийки!
Ето ме и мен. Благодаря за страхотния купон. Много сте готини и искрено се радвам, че се запознах с вас. Съжалявам единствено, че не можахме да поденсим някъде, но нищо-другия път. Иначе лично аз днес се чувствам много добре, нищо че дребосъка ме събуди в 7.30 и не успях да се наспя. Надявам се и вие да сте добре. Желая ви приятен ден и много усмивки!





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор VillyGG ()
Публикувано30.11.08 13:54



Здрасти, Чери!
Попълнението се появи. Няма да съм Vili_G, а VillyGG. Най-накрая си изпълних обещанието. Сериозна съм все пак.





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: VillyGG]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано30.11.08 14:21



Този път и аз съм сред завиждащите

Момичета, няма нужда да казвам, че не съм се и съмнявала, че ще си изкарате страхотно... Но все пак няма да откажа още разказчета



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: VillyGG]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано30.11.08 14:23



Добре дошла на Вили!
АнаМари липсваше ни, но се надявам да се включиш на следващата среща.


А ето и снимките. Извинявам се на всички прекрасни дами със светли очи, които на снимките от моя апарат излизат с червени, въпреки че при закупуването ни увериха, че бил с функция срещу това. А някои от снимките са й малко размазани, но това е от вълнението.



Редактирано от mimy на 30.11.08 14:24.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mimy]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано30.11.08 14:43



И аз снимки нямам


Веселбата беше на ниво, същински кокошарник!!!!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mimy]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.11.08 14:49



Супер саааааа



... на раздора

Тема Ееее, този пътнови [re: mimy]  
Автор vkw (член)
Публикувано30.11.08 15:16



има много пове4е настроение! Супер сте!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано30.11.08 15:40



Супер снимки, а и разкази!



Браво мацки, да знаете, че много ви се радвам.

Добре дошла на Вили ГГ!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: surfline]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано30.11.08 16:03



Супер са снимките и са много показателни.


Както каза моят мъж - направили сме няколко за камуфлаж, пък кой знае къде другаде сме били.
Вие знаете, де...
Моето разказче - беше страхотно (с две думи). Голям купон падна. Вярно е, че ни липсваха танците, но в песните добре се представихме.
Радвам се, че се запознах с Мишелина, Бесната Дес, че успях да си поговоря с Черита, Вихърчето, Океанидчето и с всички останали, с които размених по някоя дума. Обаче, да ви кажа, сме си направо за оплакване. Личеше си, че майчинството е извадило някои от нас извън купонджийския поток. Затова предлагам следващият път направо да си резервираме и клуб, че да няма тън-мън. Проверих аз после, Торнадо наистина били много добри, обаче 10 лв... Явно съм далеч от нощния живот.
Аз като дойдох към 21 ч. момичетата вече се бяха развихрили. После като започнаха едни песни, едни майсторски изпълнения...
А и успяхме да се наприказваме. Много е приятно да се срещаш с истински образи на никове със закачени към тях бебета, деца и т.н. Мишелина е № 1. Страшен купонджия... Чакаме Заирско попълнение, като се съди от далечните попълнения, варненското ще трябва да е нещо велико...
Радвам се, че сме зарибили и вече Вили е сред нас. Така като си ни гледам, голяма организация сме...
Явно времето малко ни изненада, по-болнаво е. Този път не успяхме да видим Месечинка (особено тези, дето не сме й гледали телевизионните изяви), този път не успях въобще да видя Щурчо - набързо я извикаха. Много рано си тръгнаха и Наси и Бебето...
И да ни са живи и здрави мъжете, дето ни гледаха децата...
Много съм доволна и чакам нови попълнения на януарската среща!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.11.08 16:19



много ме радвате






Тема Re: Купонджийките-2нови [re: NikiFin]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано30.11.08 17:23



Ей момичета, страхотни сте!Радвам се, че сте си изкарали страхотно!
Много сте красиви и лъчезарни всички!





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано30.11.08 17:35



Е моят дребосък май би рекордите по ставане, в 6 без 10 нададе вой, че е гладен. А майка му едвам гледаше и даваше всичко за сън...Но после таткото го пое и цял ден ми мина в дремване. Иначе мероприятието мина порядъчно весело, то от снимките си личи всъщност. Изобщо не личеше, че някои от нас имат по три, че и четири деца...младеем накратко.





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано30.11.08 18:24



Момичета, много се радвам за срещата! Другият път живот и здраве повече присъствие

. На Вили добре дошла!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: Astarte]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.11.08 18:46



И май трябва да мислим за кръгла маса



... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: VillyGG]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано30.11.08 20:38



Аха, след 3 години кандърми!

Аз се радвам повече от теб, че дойде. Като сме без мъже и ремаркета сме направо други хора. Поздрави за Ясен месец веч изгрява, както за изпълнението, така и за текста - че го знаеш, а той хич не е малък. Другият път непременно сме и на денс след ресторанта. Направо ще резервираме някъде ако е възможно.




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.11.08 20:40



Мен ако питате един денс-тур ще е много повече от полза

от подпирането на лактите на масата , поне откъм Дюкянски трепети

... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано30.11.08 20:44



Да, с това съм много съгласна. Всъщност поради тази причина исках да сме на горния етаж, където подредбата е такава, че всички щяхме да се виждаме добре, но нали уж щяхме да сме поне 20 по списък......... та нямаше как да ни съберат. А всъщност се оказахме едва 16.

Да не забравя да кажа, че тоя път нямаше онлайн включвания, единствено получихме поздравителен СМС от Дропул, който беше доведен до знанието на всички и аз й благодаря, че се сети за нас. А и поздравите на изпроводяк от Джастата също бяха предадени

. Рапорт даден, рапорт приет! Аз вече си мисля за семеен, клубен тийм билдинг с ремаркетата на някой комплекс за събота и неделя. Може би напролет, за да имат дребните поле за изява.




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.11.08 20:49



Напълно съм съгласна, точно днес гледах снимките то пикника лятото и тайничко ви завидях



... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mimy]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано30.11.08 23:33



Еххххх....

Браво, момичета, добре сте се позабавлявали, а снимките са чудесни!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор VillyGG ()
Публикувано01.12.08 10:18



А честито и на теб-дългата ти мисия пръключи най-накрая с успех!

Трябва да го полеем-че то си е повод за прануване!
А следващия път непременно ще отидем някъде да поденсим-и на мен много ми се танцува,но ще го организираме предварително. Иначе среднощната разходка из София ме изкефи, компанията-също!
Благодаря на всички мами за топлото посрещане!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор dropul (Mishamam)
Публикувано01.12.08 12:14



Браво ! :) Песни на уше, разпявки, хоро не видях да сте извили значи!





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: VillyGG]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано01.12.08 12:36



добре дошла тук

и на мен ми се танцува
мноооого

ще си призная, че една от причините за скандала с мъжО
беше, че аз днес вечерта бях запланувала да ходя в клуб за танци заедно със сестра му
той ми отказва един милион пъти вече, когато му предлагах да идем двамата на танци
и аз реших сама да ида с компания, и то със зълва ми, представете си

той обаче реши, че си търся чужд мъж, та с него да танцувам
срааам... и резил... изобщо не ми беше такава идеята, разбира се!

така че аз съм с двете си ръце ЗА денс в клуб с ретро музика
диско от 80-те и 90-те години
какво мислите?

Редактирано от vihrogonche на 01.12.08 12:37.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано01.12.08 13:18



Айде и аз като видна клюкарка да се обадя


Ами - ОЧАРОВАНА СЪМ! От мацките, от кръчмето, от атмосферата, от музиката, от ведрото настроение - а бе - от всичко! В началото ми беше малко свита душичката, но се отпусна веднага щом прекрачихме прага и видях опулените сервитьори! Хак да им е - да видят лесно ли се работи с двайсетина немлъкващи латерни!
Ще започна по ред - не мога да не отбележа, че съм очарована от шефката - няма да се впускам в подробности, за да не ме пратите в графата "подмазвач", но и свалям шапка за търпението, което прояви при фолклорните ни прояви! Строго оглеждаше чиниите на диетуващите, но колкото и да даваше пример с неядене и непиене, никой не се и трогна! Яне, пич си голям! Благодарна съм ти, че още не си ме баннала, задето за малко не ти скъсах нервите с оркестъра!
Работче, ти си такъв бонбон, че каквото и да кажа за теб все ще е малко - това детско излъчване и в същото време чара на прекрасна девойка с постоянната усмивка те прави едно очарователно създание! Насинда - пей сърце, теб няма да те коментирам, щото ми е малко странно да те хваля точно тук и точно аз! Мими, радвам се, че се запознах и с теб - в началото ми се стори малко притеснена, но бързо се адаптира и ме изкефи максимално! Вихрогонче, очарована съм от спокойствието и излъчването ти - не спря да се усмихваш, а усимвката ти е страхотна и по нищо не проличаха проблемите, които те притесняват!Чери, ах Чери - какво да кажа за теб, освен, че ми беше вярна партия за песни, за танци - отчасти, че не мога да ти се нарадвам на усмивката, щуротиите и безспирното ти бърборене! Вили - ти си изненадата на вечерта - добре дошла сред нас! По нищо не личеше, че ти е за първи път, че не ни познаваш или пък, че нещо те притеснява - грееше през цялата вечер! ЕВАЛА и за странджанското изпълнение - потресе ме! Цвете, имах чувството, че те познавам от сто години - толкова земен и усмихнат човек си, че разговорите с теб са истинско удоволствие, за купона да не говорим! Деске, как да те изкоментирам се чудя - супер директен и откровен човек, определено "мълчалива", непрекъснато усмихната и с невероятно чувство за хумор - с-т-р-а-х-о-т-н-а! Това беше подробния коментар за нашата маса! За мое огромно съжаление нямах възможност да се запозная по-добре с останалите мацки - Зари_a, цвете_дас, Астарте, океанидката, Ала-бала - очарователни девойки с много лъчезарно излъчване! Щурчето за съжаление го привикаха рано-рано, но...какво да се прави- случват се и такива неща! По принцип точно тази вечер, май всички дребни се бяха наговорили да направят и невъзможното да приберат майките си по домовете - другия път няма да им го позволим обаче!!!! Кофти стана, че не можахме да разкършим заслабналите телосложения в някой клуб, но поне направихме генерална репетиция за такъв и за нощни разходки в заспала София! За следващата среща е ясно, че няма да ни се размине!
Снимки щеше да има и от мен - като се има предвид, че не престанах цяла вечер с фотото, НО на следващия ден, в едно меле с дребните на Чери, Деската и моето, апарата се оказа на земята, а после така и не проработи! Ще гледам да ги сваля по някакъв начин, че има клипчета, които не са за изпускане и да ги намяткам тук!
Благодаря на всички за страхотната вечер, а на тези, които не успяха да дойдат - следващия път дано да няма спънки!


П.С. Извинявам се за стократното повторение на думата "очарована", ама така не се сетих за нещо по-подходящо





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано01.12.08 13:21



снимките наистина са много яки
благодаря на папарачките



кога викате е следващата сбирка

приятна нова седмица



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано01.12.08 13:32



мише, трогната съм от думите ти и ти благодаря за тях


обичам когато има честна и открита обратна връзка между хората, които общуват помежду си
търпя на конструктивни критики и забележки, обичам добронамерени съвети, идеи и предложения - всичко това ми помага да раста като човек

ще си призная нещичко и аз:
Янчето и Мишелинката до голяма степен преобърнаха някои мои погрешни представи за даден тип жени... аз на яна се изповядах още след миналата срещичка... но сега и за мишелинчето да си кажа мнението - от пръв поглед никога не бих казала що за готин, добър и човечен човек си, миличка... жени с твоята външност и с тази на янето като цяло първо винаги ме стряскат и подсъзнателно започвам да ги мисля за от голямото добрутро, а себе си започвам да подценявам и да имам малоценни идеи и преживявания

просто сте великолепни и двете и МЕРСИ, че променихте смешните ми разбирания за някои неща... човек никога не бива да съди по външността...

мишелина,
не знаеш каква усмивка имам, когато съм добре и съм в стихията си... на мен алкохол не ми трябва, за да се отпусна и наслаждавам на нечия компания...

надявам се на танците да ме видите в разгара на веселието и лудостта ми

а в момента, в момента и моят глас е пресипнал от многото пеене... с черита имаме доста сходни гласове, когато пеем... но тя за моя радост е много по-гръмогласна от мен





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано01.12.08 13:48



За пореден пьт завидях за срещата, но и аз един ден като си дойде в БГ ще присьствам на някоя обещавам

много сте готини и ме кефите махимално момичета, продьлжавайте в сьщия дух



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.12.08 15:27



Ех, че ме е яд за фотоса ти, такива клипчета има вътре ....




... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано01.12.08 15:28



Ще направя всичко възможно да ги сваля - не може да се изгуби тази история!







Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано01.12.08 15:49



дерзай



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.12.08 15:57



Да аз лично направир страхотни снимки на теб и Черитка, а и на останалите девойки


Само наистина ме е яд за едно, не можах да се запозная с останалите девойки.

... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано01.12.08 15:59



мен ме хвана много яд за щурчо и океанчето
имах желание да си побъбря с тях двете
но се радвам, че се видях с цвете



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: jana]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано01.12.08 16:00



Ами затова следващата среща на кръгла маса - да сме си всички пред очичките!







Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.12.08 16:01



Точно да, но явно те се бяха притеснили повече, че за пръв път на среща, а ние ветеранките докато се набъбримеееее



... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: vesel4o]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано01.12.08 18:50



И аз се присъединявам към групата на благородните завистници

. С удоволствие бих се присединила към веселата ви групичка ако бях по-наблизо. Радвам се, че сте си прекарали добре, определено всички имат нужда от подобно разпускане. Браво!



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: cchery]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано01.12.08 18:50



Момичета, големи сте сладурки! Свежарки и купонджийки както винаги!!!!



Аз днес едва се изправих, този кръст просто ме скъса.......Ама както и да е. Още малко остана, а после ще гледам да идвам с вас!!!

Браво, че има и нови попълнения!!!!





Тема А щурчонови [re: vesel4o]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.12.08 19:33



къде се покри, какво стана ????



... на раздора

Тема Re: Купонджийките-2нови [re: tani4ka]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано01.12.08 21:24



Таничка, желая ти много леко секцио и бързо и безболезнено възстановяване!
С нетърпение чакаме новата принцеска!





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: FLUKY]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано01.12.08 22:42



ти само кажи че може да се направи конферентна видеовръзка по скайпа, поне еднопосочна и следващия път се инсталираме на wifi местенце и ви включваме в купона




Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано01.12.08 22:44



Ако ви трябва макет, готов са да си предотстъпя временно шкембака. Предполагам, че има и други надарени татковци да си менкаме макета и да му извайваме все по кръгли форми





Тема Re: Купонджийките-2нови [re: fascinating oceanid]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано01.12.08 23:54



ЕЕЕееееееееееееееее че що не каза по -рано бе жена, веднага щях да скоча онлайн в купона, умирам за такива неща аз.


Много моля за следващия да ме броите и мене онлайн, че самолетните билети много скъпи.



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: FLUKY]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано02.12.08 02:17



ами там където бяхме нямаше май, ако следващия път се съберем където има, аз лично ще домъкна лаптоп и камера и ще ви включим виртуално
ама само ако ядете, пиете и пеете наравно с нас, не само да ни гледате сеира
ааа м'а хаааа






Тема Re: Купонджийките-2нови [re: fascinating oceanid]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано02.12.08 03:25



Готова съм да се изложа по всички параграфи !!!


Там ми е стихията



Тема Re: Купонджийките-2нови [re: mishellinna]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.12.08 10:21



Благодаря ти за разказчето! Все едно бях там

...

Обаче момичета малко започва да ме питеснява, че не ходите на танци ми стоите на суфръ ... Хем сте на диети, хеч сте страхотни хубавици, хем сте излезли без мъжове и ... да не си покършите дупетата в некое дискоооо... Взимайте си бележка, за следващия път трябва да има ДИСКО!!!



тинтири-минтири

Тема Още доказателства...нови [re: vesel4o]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано02.12.08 10:28



Успях да сваля една част от снимките! Останалите незнам дали са повредени или са снимани в незнаен формат, но не ги разпозна чудото...Поне са малко дефектните!


Стига приказки,

И...













Тема Ето тук е уловеннови [re: mishellinna]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.12.08 10:45



истинския дух на купона.

Това бяхме ние. Браво, Миш - получаваш награда за папарак на годината! Ако част от лицата и събитията не ви се връзват с вече изградения образ, грешката не е във вас. А във виното от вечерта.




Тема Re: Още доказателства...нови [re: mishellinna]  
Автор dropul (Mishamam)
Публикувано02.12.08 11:19



Много сте яки! Сладурки! Неприсъствалите сме изпуснали





Тема абе хоранови [re: cchery]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано02.12.08 12:18



аз си мислех, че сте се събрали да се забавлявате, а не да обсъждате лудата NikiFin.




Тема Re: Още доказателства...нови [re: mishellinna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано02.12.08 14:08



А не, невероятни клипчета





Тема Re: абе хоранови [re: NikiFin]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано02.12.08 14:49



Ами...всъщност не сме те обсъждали...Чери само го вметна това в началото на тоста си

- на шега естествено!





Тема я койнови [re: mishellinna]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано02.12.08 14:57



предложи тоста за мен, че не се вижда от картинката. Искам да му благодаря лично

.
А за Чери кво да кажа... познало е момичето, че не съм добре и няма да оправя. Личи ви, че сте големи купонджийки и двете и си идва от вътре




Тема Re: я койнови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано02.12.08 15:12



Ники, не си го слагай изобщо на сърцето...
никой не е предлагал нищо....



Тема е сеганови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано02.12.08 15:39



то се чува много добре. Не виждам защо да не си признае, освен ако има някаква наистина основателна причина, за която аз не се досещам. Приех го всъщност като комплимент, че и на партита не ме забравяте. Ама вече почвам да си мисля, че може и негативен заряд да е носело споменаването на ника ми....




Тема Re: е сеганови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано02.12.08 15:55



Прекалено много задълбаваш, нищо подобно.....
вече ти споменах, никой не е бил специален инициатор....
това са пълни глупости....



Тема Re: е сеганови [re: NikiFin]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.12.08 17:09



хахаххаха Ники, убиваш ме! Отивай бързо на почивка, че направо ще откачиш иначе! Не съм била там, но ти гарантирам, че прилично сме били обсъдени всички, които ни нямаше и то с голяма ЛЮБОВ!!! Аз лично нямам нищо против да говорят за мен толкова много хубави мацки! Ти взимай пример от мен

... Хайде лека ти почивка и да не си се отказала, много е ползотворно да си джиткаш без деца (личен, пресен, пре-пресен опит)!



тинтири-минтири

Тема Re: Още доказателства...нови [re: bggal]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано02.12.08 19:00



Ей, супер сте момичета





Тема Забелязватенови [re: vesel4o]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.12.08 19:05



ли закономерността на срещите ... първата като ученички, прилежно седнали и скромно говорещи помежду си, втората по-разчупена, повече музика и веселба ... представям си следващата ако сме на клуб ще е грандиозна.



... на раздора

Тема Re: е сеганови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано02.12.08 20:16



лично аз нямам против да се говори за мен. Навик ми е даже, винаги схъм била на хората в устата (за щастие не в краката). Но понеже чух от клипа, че някой подхвърли НикиФин като вдигаха наздравица и ми стана любопитно кой. ДесБес се опитва да ми внуши, че ми се причуло, но аз си падам малко трудно внушаема

, особено за неща които чувам със собствените си уши




Тема Re: е сеганови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано02.12.08 21:14



Виж скъпа, изобщо не се опитвам да внушавам нищо на когото и да било, направо как ми слагаш думите в устата не е истина просто!


Посъветвах те просто да не дълбаеш, защото заговор няма, никой или поне аз не знам някой точно с цел да е инициирал да се говори баш за тебе в конкретен момент!
И аз не съм глуха, но не съм и сляпа...та бях длъжна да се изкажа!



Тема Re: е сеганови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.12.08 21:55



Дес, споко то и от това ако не се извлече драма ....



... на раздора

Тема Re: Още доказателства...нови [re: mishellinna]  
Автор VillyGG ()
Публикувано02.12.08 22:10



Мише,успя да ме изненадаш. Не разбрах, че си ме снимала. Много е забавно да се видиш отстрани. Фактите за купона са неоспорими. Дано другия път да сме в пълен състав- всички да сме здрави и неангажирани за купона.





Тема Re: е сеганови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано02.12.08 22:10



Извинявам се ама аз само попитах конкретен въпрос с елементарен отговор, който така и не получих. Не знам защо ти се струва че съм задълбавала. По скоро ти задълба. Сега и заговор съм била заподозряла. Това пък от де ти хрумна. Може и безцелно да е било споменаването на ника ми, никъде не съм казала, че не е. Просто чух че се споменава и го отбелязах. А ти неясно защо започна да ме успокояваш, че нямало нищо. Ама аз изобщо не съм притеснена, не виждам и от какво. По скоро ще се притесня ако не се говори за мен.




Тема Re: е сеганови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано02.12.08 22:16



Ок!
но ти впрочем към кого насочи въпроса си, след като ти е неясно защо аз съм започнала да ти давам обяснения?



Тема Re: е сеганови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано02.12.08 22:50



всъщност допуснах към теб точно да съм си задала въпроса и ти да си отговорила по свой си начин, заемайки неясно защо защитна позиция. Но разбира се не може да съм 100% сигурна, че си ти, може пък и да отговаряш от името на друг. Както и да е в крайна сметка. Важното е, че си имала желание да вдигнеш тост за мен. Благодаря






Тема Re: е сеганови [re: NikiFin]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.12.08 23:15



Въпреки, че адвотакът ми ме посъветва да мълча, истината е, че аз се сетих за теб. Нищо лично, но миналата или по-миналата седмица ти бая разбуни клуба. Аз понеже като по-емоционална си преживявам нещата дълго време, та мислих по твоя "казус", мислих какво би могло да се направи. Стигнах до извода, че нищо. Че ти като повечето от нас нямаш оправия.

Реших първоначално тостът да е за тебе, но после като тръгна записа ми хрумна, че не си по-важна от останалите и затова тостът е за всички момичета. Приемам благодарностите, защото са към мене. Въобще, здраве да е! И не се карайте, дърпайте или му търсете края - човек трябва да си седи зад думите - точно поради това клипът е постнат.




Тема Re: е сеганови [re: 3aиpa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано02.12.08 23:16



Заирка, не те пропуснахме. И се надявам да ни върнеш жеста следващия път.

Да ни кацнеш на масата. Подозирам, че ако и Джаста се весне, ще се получи жестоко.




Тема Re: е сеганови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано02.12.08 23:34



Хехехеххее, направо ме разбиваш с анализаторските си способности! Само това ще кажа - хе хе хе!
Всъщност, ще добавя и друго, защото виждам днес просто се настройваш със всеки пост, хи хи хи, към мен ли точно?!
И защо, ако мога да поразширя въпроса?
Хм, а това, че заемам защитна позиция ме разби...откъде ти хрумна?

Че за какво трябва да се защитавам, особено пред теб?????????
Не съм отговаряла от името на никого, а от свое с едниствената цел да те успокоя, но карай....
явно не е имало смисъл....
Уф, айде стига простотии!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.