Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стяганови [re: mishellinna]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано02.12.08 12:07



Честита рожденичка на Астарте! Да ви е жива и здрава!
И на мен ми иска парола за снимките, нищо не можах да видя!


Много се смях на премеждията на всички - това ни чака от тука нататък! Марго, дано Сашу лесно се освободи от капачката Как е успял да я глътне милия....



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стяганови [re: scarlet81]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано02.12.08 13:49



Астарте, радвам се, че се включи и тук. Още веднъж - честито за рожденничката. За прохождането - и Ния проходи на 1г. и 2 м., но пък си тръгна хубаво, стабилно, така че мисля че стана по-добре, отколкото ако се беше мъчила от рано.
Марго, стискам палци да мине леко това с картофеното пюре

и да не се наложи да ходите в болница.
Декстър, Флюки действително са ни големи маймунки. Ния видя едно по-голямо момиченце да прави кълбо и вече не мога да я спра. Само става в стойка, подпряна на главата си и повтаря "къбо", т.е. кълбо, но не успява да се обърне още. Мисля, че й е рано за такива акробатики, но има желание.
За елхата - миналата година нямахме проблем, но сега и аз се чудя.
АнаМари, и моята маймунка ми "поправи" очилата. За жалост така, че се строши едното стъкло и ще трябва да правя нови, че старите са на повече от 5 години, с различен диоптър и хич не са ми добре.
Флюки и на мен ми иска парола за да отворя снимките.




Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стяганови [re: mimy]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано02.12.08 15:33



Mерси момичета! Да са ни живи и здрави дечицата, другото са бели кахъри!



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стяганови [re: Astarte]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано02.12.08 16:50



Марго, дано да я изака скоро Сашу тая капачка... ако е застанала в правилната позиция добре, ама ако е напречно ... много не си го представям... ужас!
на всички, които се чудят да слагат ли елха или пък да импровизират с клончета - да ви кажа, че с клонки никак не става лошо. Тоби много се радва на лъскавите играчки и гирлянди, не мога да си представя ако имахме елха... все натам щеше да го тегли и щеше да трябва да го вардя през цялото време -е, не, мерси.
ние вчера си взехме резултатите от кръвния тест. Детето се оказа алергично към прясно мляко, АБКМ му се вика май. не че е добра новина, но по-добре да знаем все пак. уж се израствало до към 3 г. Така че очевидно продължаваме с безмлечната диета. за сметка на това пък можем да вкараме яйца.
вчера ни дадоха от яслата снимките дето ги правиха на децата преди известно време - под формата на календар, коледни картички и пр. супер готин е излязъл Тобчето, голям е пич, как са го хванали да седи мирен и колко пози са изщракали докато го хванат в нормална позиция хич не ми е ясно. мислим сега да поръчаме да ни направят още календари и коледни картички, които да разпратим на бабите и дядовците.
и да ви кажа ... като видях снимката на Тоби... все едно виждам брат ми като малък.



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стяганови [re: mimy]  
Автор VillyGG ()
Публикувано02.12.08 22:40



Мамчета на човечета 2007г., реших след поканата на Мими и аз да се включа (за което и благодаря, защото още не съм съвсем навътре с писането в клубовете).И аз имам едно (до преди няколко седмици) ТАМАГОЧЕ 2007. От около месец сме по-напред с материала,т.е. започва да си личи, че е малко човече, а не примат.
Скоро ще съм малко по-активна. За сега приемете това като поздрав.
За мъничетата има много да се разказва, защото всеки ден успяват да ни изненадат с нещо ново. Днес реших да седна пред компа и да напиша няколко ред, но моят мъник започна като бесен да удря клавишите и успя да минимизира информацията за клуба до такава степен, че да не мога да чета и да видя какво пиша. Надявам се да дойде и моя час- много станаха феновета на компа в къщи.



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стягнови [re: VillyGG]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано02.12.08 23:04



Поздрави, Вили

, добре си дошла! Много си права, че може да се пише много за мъниците, моето ме изненадва всяка минута - повтаря всичко, вече дори докарва по-сложни думи. А днес сглоби първото си изречение - "Чичо - ама - боб". Отнасяше се за един човек на улицата, който не беше ясно какво прави и тя реши, че яде. А "боб" защото това е актуалното любимо ядене .
Ето, аз пак се отплеснах да пиша за Яна, а исках да те питам за твоето човече, какво е, как се казва, колко точно е голямо - такива тривиални неща. Може и да съм малко назад с инфото, нооооо - който отсъства от клубните купони е така !



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стягнови [re: _dexter_]  
Автор incendio (есенна)
Публикувано03.12.08 02:58



момичета, човек не може гърба да си обърне за ден-два без да навъртите 1000 нови мнения

бърборани...

Астарте, честита ти порастнала госпожица (с леко закъснение) да ви е жива и здрава и много да ви радва, а болестите да я обикалят от далече и не се тревожи за ходенето - Лора проходи преди 1 месец, а сега вече не мога да я стигна като тръгне да ми бяга диването...

Вили, добре дошла дай малко повече инфо-я (желателно и фотоси) за твоето човече...

Марго, това с капачката не мога да си го представя - как така е успял да я глътне да му нацелуваш лакомите бузи...

Флюки, и при мен иска парола...

при нас нищо ново - аз продължавам да кашлям като идиот след като спрях антибиотика, но нямам никакво намерение пак да ходя на лекар - направо ми писна много сериозно... днес получих напомнящо писмо да отида до поликлиниката за поредната ваксинация на бухтичката, и ако случайно мерна нашия лекар може да си направя консултация и за мен

дребито (СЛАВА БОГУ, дърпам ушета, въртя се и плюя 3 пъти през рамо, чукайки на дърво и на глава) е здрава в момента - тича като луда по улиците и тропа по вратите на хората и по витрините на магазините като някое циганче, за срам на майка й днес един гнус-продавач от един бижутериен магазин й се разкрещя ужасно - голям дръвник - имаше късмет, че тя тръгна да бяга в обратна посока и аз хукнах след нея, иначе щях да го направя на половин стотинка така й кресна, сякаш му е счупила стъклото... сакън да не го изцапа... а на всичкото отгоре тя беше с ръкавички, та и отпечатъци не можа да му остави за мое най-голямо съжаление... и как може да крещи на бебе - първо, тя абсурд да го разбере (и не само тя - което и да било дете на нейната възраст няма да схване защо крещи като кретен), и второ, толкова ли не му минава през ума, че може да я уплаши сериозно добре, че тя е дебилче и хич не й направи впечатление ама все пак... не мога да спра да се възмущавам цял ден...



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стягнови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано03.12.08 09:15



Хайде и аз на опашката, ама докато прочета всички...
Марго...стискам палци да я избутате без проблем капачката. Много добре си го представям, защото Насето налапа капачка от бутилка минерална вода и то докато ми стои в скута...извадих я от устата му, не че си представям как се гълта такъв предмет...бррр
Вили добре дошла!
Ние не рисуваме...а за сега и аз не давам. Е веднъж ме избедна и надраска един стол, но изобщо не му се впечатлих. Заиграва се, но за кратко...вече подава кубчетата да ги редим едно върху друго...до второто и вече им е бил "шута". Виж книжки може да гледа с часове...и детско филмче...и застанеш ли му пред екрана идва и те отстранява нежно с ръка...Още не ходим, само за две ръце...но тия дни взе да се застопорява на едно място, задържа 10 се. и леко се поклаща и подвива крак да седне. Лази като изстребител по стаите...за зъбите да казвам ли...изби един кучешки, още един се вижда...вечно двете ръце са в устата...интересното е че вече почти не иска през деня биберона...
Много рано се буди и вече имам чувството, че съм като сомнамбул цял ден...



Тема Re: Човече'07 към елхата посяга, за Коледа се стягнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано03.12.08 11:55



Вили, добре дошла, нареждам се и аз на опашката на чакащите подробности за твоето човече.
ние имаме напредък с бибата също. преди не я изплюваше изобщо, сега като че ли не се сеща за нея толкова, даже се случва да я подминава без да й обърне внимание, което си е голямо постижение. в яслата са казали, че му я крият и му я дават само като спи. ние всъщи по същия начин.



Тема Re: да питамнови [re: scarlet81]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано03.12.08 17:10



Супер!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.