Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Декстър и Вихрогонче,нови [re: vihrogonche]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано01.12.08 17:09



виж, не се опитвай да компенсираш загубата на близките му, няма как да стане, човек получава от близките си различни неща и ти няма как да му дадеш това, което баща му примерно му е давал.
след като знаеш причината за тази му мълчаливост, остави го на мира... явно това е неговият начин да изживее загубата. в един момент ще се намълчи и ще вдигне глава. показвай му, че си винаги до него, но го остави на мира... моят мъж е такъв, когато нещо не му е наред, последното нещо от което има нужда е да му висна на главата. усамотява се, след време всичко минава и нещата са ок. много ми беше трудно в началото да приема тази негова черта от характера, приемах го лично, не разбирах как така като има проблем няма да иска да дойде и да сподели с мен, но го приех. въпреки че и до днес понякога ми е много трудно да стоя отстрани... но го правя, заради него... противното би било егоистично.
пък виж, човека ти е казал от какво има нужда, просто да седите гушнати и да мълчите.



Тема Re: Декстър и Вихрогонче,нови [re: flor4eee]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано01.12.08 17:11



мерси за честните ви обратни връзки
ще се опитам наистина да вляза в неговия ритъм
тази вечер още ще поседя мълчаливо с него и няма да изисквам



Тема Ми да споделя и азнови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.12.08 18:13



Обичам страшно много да се гримирам, но от всичките ми опити стигнах до извода, че зе перфектния грим трябва хубава основа. А хубавата основа е хубав фон дьо тен и евентуално пудра. Две неща, които мразя да употребявам, даже първото го и нямам. Но въпреки това си се гримирам. При две условия: наличие на време и наличие на настроение

. В останалите случаи излизам натуралише и дръж се земьо!!!! Най-често слагам вазелин на устните и това ми е достатъчно особено през зимата, когато порите на кожата се свиват от студа, от което червенината на лицето и някои обриви изчезват и така изглеждам по-добре. А когато се гримирам обикновено наблягам на сенки - почти винаги 2 или 3 цвята добре съчетани, молив за очи, спирала и червило. Всичко зависи от повода и от дрехите, с които съм облечена. Виж лак за нокти употребявам доста по-често, може би, щото ми е по-лесно да го нанасям. Обичам ярките и контрасни тонове.

Доскоро ползвах за лицето и не само козметиката на Орифлейм, но февруари месец направих алергия към крема им и почти 3 месеца имах зачервявания в зоната под очите. И я смених. Дълго търсих подходящ крем и в момента съм с Дикрасин за лице и май ще се окаже доста подходящ за мене.

За зоната около очите от 2 години ползвам медицинска козметика и сменям кремове, за да установя кой е най-подходящия за мене. В резултат, така рекламирания Дерма Женез на Л`Ореал се оказа невероятен дразнител - от него очите ме засърбяваха и се затваряха и усещането беше все едно ми се спи по цял ден. Спрях го и в момента нищо не ползвам.




Тема Re: Часът на истината - 2нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.12.08 18:19



Чаровна, лъчезарна и пряма.

Скрит звяр, нетърпелива, неврон.



Не мога да не се самоиронизирам и подхождам майтапчийски към почти всичко.




Тема Re: Ми да споделя и азнови [re: cchery]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано01.12.08 18:35



когато започнах работа, на 22, реших, че трябва да се гримирам, за да престанат хората да ме наричат "момиченцето" и да почнат да ме възприемат на сериозно. тогава се гримирах всеки Божи ден - сенки, спирала (при мен някак си спирала без сенки не седи добре), червило и молив за устни. след време реших, че това си е чиста загуба на време, в което мога да си доспивам и постепенно спрях всякакъв грим.
в момента гримирам очите от време на време, обичам, но ме мързи да го правя всеки ден.
мъжа ми винаги е казвал, че най си ме харесва естествена, но и гримирани очи му харесват, миглите ми са дълги и гъсти, но страшно прави и ако не сложа подходяща спирала не си личи много, че имам мигли


крема за лице... след дълго лутане и заблуда от моя страна, че кожата ми е мазна, най-накрая открих моя крем - Garnier Fresh, нито омазнява, нито изсушава, само хидратира. преди месец-два реших, че е време да се разделя с кафевите петна по лицето си, наследство от бременността и непредпазването от испанското слънце, така че в момента ползвам някакво кремче на La Roche (Роч, както му казват тук) и като че ли има ефект.



Тема Re: Часът на истината - 2нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.12.08 18:43



Брат ми е водолей. И е много стойностен човек. Освен всичко е умен и интелигентен. И мога много хубави неща да пиша за него, ако не беше прекаленото му самочувствие, самоувереност, резервираност и твърдоглавие. Дума не можеш да му кажеш. Или ако му кажеш, се обижда. А в същото време той не се усеща как обижда останалите и иска вечно да ги води. А не беше такъв човек. Още помня как като студенти той чертаеше чертежи на колегите си срещу заплащане и ни издържаше двамата - мен и него............., щото двамата пенсионери вкъщи изнемогваха. Това никога няма да го забравя. Но ме е яд, че се промени адски много и вече не сме така близки.

Вихрогонче, нещо подобно ли е и у вас?




Тема Re: Часът на истината - 2нови [re: cchery]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.12.08 19:08



Брат ми е Водолей - същата работа, нищо не може да му се каже. Прави каквото си е решил. Понякога си мисля, че няма никакво чуство за самосъхранение. Но за приятелите си се раздава даже повече от нормалното. С него сме мнооого различни, направо на светлинни години, много му се кефя на характера, въпреки че ме е страх за безопасността му





Тема Какво място в живота ви заеманови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.12.08 19:22



чувството за хумор? Аз като се замисля и стигам до извода, че ще ми е трудно да оцелея без такова.




Тема Re: Какво място в живота ви заеманови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.12.08 19:32



Без е прекалено скучно, сиво, сериозно ........... умираааааааааааааааааааааааааааааам!!!!



... на раздора

Тема Re: Какво място в живота ви заеманови [re: jana]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано01.12.08 21:10



Според мен много положително качество.
Имаш ли го, някак си по-лесно е - и в комуникацията с хората, и в трудни моменти, особено ако си способен да иронизираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.