Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично!нови [re: Acя]  
Автор steffy (познат)
Публикувано20.10.08 20:01



Няма нищо лошо в информацията, когато е коректна, но в случая Натуралист се опитва да ни убеди как ще спестим 1500 лв., аз обаче не съм съгласна, че това е възможно, защото тези пари преди това ще трябва да ги похарча за други неща, като започнем от колектора...

Хубаво е като убеждаваш хората в нещо, да потвърждаваш информацията с реални факти. Иначе звучи подвеждащо... виждате ли може да спестите 1500 лв., ако не използвате памперси, ама никъде в началото не пише, че трябва да си купим колектор за 600 лв., специална пералня неясно за колко пари и по възможност детето да ходи полуголо..., ами нелепо е!

Редактирано от steffy на 20.10.08 20:05.



Тема Re: Още от началото без памперснови [re: Haтypaлиcт]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.10.08 20:06



моля ви - не се карайте!!!



всичко е въпрос на:
- приоритети
- личен избор
- информираност

приятна вечер на всички

п.п. аз лично съм ползвала памперси около година за през цялото денонощие и после около още една само за през нощта, но...

ако имам второ дете обезателно ще пробвам този метод на ЕБХ - без да имам нагласата, че задължително ще се справим с бебо, без да се вманиачавам по темата и без да се опитвам да я налагам никому като единствено правилното решение с отделените "подаръци" на отрочетата ни споко!!! и мир!!!

отново съм фина мадама - свалих 15 килограма!!!

Редактирано от vihrogonche на 20.10.08 20:07.



Тема Re: Още от началото без памперснови [re: vihrogonche]  
Автор steffy (познат)
Публикувано20.10.08 20:19



Никой не се кара, откъде ти хрумна?! Все пак няма нищо лошо в това да поспорим, аз не влагам емоции, само разсъждавам и обяснявам защо за мен твърдението на Натуралист, че може да спестим 1500 лв. от памперси няма логика.





Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично! *DELETED*нови [re: steffy]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано20.10.08 20:46



Мнението е изтрито от allnatural

Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично!нови [re: Haтypaлиcт]  
Автор steffy (познат)
Публикувано20.10.08 20:48



Става въпрос за факти.





Тема Re: Още от началото без памперснови [re: steffy]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано20.10.08 20:49



В отговор на:

Никой не се кара, откъде ти хрумна?! Все пак няма нищо лошо в това да поспорим, аз не влагам емоции, само разсъждавам и обяснявам защо за мен твърдението на Натуралист, че може да спестим 1500 лв. от памперси няма логика.



Целта на ЕБХ не е да пестиш.
Не е дори да научиш детето да ползва гърне преди 1 годинка.
С ЕБХ се научаваш да разбираш детето си. А горните неща са просто бонус.



Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично!нови [re: steffy]  
Автор Acя ()
Публикувано20.10.08 21:01



Стефи, нека не задълбаваме, защото ако тръгнем да разсъждаваме то едва ли колектора е купен и ще се ползва изключително за бебето, същото се отнася и до пералнята

. освен това не смятам, че е задължително да се разхожда детето полуголо .
В интерес на истината изчисляването на парите, които биха се спестили са доста относително понятие . Предполага се, че детето е с памперс до 2 годинки, но дали?моите са били 14 месеца с памперси, т.е. сметката би била друга. пак казвам имам приятелки, които отглеждат децата си по този начин, мисията не е невъзможна, доколкото схващам не е така сложно, а по-скоро между другото. Едната мацка и е второ бебе, като другото и дете е едва на две



Тема Re: Съхранили сте природата, ама не съвсем... [re: Haтypaлиcт]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.10.08 21:06



Много е красиво, браво.

Замислих се като завали сняг как излизате от вкъщи? А като тръгнат децата ти на училище как ще ги караш/прибираш?



Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично! [re: Acя]  
Автор steffy (познат)
Публикувано20.10.08 21:10



Аз не казвам, че е сложно или невъзможно, няма невъзможни неща, всеки си решава как е по-удобно за него. Просто не приемам твърдението, че така ще спестя пари и ще опазя природата, защото не е вярно.





Тема Природата за децата нинови [re: Гpeдopeд]  
Автор Haтypaлиcт (татко+)
Публикувано20.10.08 21:11



В отговор на:

Много е красиво, браво.

Замислих се като завали сняг как излизате от вкъщи? А като тръгнат децата ти на училище как ще ги караш/прибираш?



Миналата година смених леката кола за джипка, сега снега не ни плаши. А и маршрутка има, която минава недалеч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.