Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Още от началото без памперснови [re: vesel4o]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.10.08 22:26



а на теб тези неща с какво точно ти пречат и дразнят толкова



отново съм фина мадама - свалих 15 килограма!!!

Тема Re: Природата за децата нинови [re: NikiFin]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано20.10.08 22:30



Никифин, поздравления!!!


Звучиш ми толкова умерена, мъдра и права по тази тема!!!
Благодаря, че се включи!!!

отново съм фина мадама - свалих 15 килограма!!!

Тема Re: Още от началото без памперснови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.10.08 23:27



Ами мен не ми пречат. Преди ме смущаваха, сега не. Но когато нещо се пропагандира, може би е добре да изглежда винаги на шест

.




Тема Re: Още от началото без памперснови [re: vihrogonche]  
Автор vesel4o ()
Публикувано21.10.08 08:42



нито ми пре4ат,нито ме дразнят!

Това не е нормален на4ин на живот!Ако беше толкооова прекрасно ,както го описва Той-еми то нямаше да има хора по градовете (и то в панелните блокове),а вси4ки щяхме да сме по нивите и баирите ,няма да плащаме ток,вода,няма да имаме грижи за отоплентието на къщата,ще ядем кълнове.......Ама нещо не се полу4ава то4но така!Някъде се къса нишката !Това си е неговия избор,неговия на4ин на живот!Защо не отидеш да поживееш малко при тях ,та после да разказваш и ти ?!?



Тема Re: Още от началото без памперснови [re: vesel4o]  
Автор Acя ()
Публикувано21.10.08 09:30



В отговор на:

Това не е нормален на4ин на живот!



И в живота и още повече в интернет пространството е добре човек да си мери приказките. Никой няма право да дава оценки за това кой живот точно е нормален и кой не, това е обидно и дискриминиращо .
Нормалното и ненормалното са условни понятия. Не казвам, че бих могла да живея като Натуралист и семейството му, но не смятам, че е правилно някой да определя живота му като нормален или ненормален-като ти се струва ненормален можеш да живееш както намериш за добре без да даваш определения за живота на другите. Надявам се схвана мисълта ми.



Тема Re: Още от началото без памперснови [re: Acя]  
Автор vesel4o ()
Публикувано21.10.08 09:38



в интернет пространството (а и не само там)всеки може да си изказва мнението!!!може да дава каквито си иска оценки.... и т.н.т.Всеки може да си се 4увства обиден и дискриминиран!

Хвана ли ми мисълта?!?



Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично!нови [re: steffy]  
Автор Acя ()
Публикувано21.10.08 10:19



Ти смяташ, че не е вярно, аз пък смятам, че е вярно

.
Пестят се ресурси при всички положения. Природата също се опазва. Смятам, че се пестят ресурси, защото така или иначе има момент, в който се сваля памперса и има малко повече за пране, т.е. така или иначе ще се пере въпроса е кога, но ако е по-рано ще се спестят пари за памперси . Смятам, че едва ли ползването на пелени за многократна употреба увеличава толкова много прането.



Тема Re: Още от началото без памперснови [re: vesel4o]  
Автор Acя ()
Публикувано21.10.08 10:23



Ако човек иска да се чувства обиден може да си се чувства обиден, но това е съвсем различно от това да се дава определение за кой е нормален и кой не е!!!!
Например едно е да изразя мнение и да се почувстваш обидена от него и е съвсем различно да ти дам определение, че си нормална ненормална и т.н., които са си обидни квалификации





Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично!нови [re: Acя]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано21.10.08 22:45



абе увеличава чувствително прането ако са 3 серящи дупета

.




Тема Re: Не вярвам, че перете веднъж седмично!нови [re: NikiFin]  
Автор Acя ()
Публикувано21.10.08 22:56



ами за трички всичко е повече

, памперсите ще са като за 3 деца, т.е. да прането ще порастне, но говорим за проценти,а те си остават същите. Така или иначе ако за едно переш една пералня за три ще переш съответно 3. Ако в пералнята на съответното дете слагаш пелените му няма да се увеличи количеството на прането в тази пералня...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.