Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Консултации с Д-р Михайлов (хомеопат)нови [re: theflyfin]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано14.12.10 10:52



Виж тук, може би е това:





Тема Re: Консултации с Д-р Михайлов (хомеопат)нови [re: jana]  
Автор Gergana_25 (непознат )
Публикувано03.03.11 14:32



Здравейте! Искам да попитам нещо за синът ми който е на 1год и 10 месеца.Много често страда от червено гърло почти през месец е това от есента на сам,видяла съм се в чудо вече,до това време беше много здраво дете.
Моля ви дайте ми съвет.



Тема Re: Консултации с Д-р Михайлов (хомеопат)нови [re: jana]  
Автор mynro@abv.bg (непознат )
Публикувано26.04.11 23:33



може ли епилепсия да се лекува с хомеопатия ,защото от страничните действия на лекарствата се плаша повече от диагнозата



Тема Re: Консултации с Д-р Михайлов (хомеопат)нови [re: jana]  
Автор dnezy10 (непознат )
Публикувано02.07.11 14:03



Добър ден! Интересува ме дали с хомеопатия могат да се премахнат тъмни слънчеви петна.
Благодаря за отговор на dnezy10@abv.bg



Тема Re: към д-р Михайлов задна хреманови [re: carlinka]  
Автор Djin492O6758 (непознат)
Публикувано19.11.11 05:07



Д-р Михайлов, моля за съвет:
Дете на 2г 8м. тръгна на ясла и на третия ден се разболя. Температура и силна хрема. Това отзвуча, но сега къртеща кашлица на моменти от вероятно задна хрема (без течащо носле) и вече няколко пъти повръща . Усещането ни е, че се дави от секрет в гърлото. Моля, дайте съвет, както и за повишаване на имунитета. Отвреме на време даваме клеева тинктура, а преди яслите и дадохме изопринозим , в продължение на седмица.



Тема Re: Консултации с Д-р Михайлов (хомеопат)нови [re: jana]  
Автор cvetomira7 (непознат )
Публикувано15.12.11 16:49



Здравейте д-р Михайлов искам да попитам какво да давам на бебето си, което е със атопичен дерматит. Бебето ми е на 5 месеца. Аз започнах да му давам през ден 2х2 зрънца календула официналис ch5.Това правилно ли е, ако не бихте ли ми каза ли какво да му дава,по-колко и кога.Ще ви бъда много признателна ако ми отговорите.
Лек ден.



Тема Re: "Чисти ръце"/ "Мръсни ръце"нови [re: jana]  
Автор nellybelly (непознат )
Публикувано22.09.12 15:19



Имам въпрос към доктор Михайлов
Подходящо ли е да се дава ехинацея на дете с атопичен дерматит? И какво подходящо бихте ми препоръчали за дъщеря ми, която е на 1 год и вече е пила 3 - 4 пъти антибиотик и е била веднъж в болница (на 8 месечна възраст с вирусна пневмония, двустранна).
Предварително Ви благодаря за отговора!
Поздрави,
Нели



Тема Re: кашлица от трета сливицанови [re: snich]  
Автор ta4o86 (непознат )
Публикувано28.12.12 13:08



искам да попитам за координатите на др Михайлов



Тема Re: кашлица от трета сливицанови [re: ta4o86]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.12.12 09:54



0889 31 27 45



Тема Re: Консултации с Д-р Михайлов (хомеопат)нови [re: dnezy10]  
Автор nezy11varn-211647 (непознат )
Публикувано24.03.13 14:11



Добър ден д-р Михайлов,
пиша Ви, защото съм много обезпокоена.
По време на Коледните пости направих прочистване на червата от паразити - точно както Вие го описвате - с използване на: спиртен разтвор от зелени орехчета, карамфил и пелин (така наречената "тройчатка". Купих всичко от здравен център "Дар". Спазвах всички Ваши предписания за хранене през този период. Когато всичко свърши, изпих една опаковка "лактофлор". Забелязах, че изпражненията са светло жълти, но се надявах, че всичко ще се оправи. Но...минаха 3 месеца и цветът е същият, независимо от храната.
Надявам се да получа от Вас компетентен съвет и някакво лечение на dnezy10@abv.bg
Благодаря Ви предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.