Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честита годишнина скъпа ми сестричке!  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано23.09.08 14:48



Има един човек, който означава много за мен в този живот и това е любимата ми сестричка. Днес тя има годишнина от сватбата си, а аз съм безкрайно щастлива от този факт. Ако питате мен всеки един ден заслужава да е празник за нея!

Любовта значи и болка и радост. Любовта значи много мечти. Любовта значи да си верен на някой да прощаваш дори да греши. За това ви желаем ний много слънчеви, весели дни на семейното щастие, което ви предстои !!!



Обичам те много!

Наси, Сви и Аля

Геройство е човек да прави каквото трябва, а съвсем лесно е да прави каквото иска

Тема Re: Честита годишнина скъпа ми сестричке!нови [re: Nasinda]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано23.09.08 14:58



За втори път ме разплакваш днес! Най-сърдечно благодаря! Дай Боже всеки му любовта, на която се наслаждавам и прекрасен съпруг като моя! /пу-пу да не са му уроки/!
Благодаря на всички за пожеланията! Днес наистина ще се насладя на празника в един прекрасен, романтичен ресторант!



Бъдете здрави!





Тема Re: Честита годишнина скъпа ми сестричке!нови [re: mishellinna]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано23.09.08 21:20



Мише, честито да ти е и дай Боже винаги да се наслаждаваш на любовта на този прекрасен съпруг (пу-пу да не му е уроки)!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.