Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Клю-клю. Първа поща..нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано27.08.08 17:14



Хайде да ни е честито новото място за раздумки.





Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: surfline]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано27.08.08 17:34



за начало моля заповядайте в

. похвалих се вече в отчетната темичка, но като горда мама трябва и пред по-голяма аидитория.



Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: flor4eee]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.08.08 17:43



Ух мамин пишонко... пупупуппу... и как се къпе в басейна и колко е пораснал... много е готин. А най-мн. се изкефих, че тате е със същите бански

. .. и сега чак забелязвам аз това китайче на кого прилича , късметлийка!!! И то още с първото, идея нямаш, какво терсене е да не прилича детенцето и грам на теб ....

За почивчицата дето си импровизираш ти завиждам леко, аз бих изкарала многооооо дни самаааааа , но без пазарене за есени и зими...



тинтири-минтири

Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.08.08 17:45



Така така, добре е да видим албумчето всички, че в точните темички не всички влизаме


Пу пу е голям е бузан Тоби, а ти си в доста добра форма, поздравления




Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.08.08 17:45



Ей мацки, спрете се... голямо бъбрене му ударихте, а то още вторник

, клюкарници такива ... Айде аз излизам, да си връткам педалките ... все още се "услушвам" и се правя, че не познавам никакви деца под 24 г. възраст ... ще ме видите към 21 ч.



тинтири-минтири

Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: jana]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано27.08.08 17:51



как бе Заирка, повечето хора, казват че на мен се е метнал малкия китаец?!?! според мен е смеска, а дръпнатите очички би трябвало да са от свеки-индонезийка. но не се задълбочавам много в сравнителни анализи, виждам го че е хубав и ми стига.
Янче, мерси, обаче .... детето придвидливо е скрило проблемната зона - корема. имам и други снимки от плажа, в цял ръст, тях ме е срам да ги пускам в публичното пространство.



Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: flor4eee]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано27.08.08 17:52



Ааа прическата му на Тоби е невероятна просто

голям сладур е - пу пу а какви мигли има само... само за целувки е...



Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: 3aиpa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано27.08.08 17:55



Сряда е бе жена





Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: bggal]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано27.08.08 18:05



Ето ги и нашите от отчетните:



Тоби наистина е порастнал много - малко сладко човеченце!



Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: flor4eee]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано27.08.08 18:08



малиии, хич ме няма в края на работния ден.
Заирка, сега като се замислих повече установих, ме съвсем погрешно съм те разбрала преди малко, явно и ти споделяш общото мнение, че Тоби се е метнал на мен. Галче, включително и по правата, остра, щръкнала коса (само дето е по-светъл), и по миглите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.