Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Най-сладките деца..нови [re: jana]  
Автор pepel (gossip girl)
Публикувано29.08.08 11:01



Аз ти ги пазя за зетьове - избор да има!


На Макси май му трябва то4но такава жени4ка,като принцеса Ния...




Тема Re: Най-сладките деца..нови [re: pepel]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.08.08 11:05



Това ще се разбереме допълнително кой от двамата, само да не чуе баща й, че язък за децата






Тема Re: Най-сладките деца..нови [re: jana]  
Автор flor4eee (ентусиаст)
Публикувано29.08.08 12:28



и аз вчера цял ден снимки гледам вместо да работа, за това днес не мога да си вдигна главата от работа и да наваксам с четенето.
снощи си мислех същото - колко са различни едно от друго дечицата и как всички са специални, чаровни и красиви по свой собствен начин. и се изчерпах и аз от към суперлативи, затова спрях да пиши коментари за снимките.
да са ни живи и здрави!
пък аз вчера си спретнах скромен шопинг и днес се фръцкам с ново панталонче!



Тема Re: Най-сладките деца..нови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано29.08.08 12:30



Е не мога да те разбера - мъжът ти е дал зелен светофар да потрошиш сума ти пари за шопинг, а ти скромно я караш?!?!?!





Тема Re: Най-сладките деца..нови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (ентусиаст)
Публикувано29.08.08 12:45



хихи, ми ... нещо не по всяко време ми идва музата за шопинг... тук още вървят намаления, ама аз не съм от тия дето ще се рови половин час в купа с намалените дрехи за да изрови накрая една тениска примерно.
обаче си купих две чанти, от кога опявам на мъжа ми, че ми трябва бяла чанта, е купих си накрая. чанти и обувки май са моите мании, добре че нося 35 номер обувки и трудно намирам, иначе кой знае колко чифта щях да имам. виж, чанти имам всякакви (вече)!



Тема Re: Най-сладките деца..нови [re: pepel]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано29.08.08 12:46



дано не са ме изпреварили, ама си резервирам баткото ви за зет!!!
страхотно излъчване има...
а малкия е абсолютен бонбон с тези къдрици е като принц


да са ти живи и здрави - пупупу - много хубави деца имаш!!!



Тема Лелеенови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано29.08.08 12:56



Бре, булки засмяни, заплата да ви давах да пишете нямаше толкова да се стараете



Запомнете си мисълта и хайде в новата тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.