Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: призивнови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:40



Лелеее, Дес, пали джипа и бягай на Старосел - много ще ти хареса. Никополис-ад-Иструм до моето село - Поликрайще, Великотърновско също. Не ми казвай, че и Царевец не си посещавала. Щото ти ставам един гид тогава и аз. Другата събота и неделя ще разцъкаме Плиска, Преслав и Мадара с Греди. В Пловдив също на античния, сега са направили и още разкопки. Траянови врата на магистралата. Айде, поставям началото на историческа обиколка на България. Казваме, къде и кога и палим фитила клубно.






Тема Re: призивнови [re: cchery]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано29.08.08 00:43



Еее, в Търново и района съм била беее...
Около Кърджали, Перперикон - за там говорех



Тема Re: призивнови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано29.08.08 00:43



лелеееееееее супер ще е.



Тема Re: призивнови [re: dessbess]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано29.08.08 00:44



ооо то с нашта почти двегодишна пешеходка туй нещо ми се вижда ад!

. като попорастне и започне да ходи повечко и не я болят толкова краката, че да я носим



Тема Re: призивнови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано29.08.08 00:45



Благодаря

Това всъщност са миниатюрна част от снимките,които направих,но реших да не ви претоварвам. Другата година ще се оборудвам с по-добър апарат и снимките ще са много по-добри По образование съм социален работник,по професия - оправям и подновявам на разни хора сайтовете. Не съм мислила за историята сериозно.Като я чета не мога да я запомня,но като посещавам определени региони искам всичко да знам за историята им,а като им видя забележителностите запомням и историите.Преди да тръгнем към Кърджали проучих всички интересни места във и около града и свалих цялата налична информация от нета.
Каква ти е професията?



Тема Re: призивнови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:46



А така се успокоих вече. Въздъх. И аз не съм ходила около Кърджали. То Крали Марко да бях, пак нямаше да успея всичко да покрия.

Абе вие деца за гледане нямате ли? Що не спите?






Тема Re: Хайде малко снимки и от нас...нови [re: snich]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано29.08.08 00:46



Е, вие пък! Стига с тая хипохондрия, един от нас стига. Повече забранявам!





Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: cchery]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано29.08.08 00:47



и аз се присъединявам - да са ни живи и здрави малчовците и зло да ги забрави... може и ние покрай тях...



черешке, къде са фотките на юндолските юнаци?!



Тема Re: призивнови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано29.08.08 00:48



не иска ли в количка?
моето е фен на "кочката" и само я целува и почти не излиза без нея.



Тема Re: призивнови [re: snich]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано29.08.08 00:50



Явно ти идва отвътре!


И баща ми, който е инженер знае повече от мен!.
То това с историята няма научаване, не познавам такива хора...
Историк съм. От близо 2 години във ваканция




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.