Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано28.08.08 23:58



забележките можеше да си ги спестиш, разликите са минимални





Тема Re: призивнови [re: Acя]  
Автор snich (top4o)
Публикувано29.08.08 00:01



Върнахме се

Не можах да видя половината места ,които си бях наумила,но и това което видях ми беше достатъчно Та така.Кърджали е много симпатичен град,но ме шашна това,че навсякъде звучеше турска реч и голяма част от жителите не говорят добре български.Очаквах нещо подобно,но чак толкова.....много ми дойде.Като търсихме музея от 10 човека,които попитахме само двама успяха да ни упътят - слабо говореш български възрастен мъж и един българин После като обикаляхме ми направи впечатление,че няма упътващи табели,или са сложени на грешно място Отиваме да търсим крепостта Монек.След 20 минути обикаляне на града и разпитване за селото най-накрая уцелихме пътя.Открихме и стрелка насочваща към крепостта.Засичаме 3 км и...пътя свърши.Слязохме ,огледахме се.....нищо.Върнахме се до указателната табела,огледахме....нищо.Като се върнахме в хотела проверих в нета - то имало само две стени Не си е струвало губенето на времеИначе си беше много приятна почивка Ето ви и мъничко снимки Хем да се включа и в показването на децата
Между другото на всички са ви много сладки децата И малките и големите клубарчета ..... да ги намачка от кеф човек



Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: incendio]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:12



Че то само единият ми крак не може да мине през тия 60 санта

....... Да знаеш, това си е чиста проба дискриминация.




Тема Re: Хайде малко снимки и от нас...нови [re: cchery]  
Автор snich (top4o)
Публикувано29.08.08 00:12



Чери,питала си ме в предната тема за загубата на равновесие.Ти си се оплаквала от световъртежи,а аз нямам такива.Просто,както си ходя и нищо ми няма,изведнъж ми заглъхват леко ушите и започвам да не мога да стоя права.Не омалявам,не изтръпвам......тялото ми се държи все едно току що съм слязла от бърза въртележка -краката ми омекват и не могат да улучат правата линия

Тези "пристъпи" продължават десетина секунди най-много.Появиха се за първи път това лято.
Притеснява ме също падането на косата ми.Ръси се по пода само като си разтръскам главата
Смятам да си взема час при ендокринолог.....ей така....профилактично,че адашката ме притесни



Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: incendio]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:14



- съсипа ме!




Тема Re: Малкия ПрьцльоОонови [re: 3aиpa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:16



Е бива ли така с лошо?

Ей сега ще ревна. Кви са тия почивки без планове, не знам. Хайде, от мен да мине, приятно ви бунгалстване! Ама все пак доста неочаквано.




Тема Re: призивнови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 00:17



Ах супер снимки и гледки, за разваления БГ - аз сьм чувала за този район кьдето не сьм в БГ от 10 години



А малката е много сладка с тези масури



Тема Re: Хайде малко снимки и от нас...нови [re: snich]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:21



Хм, щом така ти заглъхват ушите, по-скоро ми се струва че е от кръвното - явно рязко се увеличава кръвния поток към вестибулара. Отде да знам де? Просто така си мисля. При мен е вече "само" замайване - но досега равновесие не съм губила - направо не знам да се радвам ли, да плача ли

. Вземи час за ендокринолог, ама се не шашкай, щото съсвем ще лъснеш темето докато ти пуснат хормоните и докато излязат. И в крайна сметка, като при мене, може да е нещо неврогенно и да нямаш никакъв проблем. Което ти и пожелавам! Стига да ти харесва.




Тема Re: Клю-клю. Първа поща..нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.08.08 00:30



Абсолютно се присъединявам към този пост. Аз като един тъп овен изгубих дар слово от всичките тези снимки. Въобще нямам и намерение да сравнявам кой, как и защо. И поименно няма да споменавам. То не са масури, то не са сини очи, то не са сламени коси, то не са принцеси, бухти, пръцльовци и други извънземни. Прекрасни деца имаме и само да са ни здрави. Всичко останало само ще се нареди!






Тема Re: призивнови [re: snich]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано29.08.08 00:30



Лелеее, Снич - разби ме, признавам си! Току що бях на изключително професионална историко-археологическа фото разходка! Ако се запътя натам, взимам те за гид! Откъде я знаеш цялата тази информация? Явно ти е хоби...Впрочем, мислила ли си да си сменяш професията

? Всъщност аз не ти я знам, ама да те питам ти да не си ми колега?
Много ми хареса фоторазказа...аз освен на Шипка по другите местенца не съм била.
А кака ти Ренета е страхотна - да й имама черните маслинки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.