Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Проблем - Имаме кошер с нещо... на терасата!нови  
Автор jabolinka ()
Публикувано25.08.08 10:41



Прибираме се вчера от почивка, като аз преди 2 дни си бях у дома и о, боже!, кошер с нещо на терасата - точно на прозореца на спалнята. И сега не отваряме, за да не влезе нещо при детето.

И какво става тази сутрин - поне 10 телефонни позвънявания - фирми, гражданска защита, Риокоз, прехвърляхаме, препращахаме, никой не се занимавал с това.

Направо се вбесих, иде ми да направя един материал за някоя медия.... или Господари на ефира.


Най-накрая някаква частна фирма обеща да дойде..... дано не сме нажилени до тогава. :)


Стискайте палци.

ПС. Ако фирамата е читава ще оставя координати - за други с този проблем.

Редактирано от jabolinka на 25.08.08 10:43.



Тема Re: Проблем - Имаме кошер с нещо... на терасата!нови [re: jabolinka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.08.08 11:03



Е тия от "Гражданска защите" не се ли отзовават? При нас в Пловдив също доста често гнездят оси и няколко пъти сме ги викали. Идваха много бързо - за един следобяд или най-много на следващия ден





Тема Re: Проблем - Имаме кошер с нещо... на терасата! [re: jabolinka]  
Автор dropul (минаващ)
Публикувано25.08.08 11:06



Здравей,
ако е кошер с оси - за премахването им - гори се ...



Тема Re: Гражданска жастита не пожелаха..нови [re: surfline]  
Автор jabolinka ()
Публикувано25.08.08 11:18



Не им било работа на гражданска защита, иначе ми взеха координатите за да се отчетат с обаждане.... Много тъпо..... Човек няма към кой да се обърне.

А от Риокоз не дават данни, защото било реклама!!!!!!!!!!!!!!!! Имали вс. фирми като списък, но не ги давали.... Абсурдна ситуация.



Тема Re: Гражданска жастита не пожелаха..нови [re: jabolinka]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.08.08 12:52



има спрейове с отрова за оси, пчели и т.под. Аз така имах осило на терасата и викнах един приятел по-смел от мен. Напръска ги, те изпопадаха по земята и ги размаза. А осилото го взе с нещо не помня кво и го метна през терасата. Не беше толкова страшно колкото очаквах. Едва ли е толкова голямо вашето, мъжът ти нека се пробва




Тема Re: Проблем - Имаме кошер с нещо... на терасата!нови [re: jabolinka]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано25.08.08 14:02



Изобщо не се пробвайте сами. Сега е много горещо и насекомите са много активни, което предполага, че ако се почувстват и за секунда заплашени ще "отвърнат на удара". Премахването на гнездата е работа на Гражданска защита и съм изненадана, че не са се отзовали.
Виж в "Жълтите страници" или в нета някоя служба Дезинфекция, дезинсекция и дератизация.
Успех.
П.П. Все пак се обади още веднъж в Гражданска защита и кажи, че имаш малко дете, а гнездото е точно пред вратата на стаята му. Белким се смилят...
Втори вариант- искай да пуснеш жалба, ако пак ти откажат.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.