Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как попаднах тукнови  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.08.08 00:25



Мацки, я казвайте как разбрахте за Клубчето в дир-а и какво впечатление ви направи от начало, когато никой не `познавахте` още...

Наскоро се мъчих да си спомня как се отзовах тук и ...

... нещо ми се губи... върти ми се, че отвреме на време влизах в чат-а на дира... отдавна беше. Изплува ми нещо, че от любопитство разцъквах линковете на дира... и май така намерих клубовете, но после кво-що не си спомням ...

Но пръвото впечатление за тук беше много готино. Най-много ми харесваше, че задавам въпрос и идват 10-15 мения, което си е супер като се бориш с бебе и нямаш време за нищо ... Като цяло съм много щастлива, че съм част от това `малко` общество



тинтири-минтири

Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано21.08.08 00:42




Откъде ти хрумна? Готинооо
По принцип влизах да чета заглавната страница на Дир-а - новини, време, кино-прогроми и т.н. Това преди доста години...
Първият клуб, в който влизах беше Пътешествия, но само като читател.
А нашият си клуб - когато бях на гости във Вашингтон, супер ранно бременна и супер сдухана "да не би нещо да стане лошо с бебето там". Имах ужасен проблем с гъбичките, без лекарства и без идея какво да правя - една вечер влязох в клуба и попаднах точно на подобна тема. Изненадващо е колко успокоително ми действаше клубчето там, особено нощем като ме яхнеше зверската параноя, че съм в чужда държава, здравеопазването им не ми е по джоба, застраховката ми не поема аварии при бременност...
Оттогава почти ежедневно съм тук, даже какво ти почти



Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.08.08 00:57



Мъж ми беше един от първите модератори в дира и от него знаех за съществуването на място в нета с една камара клубове

Когато се наложи да се позадържа на едно място,за да не загубя Ренетата,която тръгна да ми бяга още в петия месец,и се чудех какво да правя ,за да не ми е скучно,за първи път потърсих компания в дира.Позавъртях се в няколко други клубчета,но не ми харесаха и реших да видя какво правят другите бремелинки.Така попаднах в този клуб.В началото само четях.После започнах да пиша,но нещо не си намерих мястото при старите клубарки (2003г) Имаше един дъъълъг период,в който изобщо не влизах в клуба.Един ден реших да видя к'во стаа и установих,че тук пишат съвсем различни хора - всички вие И определено много ми допадате,защото винаги успявате да запазите добрия тон.Тук получавам ако не съвет,то морална подкрепа ОБИЧАМ ВИ



Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано21.08.08 01:53



ей... къде от прахоляка го изрови тоя въпрос...


в дира започнах да влизам в мн. далечната 1998г.
в началото през деня вместо на лекции, дробех лаф в лафчето и ми беше малко скучно... една вечер ми хрумна да проверя какво става по тъмна доба в лафа и влязох от вкъщи - хипер купон ставаше и се започна епопеята на следващите 4-5год нон-стоп набиране по клавиятурата...

в другите клубове четях спорадично... докато не ме обремениха
като забременях и разни "доброжелателки" взеха да ми дават безумни, даже за неграмотна бъдеща майка, съвети и се сетих, че може, във вече позабравения дир, да намеря нещо полезна и интересно - и така попаднах тук...
и съм много щастлива че ви има всички вас
и съм ви страшно благодарна за компанията и съветите...



Тема Re: Как попаднах тукнови [re: incendio]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано21.08.08 08:12



Хе-хе - колко сладки спомени навя темичката ти


Тъкмо бях забременяла и "полегнала" за 2 месеца, защото диването си беше диване още от самото начало, уплашена, скучаеща и нищо незнаеща, тормозех сестра ми по телефона за най-малкото нещо. Питах, получавах отговор и завършека винаги беше "ама сигурна ли си?". Един ден и писна и ми каза, че ако искам да потвърдя отговорите и със сигурност, да вляза в това клубче и да питам и други Влязох, питах и се вманиячих. В началото обаче не пишех много, но непрекъснато четях...В един момент имах чувството, че ви познавам и вас и дечицата ви от сто години А сега имам чувството, че ако по някаква причина се преустанови влизането ми тук ще остана сам-самичка С други думи - станала съм дир-ски зависима за ужас на шефа ми и на мъжа ми понякога... Радвам се, че ви има





Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано21.08.08 08:42



Аз намерих клубчето чрез търсачка още преди да забременея. Понеже съм си такава - трябва да съм информирана за всичко - започнах да се образовам 2-3 мес. преди да стана бъдеща майка. Тогава клубчето беше само "Бъдещи майки". Първо само четях. Регистрирах се и започнах да пиша в късна бременност. Родих едно дете, после поспрях с писането, че нямаше много време, но продължих да чета. После второто дете, после съвсем нямах време, но рядко има ден, да не Ви прочета. Вече по-рядко пиша. Атмосферата в клубчето е страхотна. Посрешнаха ме много майчета, с някой съм се виждала и на живо. Съжалявам, че старите клубарки вече не пишат. Липсват ми много, но какво да се прави...



Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.08.08 09:05



За пръв път влезнах тук 2002 г.(първата бременност) не помня вече как попаднах, но такива корени пуснах, че не можеш ме откъснеш вече

Мисля, че Lenny бе главната виновница, но може и да бъркам. Навремето тук бяхме много по-малко и се виждахме често наживо. Отогава ми останаха няколко дружки, с които винаги ми е било драго да се видя или чуя. Преживях много - радост, болка и тъга, но винаги всичко споделено тук Е, че четки бе




Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано21.08.08 09:31



Супер тем'ка, Заирка!



Клубовете в дир-а вероятно съм ги намерила търсейки някоя диета, защото първо в клуб Диети започнах да чета, после и пишех по малко, но рядко... Започнах да се ровичкам и в другите клубове и открих и Майките. Честно казано, по онова време въобще още не мислех за бебе и... ... влизах по- скоро от клюкарщина, защото... ... ми беше много смешно като прочетях, че някой се интересува как се къпе бебе, как се издухват сополи, каква музика обичат децата или още по- смешно ми беше да прочета стихотворните заглавия на някои отчетни теми

После спрях да чета даже в диетите, защото останах малко разочарована от него клубче тогава

Като разбрах, че може и да съм бременна, първото място за което се сетих, беше "сополивото" клубче Веднага започнах да задавам въпроси и да чета всичко от клуба. Постепенно се заформиха и първите приятелства

Сега всяка сутрин, задължително си пия кафето с ВАС!!!




Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор Пъpпъл (жокерка)
Публикувано21.08.08 09:56



Когато бремнеех със сина ми 2003г.
Много помощ ми оказваха момичетата, като се почне от що е то кредор

, мине се през бързите и адекватни съвети, когато прокървих по средата на нощта, сама вкъщи и гиноколог, който не вигда телефона и се стигне до избор на болница и лекар за раждането.
От "онова" време май няма много мами останали, помня jana, , след като се роди сина ми, се прехвърлих към друг форум, но определено с този клуб са ми свързани много хубави, специални моменти.




Тема Re: Как попаднах тукнови [re: 3aиpa]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано21.08.08 10:05



В клубчето вляззох за пръв път, когато бях бременна с Боби - значи към края на 2003г. Препоръча ми го моята кума. Хареса ми атмосферата тук, коренно различна от други клубове. Можеш да питаш без да ставаш обект на нападки или да ти казват - търси в архива.......
Всеки ден влизам тук, не винаги пиша, но просто ми е уютно.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.