Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Стерилизаторнови  
Автор PPP (една)
Публикувано21.07.08 14:05



Мами, ползвате ли стерилизатор? Трябва да купувам сега, а пък не знам кои са добри. Препоръчайте нещо!



Тема Re: Стерилизаторнови [re: PPP]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.07.08 14:08



аз не препоръчвам стерилизатор, напълно излишна вещ е... по-добре вместо това купете ел. помпа за кърма

.



тинтири-минтири

Тема Re: Стерилизатор [re: 3aиpa]  
Автор PPP (една)
Публикувано21.07.08 14:29



Хм, ами понеже са две бебета - близнаци... Май кърмата няма да стига. Та, не знам...



Тема Re: Стерилизаторнови [re: PPP]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано21.07.08 14:35



То с кърмата е на принципа - повече търсене, повече предлагане, така че може да имаш късмет. Стискам палци!
А за стерилизатор аз ползвах на "Авент" - електрически, който събира шест шишета и всички части на помпата за кърма, която беше същия модел. Така че може би трябва да прецениш какви шишета, каква помпа ще си вземеш и да го подбереш съобразно това. Има и модел за микровълнова, но размерите му са за голяма такава, в по-малките не се вмества. Иначе този го зареждаш и сам се изключва като е готов - стерелизира за 15 минути. Аз лично много го ползвах, въпреки кърменето, защото в началото не искаше да суче, та се налагаше на всяко хранене да цедя и давам с шише така цели два месеца. По принцип препоръчват стерелизиране до три месеца, но лично аз го ползвах после веднъж дневно до шестия месец, че май й малко след това.






Тема Re: Стерилизаторнови [re: mimy]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано21.07.08 14:37



Аз много дълго съм ползвала. На Авент за микровълнова ми вършеше добра работа. Събира се в микровълновата ми, достатъчно голяма е, а и имаше място за всички видове и марки шишета.



Тема Re: Стерилизаторнови [re: PPP]  
Автор lady_jedi (непознат )
Публикувано21.07.08 14:51



И аз ползвам на Авент за микровълнова. Изключително удобен, освен това го продават в комплект с шишета.



Тема Re: Стерилизаторнови [re: lady_jedi]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.07.08 14:57



И аз бях с Авент за микровълнова. Много съм доволна - сега го ползвам за приготвяне на зеленчуци на пара, някоя бърза детска супа и т.н.



Тема Re: Стерилизаторнови [re: PPP]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано21.07.08 14:58



Аз ползвах на Чико - става и за малки микровълнови печки! Купих го преди година с шише на Чико! Събира три шишета и на мен ми вършеше идеална работа!


Daniel-02.03.2007


Тема Re: Стерилизаторнови [re: PPP]  
Автор redd (случайна)
Публикувано21.07.08 16:05



ползвах електрически на Авент, но ми дадоха за временна употреба. Иначе ако трябваше да си купувам, щях да си взема такъв за микровълнова - много са удобни и никак не са така скъпи, както електрическите :-)
Дори в супермаркети съм виждала, тъй че предполагам трябва само да поогледаш и да си харесаш, много фирми ги произвеждат



Тема Re: Стерилизаторнови [re: PPP]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.07.08 16:24



Не ползвах стерилизатор понеже съвсем в началото като ес роди дребната лежахе в реанимация 7 дни и там се появи една мама със стерилизатор (и бебе естествено

). Докторите като го видяха на визитацитята й изнесоха лекция колко е вредно да се стерилизират нещата на бебето и каква лоша услуга ще му направи спестявайки му поглъщане на различни видове микроби, та тя беше принудена да го върне в къщи... Аз пък си направих изводите.

За сметка на това с две бебета действиетлно имате нужда от ел. помпа... поне с това да не се измаря майката.



тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.