Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ИМА ЕДНО BG ОТПРЕДнови [re: Luna Chocolata]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано18.07.08 20:11



Ми тая сметка е останала по наследство дет се вика и не е много оборотна





Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: Гpeдopeд]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.07.08 23:29



Ама уговорено ли е вече!?






Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: cchery]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано19.07.08 00:04



Момичета, имам едно предложение..не знам дали ще ви допадне..Може да е "добавка" към материален подарък..
Става въпрос за...нещо като лагер.
По-скоро е като скаутски лагер..
Не съм сигурна кога започва и къде ще бъде точно, но..имам телефон и лице з аконтакт, което го организира..
Мислех да говоря за моя батко ..ама.. ако идеята ви харесва, ще пратя на бележки телефон на девойката организаторка на Чери за да разберем подробности..




Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: *щypчo*]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.07.08 00:12



Това е супер като идея, една хубава емоция няма да му е излишна




Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: *щypчo*]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.07.08 09:44



За такова нещо обаче се консултирайте с родителите. В крайна сметка семейството може да си има планове и те да съвпаднат с лагера и тогава подаръка става безмислен.
Ако не може да се свържите най - добре си наблегнете на материалното





Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: Гpeдopeд]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано19.07.08 19:24



Естествено. Ама до колкото разбрах се контактува с таткото на дечицата и това едва ли е проблем..
Освен това ..това е само идея. Аз мога да дам телефони и да се консултира и таткото за какво точно иде реч..и кога ( датите и з амен не са известни) Със сигурност знам,че от 1 до 14 -ти има скаутски лагер за скаутите деца от цялата страна, но..има и други подобни организации, които организират лагери с различни интересни обучения- катерене по скали, обикаляне на пещери, яздене на коне и какво ли не..според насочеността на организаторите..
Мисълта ми беше, че може да се предложи подобна идея на родителите с обещание ако те си харесат нещо подобно ние да го финансираме като подарък..
А дали изобщо ще им допадне идеята..е нещо съвсем различно


Така де..
Винаги можем д аим дадем в плик всички пари които се съберат, но.. не е същото..




Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: *щypчo*]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано19.07.08 21:28



Краси, определено нямаме много време, за да решим какво да подарим. Ако искаш можеш да се обадиш да питаш колко ще струва подобен скаутски лагер. Но подозирам, че едва ли ще можем да си го позволим - до днес в картата ми има 75 лева за подарък. За мен е по-добре да вземем нещо друго, което детето да получи на РД и да му се зарадва.




Тема Re: Давайте да решим за подаръка с една анкетанови [re: cchery]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано19.07.08 22:18



1. По колко лева събирате, т.е има ли фиксирана сума?Утре имам ходене до Мола, ПИБ работят и в неделя.
2. Доколкото разбрах, повечето ще преведат пари в понеделник, т.е във вторник, като са извършени трансферите от всички банки, ще стане ясно с каква точно сума се разполага.
3. Маратонките и марков часовник са добра идея, но на мен нещо ми изплува картината как по-големите ученици "свалят" скъпата придобивка в някой тъмен ъгъл на училището...


4.Може, ако не сме сигурни, че ще направим правилен избор на подарък, да подарим ваучер, вече почти навсякъде може да се направи закъпи такъв.
5. Бихме могли да платим няколко / всички месечни такси за някой курс/ кръжок (астрономия, фотография, шах - според интересите...)



Тема Чух се с Тодор по телефона [re: Mese4inka]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано19.07.08 22:48



Обеща утре да влезе, да прочете и да си даде мнението.




Тема Re: Чух се с Тодор по телефона [re: cchery]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано20.07.08 15:47



Чери, най-рано утре ще звънна, защото в почивните дни..не съм сигурна,че ще намеря правилния човек.
Предполагам,че не е евтин един такъв лагер.
Идеята ми за него е не вместо подарък, който да получи на самия рожден ден, а в допълнение..
Ако не достигат някакви пари за целта, а таткото мисли,че идеята ще хареса на Васко, съм готова да дофинансирам липсващата сума.
..
За самия подарък в деня на рожденния ден, мисля че би трябвало да е нещо лично за детето.Маратонки или часовник е много универсално, но..специално часовник,може да си има... Би могло да е някаква игра , колело или.. хм..знам ли.. 10г не са съвсем деца вече. Курс по плуване? Някаква хубава книга.. Билети за кино ( тук..трябва тати мноооого да помага в избора).. Абонамент за някое списание ? ГСМ ?
Каквото и да изберем да е подаръка, ми се иска ако тати одобри опцията за лагер да включим и нея... Утре ще кажа и каква е сумата и какви са датите..(може да са различни и сумите и датите за различните лагери..) Събрала съм доста телефони вече. Ще проверя на повече места..(то..може и места да няма..та..не е зле да се провери, но до вторник ще се знае и може да се запази дори, ако тати няма нищо против ..)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.