Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема късно лято + есен 2007нови  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 02:55



да започнем новата тема на чисто...








Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: incendio]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано07.07.08 07:40



Добро утро и хайде по кафе от мен ,


и хубав ден на всички мами, бебоци, каки, батковци и татковци!



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано07.07.08 08:32



Привет и от мен



Относно заспиването- Емката става сутрин между 8 и 9ч. на обяд спи различно- някога спи половин час между 12 и 1.30ч., друг път откъртва по два часа и кусур. Ако е спала малко след обед към 18ч. пак дремва.
Със заспиването вечер имаме зор- не ще да лежи в кошарата- постоянно виси по решетките и понякога отива чак до 22-22.30ч. така

В отговор на:

Издържа си преспокойно доста време и много добре му действа на отделителната система. Не е имало случай да потеглим на някъде и той да не свърши голямата работа на път.




... много ми стана смешно това...

За моето връщане на работа...
Джазмин- това за яслите, че няма проблем с местата от теб го чувам Доста ме обнадеждаваш... и все пак не съм сигурна дали ще е по- добрия вариант да я дам а ясла тази година.
Майка ми беше педагог в детска ясла (може и да съм писала за това) и е на мнение, че до две годинки е най-добре детето да се гледа от майката, а ако не от нея- от баби, гледачки и т.н. В яслите вярно се начучавана мнооооого неща, но пък индивидуалното възпитание до двете годинки го смята за много важно. После- вижда ми се прекалено малка за да я дам на ясла сега... всички тези хапещи, плачещи, пищящи, щипещи деца, на които е толкова трудно да обясниш каквото и да е... не знам. Объркана съм доста, но все пак мисля, че конкретно за Еми ще е по- добре да е при баба си- тя не е особено социална все още, чувства се супер несигурна сред непознати... абе при баба си ще е... Вчера бяха четири часа заедно и са се забавлявали доста добре.

Инсендио, частна ясла до колкото знам във Варна няма. За София съм чувала да се цитират суми около 400-500лв. на месец... само съм чувала...

В отговор на:

... и баба му която идва супер рядко все ми обяснява как не ми трябвало да работя ами да сме си живеели по пестеливо, като тях навремето...



Всеки си има критерии за нормален начин на живот. Ако трябва да си правя постоянно сметката за всяко левче, това определено рефлектира върху отношенията ми с таткото, моето емоционално състояние и естествено и към детето

Много ви благодаря на всички за разбирането и съветите. Ще ви държа в течение до къде сме стигнали. А иначе за хубавите страни- много са наистина. Една от тях е, че ако се върна по- рано на работа може по- скоро да започнем да моделираме следващото...

Марго- честито ви зъбче! Относно сестрата на свекърва ти... просто нямам думи...

Малеее... че дълго стана...



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 11:15



ооооооо... ти си от бързите - значи няма да ни чакаш пак да моделираме заедно

ние ще пропуснем следващите 2-3 години... после ще си покаже...

честно казано съм много притеснена как ще реагира Лора на второ бебе в къщи - тя е безумно ревнива - изобщо не ми дава да се доближа до друго бебе... затова си мисля, че най-добрия вариант за нас ще е да изчакаме, докато започне да разбира достатъчно, за да й обясня, защо мама гушка друго бебе повече от нея



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: incendio]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано07.07.08 12:59



Абе аз сега съм много силна вилна, ама ще видим дали ще мисля така като започне малката да ми се качва на главата!
Но като цяло предпочитам по- малката разлика между децата. Мисля си, че с голяма разлика на първото дете му се налага да порастне доста по- бързо...





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор Acя ()
Публикувано07.07.08 13:10



и с нарастване на възрастта се увеличава ревността





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Acя]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано07.07.08 14:13



А така, кажи и го на Портокалка, току виж се навила да бременеем пак заедно





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор Acя ()
Публикувано07.07.08 14:17



трай си, ще я обработвам





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Acя]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 15:26



няма да е скоро мацки, защото мислим догодина, живот и здраве, да се завъртим из родината... та докато се поустановим ще ни трябва известно време, в което КАТЕГОРИЧНО няма да бременея! обаче си трайкайте, че да не чуе дявола





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: incendio]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано07.07.08 21:07



И аз мислих, че моята ще ревнува, ама не... много се кефеше цялата бременост и катородих първа орлица беше връз бебето и все повтаряше, че аз съм млекоцентралата пък тя майката

... Въпрос до твоите усещания и нагласи е, както ти й повлияеш така ще бъде .



тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.