Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 21:41



Ух и при мен кантара не показва приятни цифри... на 24-ти сме на сватба, та до тогава жива умряла трябва да сваля поне 3кг.! Как ще стане покрай тия празници????

Я раздуй повече за кръщенето- къде ще е?




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 22:04



Ами засега мислим да е в един Мъжки манастир край Калофер, където има и стаи под наем и ресторантска част, та там да отидем с кумовете и трите хлапета, да кръстим мъника, да си направим разходка сред природата (много е красиво) и да си починем. Удобно е, че е и събота. Дано само да са добре и трите хлапета. Иначе ако някое се разболее в 90-тата минута - ще е в Пловдив, в църквата, където се венчахме, където кръстихме каката, там се венчаха кумовете - изобщо вече и викаме "нашата" църква. Както стане, ще се решава в последните дни. Но и в двата случая, само ние четиримата и децата.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 22:38



Много хубаво сте си го решили. Най- искрено ти пожелавам да успеете да идете в манастира и да си направите и почивката!

Аз още се чудя какво да правя с Еминото кръщене... моята майка не е в БГ и пропусна доста неща (още не е виждала Емилия на живо!), та ми се искаше поне на кръщенето и да е тук. Ама и тя не знае кога ще се прибира. От друга страна мисля, че е време за кръщаване, та... още умувам.

п.п. Малкото диване още не е заспало






Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 23:01



Искрено ти съчувствам за заспиването/незаспиването на малката. Каката заспиваше в осем - осем и половина докато се роди бебето, сега бебето заспива към осем и половина, а тя в девет и половина.
Днес обаче е петък, тати е дежурен, което означава, че още не е легнала, но всеки момент малкия ще наддаде вой за кърмене и тя ще се запъти към леглото.
Като цяло ми оставят поне вечерите като лично време.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано01.08.08 23:16



При нас специално за заспиването няма мърдане - специално за спането съм много строга.
Да ви кажа при нас колко празници са се наредили от края на август до края на септември - на 20 август аз РД, на 23 септ, годишнина от сватбата, 26 септ мъжО РД, 29 септ Джейсън РД....На моето РД ще съм в БГ за първи път от 5 години може би. Но за другите празници се прибирам.
Марго, много хубаво сте си решили това с кръщенето. Аз много съжалявам, че за нашето не можеше да стане така на манастирче, иначе много ми се искаше.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 23:21



Предаде се преди петнайсетина минути!

И аз много се радвах, че заспиваше не по- късно от 21.30, но от няколко дни какво и стана- явно нещо я претоварвам денем...

И сутрин съответно се буди по-късно, особено ако не е спала добре през нощта.

Иначе и аз чакам да изпозаспят у дома, че да си лътна малко въздух...




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано02.08.08 00:09



ааа, да и годишнина от сватбата имаме - на 22 август, ама понеже половинката ще е на работа съвсем забравих деня. Откакто сме се оженили не сме празнували точно на датата, та и тази година ще е на 23.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано02.08.08 13:02



Аз забелязах, че няма значение в колко го слагам вечер (по принцип заспива в 19.30, но няколко пъти се наложи да го сложа към 21), сутрин си се буди по едно и също време! Само дето е по-мрънкав и недоспал ако съм го сложила по-късно. Така че при нас няма смисъл да се държим до късно, защото резултата е един и същ, да не кажа по-зле ако го сложа по-късно...



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано02.08.08 14:17



Хм...луда работа е това със съня. Снощи заспа около 23.00, а тази сутрин се събуди в 8.30, което си е както обикнвено- като при вас в общи линии. Дано поне сега поспи повечко, че да мога да си досготвя манджата за гостите






Тема От нас чао за сега...нови [re: scarlet81]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано03.08.08 15:43



Ние тръгваме утре много рано сутринта към родна София. Стискайте палци всичко да е ОК, бебо да поспи поне малко в самолета, че ще ме побърка иначе 3 часа да подскача в ръцете ми.
Следващия път ще пиша от БГ земя


Целувкиииииии от нас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.