Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 09:42



Честито ти пораснало момиче! Да ти е жива и здрава, много послушна и помагаща. Весел празник и много, много изенади на нея!



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 09:47



Аз съм на 18, ти не беше ли лъвче и ти?
Иначе аз съм с накрайник на Авент - мек. Да отбележа обаче, че никога не сме ползвали биберон за шишето, той още суче вечер и през другото време пие от този накрайник доста успешно. От обикновена чаша изобщо не се сеща, иначе знае, че е за пиене, защото ние ако пием нещо, и той е жаден, надава един вой... и се хили като му дадем шишето.
Дано скоро се кротне Еми, Сашко имаше една-две поредни такива нощи на вилата - трудно заспива и цяла нощ се буди с пищене, после започва да играе... Забраних на майка ми и баща ми да се хилят, да го мачкат и засмиват след вечеря в осем, и имаше успех, кротки игри за половин час, къпане и после си спеше нормално.
Днес обаче сънят до късно явно не е нормален, има малко температура, а снощи спа неспокойно, не че ни е държал будни, но промрънкваше - явно пак ще си имаме зъб, защото няма други признаци на разболяване.
Сега излизаме навън, че тук е приятно топличко (на вилата ми се разскърцаха кокалите от студ и влага

). До после.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано01.08.08 10:14



Благодаря ви момичета за пожеланията!

Ние нито с чаша, нито с накрайник, дори и с биберон не приемаме радушно вода или сок. Много рядко сок пие, но с биберон. Давах от обикновенна чашка, но на него по-скоро му е весело от колкото да пие. С накрайник на Авент пробвах, но трябва да се усети че течността идва като смукне, а той само си чеше венците с него. Чашки магически и други подобни не съм купувала за сега.
Никол нощно време си спи, може да се поразмърда, но не се буди. Вечер заспива към 20,30 обикновенно. Не ми пречи сутрешното ранно будене, а последващите му крясъци след млякото.





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 12:38



Хм... панаирджия е просто детето



Аз се чудя за магическите чаши... тя пие вода и мляко от шише с биберон, но ми се иска поне водата да я пиес нещо друго... заглеждам се по чашките на НУК или Нуби- ако има ефект от нещо ще пиша...




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано01.08.08 12:55



Алабалке, честита ти рожденничка! Да ти е жива и здрава голямата мацка

Много да те слуша и да помага за бебо
Марго, добре дошла отново! Радвам се, че положението при теб бавно, но славно започва да се нормализира
За чашите - ние пием вода и сок от чаша на Авент с мек накрайник. Пробвала съм с по-твърд, но от него не се сеща да дърпа, само се чеше. Освен това тази сега на Авент е с вендузка вътре и за да пусне трябва да смукне, иначе не пуска, а другите с по-твърдите накрайници директно се изливат в устата/на пода/на столчето и той се дави.
Иначе и от биберон пиеме, но гледам само мляко да му давам с биберон. Голяма жаба е, не мога да се оплача, едно шише/чаша от 200мл няма проблем да си го изпие цялото на веднъж
За спането - наистина след вечеря не трябва детето да се вълнува много. Ние вечеряме към 6-6.30 и до 7 си играеме лекичко или гледаме ТВ. В 7 се къпеме и в 7.30 сме заспали. Спи си спокойно до 7.30-8. Понякога се буди нощем, но само проплаква за секунда и пак заспива. Мисля, че поне в момента е от жегата...Много е топло в неговата стая, дори нощем....
Ми тва е от нас за сега. Стягам багажи, чистя усилено, пера, гладя...В понеделник рано сутринта заминаваме към родна София
Но аз, за разлика от някои хора, няма да ги споменявам ) няма да изчезна, а ще си влизам пак през ден през два да давам отчет
Айде до довечера, че ме чака кухнята да я чистя



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 16:53



То много лъОЕ сме в клубчето

Аз съм на 14-ти Скарлет и тя е рожденничка скоро... ама кога беше...?

Дано се оправите скоро. Хомеопатия пробваш ли?




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано01.08.08 18:11



Аз съм на 20





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 19:17



Леле, леле, Яна да не наднича тия дни в нашата тема, че ... ще ни дърпа ушите



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 20:13



Мдааа... доста голямо освинване ни чака този и другия месец



Аз от сега се почвам- идват ми гости, после рожден ден на свекъра ми... после моя... после вашитеее... ехеее...




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 20:17



Пък аз от днес съм на ограничителен режим, че от нерви на вилата качих две килца и ако не ги гътна до РДто, лошо ми се пише. Първо моя РД, после на 30 мислим кръщене да правим, после РД на Сашко... олеле




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.