Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано30.07.08 11:18



Сигурно са зъбки.... Дано премине бързичко. А може и да е комбинация от зъби + горещини например....
Ама как така прескача решетката бе!?! Тя не е ли висока???

Ти ме разби.
Можеш да пробваш да и вземете преносима кошарка - тя е с доста по-високи стени - на Джейсън му стигат до носа като се изправи, а тези на леглото са му до под мишниците. Какво легло имате сега? Ние сме с дървено, на което му се махат решетките в последствие и става легло за дете. За сега няма признаци да прескача, но като се надвеси надолу все ме е страх да не падне надолу с главата



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано30.07.08 11:54



Такова е нашето:



Решетката и стига под гърдите... А за прескачането- успя да си качи крака над решетката просто... ако се наеме повечко на пред, като нищо ще наклони тежестта си на долу

И аз се замислям за варианта с преносима кошара. Вече все повече съжалявам, че не си взехме такава още в началото, ама то човек се учи...




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано30.07.08 13:12



Голяма акробатка таз бадемка бе!

Ние за сега поне не се катерим, но доста виси напред... Ако видя, че има идеи да се катери ще го слагам в преносимата да спи... А иначе ми е любопитно, кога препоръчват да се сложи детето в нормално легло без решетката? Най-много с малка допълнителна преградка да не пада първите дни? Може би като проходи и може сам да се качва и слиза от леглото?



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано30.07.08 13:54



И аз не знам кога... ама все си мисля, че трябва малко от малко да се е преустановило въртенето нощем, защото иначе доста сън ще отнасят на земята... нашата все по стените на леглото я намирам






Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Kpacи*]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано30.07.08 14:45



Единствения вариант, за който се сетих е да приближиш леглото и до вашата спалня. Или по някакъв начин да се сложи по-висока преграда.Ние сме с преносимо легло, но все още сме си на горното ниво, нали Дуданчо още не вдига дупе да се изправя, още не е свален долу.
За голямо легло поне след 3 годинки вероятно. Сега се замислих обаче в яслите едва ли спят в кошарки, или пък не...Каката си спомням дори и на по-късен етап все спеше нва края и като се омотае със завивките току тупнеше долу. А пък има вече прегради и за големите легла.
Тази сутрин пък събуждайки се намирам бебока между нас на спалнята. Баща му отрича да го е местил...никакъв спомен нямам да съм го направила аз. От както сутрин кукурига в шест часа, вечер просто и страница не успявам да прочета директно заспивам.

Мистерия някаква.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано30.07.08 22:35



Ами... това за доближаването ще е малко зор, защото стаята не позволява

Чудя се дали ще си струва да вземаме преносима кошара- ами ако не иска да спи в нея...?

Радвай се, че ти е спокойно бебето, че с тез хали тук виждаш какви "сложни казуси" трябва да решаваме... въпреки, че то не се знае вашия какви ги върши нощем, може всичко да е за заблуда на врага

В яслите (поне в моя роден град) спят в кошарки с решетки

Това за омотаването в завивките и мъжа ми го е правил като дете- редовно е спял по земята, омотан в завивката




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: incendio]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано31.07.08 22:50



Привет и от мен най-сетне, от снощи съм на линия, но само четох, че все още апартаментът прилича на бойно поле... а моите нерви са изпилени до край - двете седмици с нашите бяха по-кошмарни и от месеца със свеки, но всичко е минало... Вече сме си вкъщи само ние, моята си малка вселена - половинката, двата мъника и аз, папагалът, котето, аквариумът с много рибки.
Имах толкова много да ви пиша, а всичко ми се изпари от главата с едно събитие от днес - падна първото зъбче на каката... Момичето ми е пораснало, тя е горда, а аз тайно си тъжа...

- кога мина това време, сякаш вчера и поникваха зъбките, а сега вече падат. Сега сме го завили в кърпичка и чакаме феята на зъбките да го смени с паричка...
Утре ще ви пиша повече - надявам се да съм по-жива от чистенето в къщи. Но може да съм скапана, ама съм си у нас и съм щастлива.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.08.08 07:51



Добро утро, хайде да пийнем по кафе, преди да ни грабне денят.
Аз изпратих тати на работа, кака на градина, а бебо удря рекорд днес и спи, та и аз имам време за кафе, че повечето работа ми е в неговата стая. Трябва да им пресортирам дрехите на мъниците, че доста неща са поумалели, да направя списък за покупки, но като стане бебо - той много обича да вади от шкафовете и ще ми помага.





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *margo*]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано01.08.08 08:11



Добре си дошли на всички!
Доста работа ти се очертава като те чета, но пък с помощници винаги е по-приятно, ако не по-лесно.


Ние разбира се сме на крак от 6,30, нещо с което явно просто трябва да свикна...изпих едно кафе, но явно по-късно ще ми трябва още.
Ура, стана 8 часа, мога да го сложа да спи, а аз да посвърша някои неща.
Днес имаме празника, голямото ми момиче става на ...10 години. Времето лети...кога беше бебе и си имахме нашите минутки за гушкане, кога порасна...




Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано01.08.08 09:23



Честита рожденничка, Алабалке! Да ти е жива и здраваи много да ти помага



Марго- добре дошла. Много се радвам, че пак си на линия

Като ви чета за порастналите каки... замислям се как бързо лети времето. Още малко и годинка ще чукнат мъниците... Лелее...

Марго- ти кога имаш(е) рожден ден...?

Абе много рано става Наси... поне добре ли спите нощем?
Ние пак сме от безсънните, че сега си наваксва малката- още спи. Вчера свеки беше в нас следобед и явно са се престарали в игрите, защото снощи Еми като се пробуждаше и направо си сядаше в леглото- явно доста превъзбудена беше...

Да ви питам- ползвате ли магически чаши или някакви преходни накрайници, че аз имам проблем с избора. Бяха ни подарили една чаша на Дисни- но тя тече и мухляса накрайника... от обикновена чашка все още лоче като кученце Емката





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.