Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано23.07.08 08:55



Здравейте и от мен...
Няма да пиша много, защото не съм сигурна дали ще успея да си постна писанките

... Имах проблеми с компа- "Остра вирусна инфекция"!!! В следствие на лечението му, ми се затри Мозилата и сега влизам в нета с Интернет Експлорър, който обаче ме пуска където, когато и по колкото си иска. От три дни се опитвам да се логна в дир-а!

Скарлет- много е готин Джейсън! Голям сладур!

Алабалке- можеш много неща да сложиш на табличката- сухат ор попарата, сварен зеленчук- леко смачкан (моркови, намачкани грахчета... картофчета), сирене също. Аз и месо слагам, че тя нашата нали все сама иска...
Това е за сега отмен- дано скоро ми оправят PC-то, че да съм по- редовна...

п.п. С incendio още не сме се виждали и вече не съм сигурна дали ще успеем, заради моите проблеми с комуникациите



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано23.07.08 10:49



Никол, айде лекувай си компа, че тука работата много умряла без редовните потребителки


Ала-Бала, не съм му дала нищо - това си го изплю докато го хранех! Направо имахме много проблеми с яденето - отваря устата, дъвче малко и плюе! След всяко ядене трябваше да чистя по половин час. И аз го търпях търпях и накрая като ми писна и като яхнах метлата Сутринта му давам закуска, той плюе, предупредих го строго. Давам пак, пак плюе. И аз прибрах закуската. На обяд същото. И на вечеря беше толкова гладен, че си изяде всичко без да има капка на лигавника дори И това беше преди 3 дни, до сега му държи влага все още и не плюе, много културно се храни
Иначе аз му давам да си гризки разни неща - бисквитка, морковче, ребро Можеш да даваш различни неща, докато видиш какво му харесва най-много. Вчера реброто го гриза час и половина и не можем да му го вземе с баща му, даваше кански рев щом му го вземехме
Иначе ние не сме наддали много този месец, все още сме под 11кг. Но на височина много расте, вече е 86 санта! Купувам му дрехи за 18-23 месечни! Но понеже е нон стоп в движение не наддава на килограми хем добре си хапва
Айде да ги нацелувате бебоците от мен и от Джейсън "Реброто" Стоянов!

Редактирано от scarlet81 на 23.07.08 10:51.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано23.07.08 10:59



86см....ехааа, това доста много ми се струва. То и аз купувам бодита за две годишни, но като гледам как слагат размерите на око... Целувки на ребърцето.


Никол малката бонбонка как е, да не е хукнала вече да търчи.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано24.07.08 14:26



Малко снимки и от нас:



А може да прекара час време.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано24.07.08 15:22



ОООО личи си че добре се храни детето

... и как доволно потрива ръчички при вида на манджата .



тинтири-минтири

Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: 3aиpa]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано24.07.08 15:29



Доста добре се храни, дано в бъдеще това не ни създава проблеми само.


А види ли лигавник или шише плюе биберона и е с отворена уста.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано25.07.08 08:18



Ей... голям сладур е юнака! Целувки на пухкавите му бузки!

Честита ви девета месечинка! Да ти е здрав и послушен сладкия принц





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано25.07.08 08:32





Благодаря ти и в духа на добрата традиция да почерпя с по едно шоколадово барбаронче.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: incendio]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано25.07.08 08:40



Такааа... сега вече на отчет



Вчера се видяхме с incendio Три пъти "Ура"!. Мама Светла и бебка Лора са две супер очарователни дами. Лорка естесвено на живо е още по- сладка. Има супер невероятни бузки, очички, ръчички и какво ли още не. Запознахме ги с Емката и противно на моите очаквания Еми не се държа непохватно с новото другарче. Поразходихме ги малко, направихме им една фотосесия и се надърдорихме с incendio. Можеше и още, ама те трябваше да пътуват, та ще чакам с нетърпение следваща среща. Ще пусна снимки, ама малко по- късничко...
Супер много се радвам, че успяхме да се видим

За нас: бяхме на консултация онзи ден- БадЕмата е ОТСЛАБНАЛА с 80гр. В момента тежи 10.280кг. Порастнала е с 2см. и сега е висока 76см. Това, че не е наддала не ме притеснява ни най- малко... Дори и на педи инаправи впечатление, че не се спира дребосъка и каза, че в тая жега и с тоя "фитнес" си е съвсем в реда на нещата...
Ще и правят изследвания на кръв и урина септември месец.

Друго... вече успява да се покатери на дивана... слиза адекватно от него и от спалнята изхлузвайки се По цял ден пълзи, катери, разхожда се около мебелите... кожата на гърдите и е охлузена от постоянното прескачане на праговете (към терасите са доста височки)

С гърнето сме все на същия хал... случайни попадения от време на време.

Вчера ходих до моята работа. Казаха ми, че ме чакат с нетърпение и когато реша мога да започна... Сега остава съвсем да реша... Мнооого ми е трудно да взема окончателно решение... Пфу!

Това е от мен за сега

п.п. Къде е Марго!?!?



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано25.07.08 08:42



Мерси за почерпката. Още веднъж да ти е жив и здрав!



п.п. ... в нета някъде има ли филмчета за барбароните...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.