Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано17.07.08 08:34



Лелее... това със стълбите и на мен ми се вижда страшничко

. За това дето се изправя на всичко не се тревожи толкова, ако още не се е научил съвсем скоро ще усвои падането "по дупе"

Радвам се за успеха ви със свеки. И ние имаме... някакъв. Оставихме я веднъж за около час- два и се бяха забавлявали доста добре. Снощи пак я оставихме за около час, като отидохме да я прибираме, я чух как се хили с баба си... в момента, в който влязох в стаята тя хукна към мен и не искаше да се откъсне после цяла вечер. Дали няма да започне да разбира вече като решим да я оставяме...

Ново при нас няма много... дребното лази където си иска, опитва се да се катери по спални, дивани и шкафове, ама още и тежи дупата. Вечер се храни задължително с нас и почти сама
От няколко дни пак не спи спокойно нощем и се чудя дали не я почва следващата серия зъби...

На 13-ти направихме 10 месеца, та да почерпя на патерица...





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано17.07.08 08:36



Честита ви месечинка.





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано17.07.08 08:46



Пу-пу-пу... да ти имам кроткото бебе

Нашата на едно място стои май само ако играем заедно и то при условие, че намеря нещо супер заинтригуващо...

Честити десет месеца на Саши на Марго!!! Да е жив и здрав, спокоен и послушен!!!





Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: nikol82]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано17.07.08 09:21



Честитка и на Саши! Весел и спокоен да расте!!!





Тема Re: включвам се с въпросченови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор djazmin (минаващ)
Публикувано17.07.08 14:31



Момочета кога да считам че бебо е проходил? Да кажа че прави 5,6 крачки са , нещо като отдивана до мен или баща си или телевизора...


обаче си е нестабилен, клатушка се или залита устремен напред, въпросът ми е стана ли време да правя питката или да изчакам да стане по-стабилен, той няма още 11м

Другото което ме вълнува е: Каква вода давате на децата си? Аз отдавна не преварчвам и му давам розовата Девин и сменям с една минерална на нея пише бебе, ама личната лекарка каза че не било хубаво само минерална ами да сме преварявали, пък то нашта вода има много камък
А една майка каза че трябва общата минирализция на водата(минералната) да е под 100, ама на бебе - пише 421



Тема Re: включвам се с въпросченови [re: djazmin]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано17.07.08 15:29



Честито клатушкащо се човече

Мисля, че питката се прави като си ходи вече стабилно, поне така съм чувала.
За водата - аз не преварявам от както стана на 4 месеца. Давам му филтрирана през кана Брита, и ние такава пием. Определено смятам, че минералната не е за всеки ден.



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано17.07.08 19:08



И Александър така..даже я цитира по цял ден после..Вика:"От мен Деница - Чао" В началото докато го разбера какво казва, ми се струваше,че цял ден повтаряше :"Меденица чао" и се чудех какво е..докато на другия ден чух оригинала..






Тема Re: включвам се с въпросченови [re: djazmin]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано17.07.08 19:18



Аз знам,че питка се прави, като направи първите самостоятелни крачки..
То..следващите идват много бързо, ако го окуражяваш






Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: *щypчo*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано22.07.08 22:23



Ееее излагате се вече, никакви ви няма.....


Ето малко нови снимки от нас:






Айде чакам отчет и от вас...може и в снимки



Тема Re: късно лято + есен 2007нови [re: scarlet81]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано23.07.08 08:13



Хаха голям образ е Джейсън, особено с ребърцето за телефонна слушалка. И как хубаво стои изправен...
Ние вчера бяхме на консултация, освен че кантара отдавна не ни хваща, защото е до 10 кг, вече и там където ги мерят на дължина ни омалява...78см го измериха.
Промяна при нас няма, иска да стои изправен, но сам все още не може. Странно ми е, че ръцете ги ползва когато трябва да пляска за браво или да си играе с играчките. Не иска да се хване за леглото например...или като дам бисквитка я премества от едната в другата ръка и я пуска, е минава за малко и през устата, но преди си хапваше, а сега някои ако може да му я държи, а той да я гризка. Зъбчета го мъчат от горе, чеша венците с каквото свари, но за ребърце не съм се сетила да дам


Scarlet какво си му дала да си хапва с ръце на масичката...наскоро се замислих дали да не си създам и аз малко емоции с повече чистене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.