Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: От нас чао за сега...нови [re: scarlet81]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано03.08.08 16:20



Лек път и ще те очакваме да се включиш на местна почва!





Тема Re: От нас чао за сега...нови [re: scarlet81]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано04.08.08 07:51



Лек път и от мен! Чакаме те скоро пак на линия






Тема Re: От нас чао за сега...нови [re: Kpacи*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано04.08.08 14:05



Надявам се, че всичко с пътуването е било ОК, чакаме те с включване, нали обеща да не изчезваш... като някои





Тема Ох, ето ни...нови [re: *margo*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано04.08.08 21:09



в БГ. Полета мина УЖАСНО!!!! Да не си помислите, че е имало проблеми със самия самолет

Единствения огромен проблем за всички пътници беше моя прекрасен син! Който не спря да реве 2 часа и 40 мин!!!! Той не е свикнал някой да го държи и направо така съклетяса, че ужас. И като прибавим, че го бяхме вдигнали в 3 през нощта и той не заспа до самия полет в 6.30.... Ужас. Спа 15-20 мин, през другото време пищя, рева, искаше да слиза от мен, блъска масичката, удря стюардесите...абе кво да ви разправям, ужас просто. Имах чувството, че другите пътници ще гласуват да ни хвърлят през борда!!!! Имаше още доста деца и бебета, на които не им се чу гласа!!!!! Но, както и да е, свърши.
И в момента, в който слязохме от самолета стана едно сикровище! Маха на всички хора от самолета, които му отвръщаха с кръвожаден поглед
Иначе се бяхме побрали в 21,7кг, което е личен рекорд за мен
На връщане михаме през кухнята да вземем храната и той омете всичко! И аз опитах яденето беше супер!
После се разхождахме...Той пълзя, ходи, направи баба си и дядо си луди за нула време
Тва е от нас, айде до скоро



Тема Re: Ох, ето ни...нови [re: scarlet81]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано04.08.08 22:30



добре дошли на БГ земя!
ние също пътувахме миналата седмица, и аз бях изпаднала в ужас преди полета, понеже си представях картинка, подобна на тази, описана от теб. но детето се държа добре. най-вече защото го пуснах да се разхожда и пълзи из самолета на воля. иначе наистина на излитане и кацане, когато трябваше да седи в мен, мирен, рева. пробвай на връщане да не седите вързани през цялото време, ами да се поразтъпчете малко. остави го на земята, намерете други деца да си играят. нещо такова.



Тема Re: Ох, ето ни...нови [re: scarlet81]  
Автор Kpacи* (nikol82)
Публикувано05.08.08 08:30



Много съжалявам, че сте се измъчили така... ама като не можеш да му обясниш на детето...

Пожелавам ти връщането да го проспи цяяяялото. Сега се забавлявайте повечко и ти гледай да се възполваш от помощта на роднини, че бързо да забравиш кошмара
До кога сте тук?




Тема Re: Ох, ето ни...нови [re: Kpacи*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.08.08 08:53



До 22 септември


Флорче, пробвах да го пусна да пълзи или да си играе обаче стюардесите ме гледаха на кръв и ми показа много ясно, че не може! И за това се наложи да го държа....



Тема Re: Ох, ето ни...нови [re: scarlet81]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано05.08.08 09:29



Добре сте дошли! Жалко, че на Джейсън не му е харесало да пътува в самолета, но може би на връщане ще е по-спокоен. И мен вече ме тресе треска как ще пътуваме до морето. Добре че е през нощта и спален вагон, та се надявам да спи малката.
Приятна ваканция тук ти пожелавам!
Дано успеем да заформим и среща или нов пикник!




Тема Re: Ох, ето ни...нови [re: scarlet81]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано05.08.08 14:37



с кои авиолинии летите междудругото? ние бяхме с БГ Еър, нямаше такиви проблеми. в крайна сметка и за тях самите е по-добре да им се мотае едно хлапе из краката отколкото да пищи три часа.
не знам, ако наистина не дават да се разхождате стискаш зъби и да не ти пука, че нарушавате спокойствието на другите. единственото, което помогна при нас Тоби да се задържи на едно място беше парче хляб, което лигави половин час.



Тема Re: Ох, ето ни...нови [re: flor4eee]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.08.08 16:16



Летяхме с Изи Джет. По принцип до сега не съм имала никакви проблеми с тях, и друг път съм летяла, но сега за първи път бях с пищящо дете! Давах му какво ли не да дъвче и да си играе, не иска, хвърля на земята...
Днес да ви кажа колко пак се изнервих, защото ходихме до Мола, че много топло, там поне има климатик, и се наложи да сменя памперса на Джейсън, но....нямаше къде!!!! В "модерен", "луксозен" шопинг център като Мола няма къде да се смени памперса - в нормалните тоалетни нямаше такива условия, а специални тоалетни за майки с деца няма! Ужас просто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.