Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Одорекс - кристали против изпотяване?нови  
Автор tinta (фенка)
Публикувано30.06.08 12:31



Здравейте мами,
имам един въпрос към Вас - ползвал ли е някой дезодорант Одорекс или кристали против изпотяване да даде малко инфо. Одорекса до колкото прочетох в нета е лекарство някакво.
Благодаря за всички мнения



Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: tinta]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано30.06.08 15:38



Одорекс>

Одорекс део (червена капачка)
----------------------------------------

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли!

.................................................................................................................

Одорекс фут (синя капачка)
----------------------------------

ОДОРЕКС ФУТ е лосион предназначен за пациенти с плантарна хиперхидроза /прекомерно изпотяване на стъпалата/. Блокира изпотяването и премахва неприятната миризма за период от 10-14 дни при еднократно напръскване. Осигурява широкоспектърна антибактериална защита. ОДОРЕКС ФУТ е отлична локална терапия, съпътстваща лечението на гъбички на краката и удачна профилактика на рецидивите.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите стъпала с Одорекс Фут, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Фут ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли!


За кристалите погледни в





Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: tinta]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.06.08 15:40



Аз миналото лято го ползвах и съм супер доволна, но виж дали ще ти понесе на кожата и също така гледай да не го пръскаш след епилация






Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: jana]  
Автор tinta (фенка)
Публикувано30.06.08 16:18



закачам се за последната, но със благодаря и към двете ;)
а като минат 14 дни пак ли започва изпотяване - увеличава ли се по някакъв начин секрецията и въобще всякакво инфо - четох темите във съседния клуб преди да пусна темата тука, но въпреки това някой въпроси си останаха...



Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: tinta]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.06.08 22:14



Не се увеличава секрецията по никакъв начин, поне аз не съм забелязала. Ползвах го цяло лято и то защото имах много светли друхи, които като се изпотиш макар и малко и ... Като цяло аз не се потя много, но пак си има в големите жеги все пак. Няма какво да му мислиш нищо няма да ти стане, флакончето не е голямо, не е и скъпо, та дори и да не си доволна не е нищо фатално. Можеш да си пръснеш леко на ръката преди това да видиш да не си чуствителна към него и ако не си го ползваш






Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: tinta]  
Автор SveDoGab (на Габи и Тея)
Публикувано01.07.08 10:10



Доколкото знам и четох напоследък, употребата на алуминий в дезодорантите не е никак полезна за кожата, дори е вредна. Имам две приятелки, които точно по този начин /с драстично спиране на естественото за организма изпотяване/ получиха едни топчета под мишниците, които много боляха.

Аз лично за себе си съм избрала един нов на медицинския пазар дезодорант - на марката Plante System, който е без алуминий и не спира изпотяването, а убива бактериите, които предизвикват лошата миризма. Така хем не се спира нормалното функцониране на тялото, хем мирише на свежо... Някъде около 19 лв. беше, но е наистина страхотен.

Преди него ползвах само крема на Виши, който също ми беше ок, но в него има алуминий...


Габриела 2002
Доротея 2005

Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: SveDoGab]  
Автор oni (непозната)
Публикувано01.07.08 10:40



Заинтригувахте ме, но съм с Витилиго и петната са точно там, така че едва ли е за мен това

.





Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: tinta]  
Автор mymyleena (непознат )
Публикувано01.07.08 11:12



Интересна информация,тъй като имам проблем с изпотяването и се впечатлих от коментарите до тук,мога ли да попитам дали мога да намеря препарата в аптечната мрежа,или се продава свободно и в козметичните магазини?



Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване? [re: jana]  
Автор tinta (фенка)
Публикувано01.07.08 11:37



снощи си го купих - пръснах си вечерта - днес се чувствам страхотно и само му правя реклама по кюто на приятелките ;))) - още не съм започнала работа ;(, обикалях до 11 часа и не съм се дори леко "овлажнила". Много Ви благодаря за включването - аз отдавна не съм писала в клуба - от както детето ми поотрасна но все нещо ме тегли и чета ей така по навик.



Тема Re: Одорекс - кристали против изпотяване?нови [re: mymyleena]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.08 22:13



Можеш да го намериш в повечето аптеки или да го поръчаш направо от







*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.