Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 23.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Килца, спорт, диети, самочуствие ...нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.06.08 22:33



Какво показва нашият верен приятел (враг)



последни метри до плажното самочуствие


или

продължаваме до последото килце без бира и месце




Тема Re: Килца, спорт, диети, самочуствие ...нови [re: jana]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано16.06.08 07:58



Е, айде сега - какво и е на биричката?! По 1-2 на ден няма никакъв проблем! Мезето е проблема!!!
Кантара няма да казвам колко показва - все още не ми харесва числото, което виждам! Чувствам се подута като топка - въпреки, че на килограми съм си все тая. Надявам се обаче след тези три дни лунуване да събера малко мерките

Други лунарки ще има ли този път?


Daniel-02.03.2007


Тема Хайде дружина, свиря за сборнови [re: mishellinna]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано16.06.08 11:14



Тутурутууу събрахме ли се? Хайде, момичета, кой се детоксира с нас? Аз почнах с черно кафе, английска сол, чай мате и диня. Чувствам се перфектно - да видим довечера как ще съм. Дано да няма главоболие, че ми е голям проблем с него. По-късно ще изляза да си купя череши и ягоди за утре. Казват, че маската с ягоди действа много добре на кожата на лицето.


Аман от простотия

Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: cchery]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано16.06.08 11:53



ало, отпускарките - давайте снимките!!!



Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано16.06.08 12:24



Чакай да ги обработим малко, че Яна като ме види веднага ще ми предпише да си спазвам стриктно диетата.


Разпуснах се определено, ама тези гърци много хубаво готвят...и искаш не искаш носят и хляб, че и гарнитура...и ти се усмихват непрекъснато, как да не си хапнеш всичко.



Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: cchery]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано16.06.08 13:19



И аз съм в кюпа


След гостуването при роднини се захващам сериозно. Нищо толкова стриктно... салати, кисело мляко, плодове и пилешко за вечеря, може би...

За протокола- бях станала пак 73кг.- за две седмици с "ограничен достъп" до хладилника свалих 2кг. и сега съм 71. Ако тая седмица успея да сваля още два... ехеее- шапка ще си сваля!

Успех на всички!



Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: nikol82]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано16.06.08 14:59



От вчера и аз съм на стриктна диета - салати, плодове и месо /евентуално/. Имам страхотен стимул този път. В събота на сватбата ми се случи следното: след като бяха сервирали вечерята и аз моята я дадох на мъж ми пристига едно сервитьорче - много сладко момченце - и ме попита дали искам допълнителна вечеря. На учудения ми поглед момчето ми обясни, че забелязало, че съм бременна

и решило да ме пита. Е все едно ме поля с леден душ. Въпреки всичко се разсмях и му обясних, че просто съм дебела защото ситуацията беше доста конфузна. Момчето потъна в земята от срам, а мен ме амбицира страшно така че този път няма да се поддам.



Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: Raboteshtata]  
Автор Acя ()
Публикувано16.06.08 16:42



ама не прекалявай де

, нормално е да имаш коремче, с вид набременно , все пак си родила сравнително наскоро . Мисълта ми е не да не отслабваш ами да не отиваш към крайности, все пак носила си три деца, а и корема нараства 9 месеца и толкова време би следвало да спада



Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: Acя]  
Автор zari_a (минаващ)
Публикувано16.06.08 22:13



ха, ха, ха Работеща смях се от сърце и чак Дунчо (бебо) се събуди. Много весела случка. Трябва ми нещо подобно, за да ме стимулира и мен, така и не успях да сваля килограмите. Бях стигнала до там, че помолих мъжът ми да ме снима гола и винаги когато ми се дояде да погледна снимката. Но за мое голямо съжаление паметта ми се оказа къса и винаги като видя храна забравям снимката. Направо съм като пълнена чушка и не се понасям и което е по-лошо нямам никакво самочувствие. Но вече твърдо решавам и ОБЕЩАВАМ минавам на диета от утре.





Тема Re: Хайде дружина, свиря за сборнови [re: Raboteshtata]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано16.06.08 22:46



Леле мале. Опитвам се да си те представя във вчерашния ден и не мога. Представям си колко гадно ти е станало

. Обаче не се стягай - права е Ася за прибирането на корема. При някои са минали 2 години и все още изглеждат като бременни въшки.


Аман от простотия


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.