Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Кой какви ще ги реди това лято?нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.06.08 15:48



Планирахте ли вече отпуските? Баби, морета, планини, палатки, може би някой детски лагер?



Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор flor4eee (минаващ)
Публикувано04.06.08 16:05



ние планираме две седмици при баба и дядо в БГ. живот и здраве в края на юли пристигаме. после с тати в Холандия.



Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано04.06.08 18:16



Планираме това лято каквото и за миналото


Дано тази година ни огрее,защото миналата щяхме да ходим на една страхотна почивка/екскурзия по чужбинско,но заради службата на мъжа нещата се провалиха буквално в последния момент и така отскочихме само до Златните за седмица.
Тази година дано няма изненади ,че ми се изчака чакането.....




Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано04.06.08 18:16



Аз съм планирала, ама вече смея ли да кажа

. Иначе в началото на юли ще си ходим за 2 седмици при майка ми в Горна Оряховица. От 27-и юли сме на Ахтопол за 2 седмици с опция за отскачане до турско в края на морето. И за август ще се опитам да намеря нещо планинско заедно с децата. И ако оня горе го чете това и има други планове за нас да ми казва овреме, че да го трия тоя пост.


Кой сега е номер 1 ... ЦСКА е № 1

Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор steffy (познат)
Публикувано04.06.08 19:15



Планирахме, на 25-ти юни заминаваме на море на Албена, после на планина в Родопите.





Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано04.06.08 20:07



евентуално есента може да отидем на планина за няколко дни...
лятото тук никой не почива, освен туристите и аз





Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано04.06.08 21:07



Аз имам толкова за оправяне в апартамента ни, че незнам как ще стане даже

да се приготвим за бебчето ни, защото 2рата спалня досега беше като килер, хахаха, общо взето много излишни неща са там, през които минаваме да хварляме и оттам се започва ремонта в нас...

Общо взето ще си имаме занимавки цяло лято като за световно!

Ще гледаме и на плаж да ходим поне де, и на 1 почивка, но още незнаем кога точно, за басейна не се притеснявам, мога в сестра ми да си ходя редовно, пьк почивката ще е измислим.



Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано04.06.08 21:29



Планирахме...

връщането ми на работа от 17 юни...
и ако е всичко нормално през септември ще ходим за една седмица на море (Бургас - нищо романтично, там имаме апартамент, но пък поне има кой да ни отмени поне за една вечер навън сами) и една седмица в Родопите... Това ще ни е.



Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: surfline]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано04.06.08 21:46



Моята планирана почивка вече започна. Но от това, което се случва до тук точната дума за така развиващите се събития определено не е "почивка". Иначе по някое време с тати, който си идва след седмица, имаме планове да отидем някъде да отдъхнем без малкото торнадо. Все още не съм избрала дестинацията и чакам отзиви за Тунис

.
Иначе, много вероятно е за разнообразие да поработя един месец, тъй като на практика съм неплатена отпуска, която изтича началото на август. Та може да се пусна в ждаза малко .
От там на 2 септ. обратно отпътуване към Монреал - скъп наш дом. Спирам до тука с плановете, нататък едва ли ще ви е интересно.
А, забравих да спомена, че искам и с мишлецето да отидем за 2-3 дена някъде по нашето черноморие. Да му осоля и на него дупето .



Тема Re: Кой какви ще ги реди това лято?нови [re: FLUKY]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано04.06.08 21:52



Нашите планове, живот и здраве са за Прага. Имаме билети за 08.08. и ще стоим 6 дни. Иска ми се да са поне 26, но няма как!


Евентуално, може да прескочим и до Ахтопол през септември,вна вилата на кумовете, но това не е много ясно отсега.
А малката нашите искат да я водят Септември за седмица на море. Аз съм за.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.