Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано28.03.08 15:47



Момичета, ако някой знае какво да пия при обилен цикъл да сподели бързо, че направо е кошмар. В понеделник съм на гинеколог, но не съм сигурна дали ще съм жива дотогава...


От вчера сутринта до днес съм използвала над 30 превръзки - нощни, супер, ултра.... бла-бла на Always. Все е било, ама това граничи с квъроизлив. Не съм пила нито аспирин (нали кърмя), нито аналгини и други такива. Нямам болки, но вече ми се вие свят... По принцип съм с тежка анемия и това ще ме довърши. Пих витамин С, цедих лимони, варих си коприва...



Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: *margo*]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано28.03.08 15:58



Калциев глюконат - от големите ампули. Една сутрин и една вечер. При мен имаше ефект, иначе първите два цикъла след раждането бях ад.



Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: Kitten]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано28.03.08 16:09



Много благодаря! Ще опитам.



Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: *margo*]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано28.03.08 17:34



Само, че само за два-три дни, повече не може. Не съм го пила докато кърмех, питай в аптеката дали може, макар че по принцип и на бебета изписват глюконата за разстеж.




Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: *margo*]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано28.03.08 17:39



Метергин 3х1 табл.



Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: coccinella]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано28.03.08 17:44



Олеле, милата! Ужасно ти съчувствам, аз бях така преди 2 седмици! Спакойно, към 4-ия ден ще се урегулират нащата, сигурно е от хормоните, не се притеснявай излишно. И аз по съвет на момичетата взех такава ампула - калциев глюконат, ама се сетих чак на третия ден!

Виж ако някой може да ти помага за бебо, докато тече бедствието, аз така направих.

пролет

Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: *margo*]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.03.08 18:00



Калции-Фосфо Ц, другият вариянт е да приемаш оргаметрил, но при кърмене незнам дали става. Той се пие 10 дена (2х1) като се почне от 15-ия ден на цикъла. Така държи цикъла нормален и точен.




Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: dessbess]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано28.03.08 21:49



Ох, не само, че няма кой да ми помага, ами и все така ще се случи - съпругът ми от дежурство в командировка, и пак на дежурство - към 6 април ще се прибере... Ама ще оцелея, те пък дребосъците тези два дни са изненадващо кротки и съм ги пуснала на самуправление.



Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: *margo*]  
Автор anelia1 ((f))
Публикувано29.03.08 22:10



az sled kato rodih vseki mesec beshe ad

.s izkluchenie na toz..imam si lichen ginekolog az giveia v kipar vsichko koeto predpriemam se dopitvam do nego ako nemoga da otida zvania po telefona.poluchih kravoizliv fevruari ot protivozachatachni pih 3 mesecai doktora mi kaza da pia AZEPTIL 500 3po2.spored men e dobre da se konsultirash s lekar,ne predpriemai nishto na svoia glava



Тема Re: Мога ли да пия нещо при обилен цикъл - HELPнови [re: *margo*]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано30.03.08 13:50



Калций фосфо С, както и големи дози витамин С - 2 г дневно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.