Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.02.08 17:52



Момичета и момчета,
В тази тема публикувам отново сметката на баба Радка, към която ако имате желание може да насочите финансовата си подкрепа за Васко, Ради и Вики. Естествено, всичко е съгласувано със семейството.


BG 63 UNCR 75271069676115
BIC: UNCRBGSF
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева



Линкове


- темата, в която научихме трагичната новина.

- темата от бг-мамма
, направен от съпругът и - Тодор.




Мила, Жанет, винаги ще бъдеш в сърцата ни, както и те ще останат отворени вечно за семейството ти!


За теб, Хепи!

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано09.02.08 02:39



Аз съм от другият форум и влизам тук, за да получа повече информация за състоянието на Тодор и децата му. Албумчето си е ваше момичета и то не може да бъде повод за конкуренция. Има много момичета в бгмама, които искат да подпомогнат семейството, прочетох последните новини за състоянието на Тодор и предстоящата му операция и считам, че той ще има нужда от общата ни подкрепа. Това е клубчето на Жанет, но бгмама има по-големи възможности, заради големия брой потребители, организирани сме по-силни. Много симпатично клубче сте и разбирам защо Жанет ви е останала вярна.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: melanidim]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.02.08 09:34



Да, така е - симпатяги сме и затова вече забравяме за какъвто и да е вид конкуренция с който и да е когато и да я е имало. Нека наистина да помгонем на Васи, Ради и Вики. Затова разчитаме както на нас си тук, така и на вас в бгМама. На мен вече ми омръзна да чета за тази измислена и импровизирана битка между двата клуба

. Меладиним, благодаря ти за мнението и ще се радвам да влизаш по-често и при нас.

В момента част от нас редактират постовете, други събират мненията на момичетата за Хепи, трети събират никовете от бг мама и се надявам до края на другата седмица да имаме резултат и най-важното остатъка от парите, които събирахме поначало за венец да ги пратя на сметката на баба Радка. Така че, момичета, ако имате какво да напишете на трите юначета относно какво е била Хепи за вас, давайте - с Ася очакваме мненията ви на бележки!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано09.02.08 10:58



Много се надявам всичко да приключи добре, особено съм притеснена за здравословното състояние на Тодор, да му дава Господ сили да издържи.
Трагедията на това семейство е голяма, както казват "Нещастието не идва само", но това вече е несправедливо спрямо трите деца.

Най-много се страхувам с времето да не забравим, тези хора. Той самият живот е устроен така, но има и много изключения. За себе си съм решила да помагам с малко, но редовно и дано скоро да нямат нужда от моята помощ. Моля се затова.

Благодаря Чери, ще ви навестявам често и дано съм ви полезна.

Редактирано от melanidim на 09.02.08 10:59.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано10.02.08 23:23



Искам да напиша нещо, но седна ли пред монитора и замирам. Чери нали не бързаме много, явно все пак не съм толкова хладнокръвна колкото си мислех и ми трябва време за да напиша нещо, което наистина да остане за децата като спомен.
Това е първото ми клубче, обичам много от вас, намерихи нови познати тук след толкова години, заварих и стари

не бих искала да има деление на наши и ваши. Защото сме много тези които сме и от двете Тук ми липсва иконката прегръщам ви! Лека седмица на всички!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Lenny]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано11.02.08 09:15



И аз не мога да пиша......Просто думите са толкова слаби, за да изразят силните чувства....Може би след време, когато болката утихне малко.



Борис - 03.06.2004

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано12.02.08 16:07



Някой има ли информация как са момчетата на Хепи?



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: Tedulina]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано12.02.08 18:18



Аз имам макар и малко инфо. Днес се чухме с Юрий да уточним някои неща по албумчето и аз го попитах за юначетата. Той каза, че Ради вече е тръгнал на градина, защото вкъщи почнал да избеснява и да се драчи с Васи. Васи е все още с гипс, както малчо. Като цяло са добре и наистина не проявяват все още емоция за мама. Утре отново ще ги види психолог.

Имам една молба - Юрий и Тодор смятат да извадят на ДВД всички снимки на децата с Хепи, както и кратките филмчета. Ще ги приложим към албумчетата - това е тяхна идея. Молбата му беше да му кажа колко бройки ДВД-та да направят. Така че, момичета, ако някой иска ДВД със снимки на Хепи и децата, моля, пишете и те ще ни направят. Или пък ако някой иска и албумче.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано12.02.08 18:48



Чери, аз точно затова си мислех преди време - че ми се иска и аз да имам албумчето на Хепи с децата. Предлагам организаторите да помислите за някаква цена, на която да можем да си вземем и от двете изброени от теб неща. Предполагам ще поискат и други клубарки, може би това е един от начините да подпомогнем финансово семейството.
С две думи - аз давам заявка за албумче и ДВД, но настоявам да ги получа възмездно в полза на семейството.

А за реакциятна на децата - вероятна е нормалната реакция на деца, поставени в подобна ситуация. Спомнете си филмчето за Цал Лъв. Просто стресът е прекалено голям за толкова малки деца, те трябва да оцелеят въпреки всичко. Природата си знае работата.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: poзi4ka]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано12.02.08 20:05



Аз също искам ДА СИ ЗАКУПЯ албумче!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.