Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано07.03.08 18:02



Момичета, идеята за тази тема ми дойде като продължение на на МАЙската ни темичка - май 2006. В началото бяхме адски активни, на финала сме малцина. Но по-големият проблем е горчивият привкус, който усещам всеки път, когато последната ни тема, пусната от Хепи се появи на първа страница. Понеже на около 2 годишна възраст разликите при децата се изравняват, то си мисля, че всички мами, които родихме през 2006 можем спокойно да си споделяме радости и проблеми в една обща тема. А темите за

винаги ще останат в сърцето ми.

И така аз почвам първо от датата, на която родих Бела - 6.05. в Окръжна болница София - родих напълно нормално за около 7 часа. И вече почти 2 години си бера "плодовете" на това раждане.

Хайде, вие сте наред! Я да видим колко скрити набори ще изкочат сега?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.03.08 19:19



Eто ме и мен. Боби се роди на 21 април в 11:15ч в Света София. Всичко мина нормално за 5 часа. И от тогава да сега ме прави БРЪМ.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор dessbess (член)
Публикувано07.03.08 19:20



А нас приемате ли ни?


Ние сме малко далечко до двете годинки, ама наваксаме и се учим бързо!Обещавам!
Изтърсакът на набор 2006 май сме ние! И така - Анна - родена на 9.12.2006 г. в Майчин дом за има-няма 20 минути.....Голяма фурия, адски шумна, но пък това се компенсира с дружелюбен и лючезарен характер, засега!



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано07.03.08 21:20



Ето ни и нас с Габка, родена на 13 септември в Окръжна болница София, това раждане беше мечта.
Габчо е много спокойна и доста послушна, е тя разбира се е дете и си има нейните лудости, например доста често удря шамари на Ели. Моята гордост е, че успяхме да махнем дневния памперс. Иначе нямам оплаквания-папка, спинка-все още по два пъти на ден

това е за сега от нас и д-р Габи



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор elito1 (непознат)
Публикувано07.03.08 23:54



Хей......
Накрая и аз да си имам дружинка


Моят малък сладур Габриел се роди секцио на 20/10/2006. Аз се възстанових много бързо, а мъника расте ли расте и вече прави много бели.
За съжаление не живеем в България и контакта с други български мами ми липсва страшно! Прекарвам много време в клуба, но с едно детенце, малко опит и далеч от ежедневните раздумки и многото съвети се чувствам малко неуверена и рядко пиша и давам съвети
Много се радвам за темата



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.03.08 02:35



Хе хе хе - най-накрая темичката. Ние сме от юлските 2006 наборчета. Аз родих за има-няма 3 ч., седалищно на всичкото отгоре. Във Варна - АГ 7 ет.-ВИП Голям купон беше. С кеф ще ходя пак там (имат си електрическа помпичка за кърма, към която се привързах

). Ама това не е толкова важно, резултата е потресаващ. На никого не го пожелавам . Това торнадо ще си го държа в къщи, поне докато придобие човешки размери и стане възможно за всеобща употреба.

Иначе, характерни белези - ухилена (то било щото съм яла много шоколад през бременността), претенциозна на тема храна, дребна (не съм много сигурна, но така си вървеше), рошава, щъкава, любопитна колкото си ще и много дружелюбна. Малко крякаво раче .



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано08.03.08 02:37



Приети сте, щом сте в набора - какво да правим сега, че е чак декември, все пак е 2006

.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: 3aиpa]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано08.03.08 07:57



Здравейте и от нас със Личката!



Той е роден на 14.05.2006 със секцио.Всичко мина нормално, беше толкова приятно, че ми идваше да питам лекаря си кога мога отново да забременявам и раждам.
Засега е палаво детенце с изявен интерес към самолети и разни машинерийки, болтове и отвертки.Нация техническа, вече започна доста да бърбори и можем и диалог да си спретнем с него, че и да се разберем!



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: Zori_D]  
Автор VlF (щастлива мама)
Публикувано08.03.08 10:30



Хайде и ние в кюпа


Максим, роден на 25.04.2006 г., нормално, общо 9 часа от първата контракция до появяването на това малко инатливо теленце . Раждане мечта беше!!!

И като гледам как по-малките ни набори отказали памперсите, направо ме хваща срам ние сме до никъде.

Честит 8 март мамчета! Много хубави моменти на всички днес!!!



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: VlF]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано08.03.08 16:20



Ами срам не срам и ние с памперса сме до никъде!

Тази нощ дребното спа доста неспокойно, проплакваше Т му е 37.Някакви сополки забелязахме сутринта иначе е весел, играе беснее.Дано да е само от зъби, че така съм се притеснила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.