Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Вие двете от МАЙ 2006,нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано19.03.08 14:45



докога ще спамите темата!?

Стига бе! Я се спрете! Факт е , че лично аз не се харесвам и доскоро приличах на мечка в тялото. Но откакто преди 10-ина дни се боядисах докарах и фасона на горския бозайник и откъм главата. Чувствам се пълна и завършена вече.

Я разкажете инатят ли се наборите, че не знам какво да мисля вече?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re:Имаме проблемнови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.03.08 14:50



2 ПРЕЛЕСТНИ семейства!!! Браво.





Тема Re: Вие двете от МАЙ 2006,нови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.03.08 15:04



Наборката ви крещи от кревата истерично в момента - когато няма желание да направи нещо или по-точно когато има желание да направи нещо няма начин да я спреш освен с груба сила...
Но пък открих един прекрасен сайт за доставка на хубави вина и изолзвам всяка криза да си полекувам нервите...Опа, това май е за темата с фетишите

.



Тема Re:Имаме проблемнови [re: Raboteshtata]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.03.08 15:08



Моля, моля, Коко ще си го взимам на запад

!



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.03.08 15:13



Хайде и аз официално "заплюФ" в темата.
Януарка 2006

.
На 25 Януари, 6.14 ч. се сдобих с бебе симона. Вече не е бебе, а звяр. Кротал. Прави всички луди. Но пък е сладка. Знаете за какво говоря.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано19.03.08 15:22



Аз,аз...има моменти,в които ми е невъзможно да се справя с Искрен....просто нямам сили и нерви.От време на време има проблясъци на добро поведение,но в 98% от деня си е супер вироглав,инат,настоятелен,крещащ,пищящ...ревящ...
Умира от кеф като му поискам нещо да го хвърли в противоположната посока,само и само да не ми го даде....не ще да яде нищо освен месо,по малко кашкавал,от закуските по 3-4 лъжици....никакви супи и манджи


Но течностите вървят с литри просто.....и бирата също
Не иска да върви пеш, не ще да се прибира,от време на време пак се тръшка....понякога се вкисва за нещо неясно и дълго не мога да го успокоя,щото така и неразбирам какво точно е искал...
И манипулира всички ни с едни страстни лигави целувки,прегръдки,спиращи дъха,неумели милувки по бузите и нежни обръщения на галено изречени със звездички във очите............минута по-късно има нещо разрушено,счупено,омазано.........и възглас "Аууууууу"
Чувството му за собственост е огромно...

Това ли е бебешки пуберитет?
Аз по-скоро си мисля,че е от зодията......



Тема Re: И аз да кажанови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Гpeдopeд ()
Публикувано19.03.08 21:30



Ееее благодаря. Не мога да не върна жеста и да кажа, че и вие тримата сте много готини. Даже днес се замислих, Що не дойде есента с Дидо да гледаме мача с Жабария, да хапнем една мешана скара и да пийнем една мешана ракия с бира?



А пък вие с Черита да си направите едно женско парти, може и с другите клубарки от Шопско, на шопска салата, например.

Пък дребните да се оправят да му се не види, големи са вече .

п.с. Тук държа да отбележа, не съм Гредоред, тва си ми е хакерски ник. Аз съм си бай Момчил Велики.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: dessbess]  
Автор leysi (минаващ)
Публикувано20.03.08 11:31



Изтърсакът може да сме ние - 27.12.2006. След 2 безсънни нощи с контракции на третия ден казах на доктора, че искам вече да раждам, ако ще и секцио, беше ми все тая само и само да излиза вече, щото трета нощ без сън не ми се караше. Оказа се, че нямам никакво разкритие, та ми сложиха таблетка за предизвикване на контракции. От таблетката до раждането - 4ч. Роди се точно в 15.00ч в частната Св.София. Беше 2520гр. 49см - фъстъчето на мама и тати. Сега е голям юнак, вече е понаваксал и с килограмите и с ръста, но колко е точно ще видим другата седмица. Имаме 12 зъба, от скоро ходим, говорим - предимно неразбираеми изречения на бебешки. Иначе казва стандартните - мама, баба, тати, кака, ден-ден. От скоро опитва да каже и "искаш" и "чакай", но звучат като "искас" и "сакай". Явно му ги казвам доста често щом и той се опитва да ги произнесе. От няколко дни се пробваме с гърнето, но настава голям рев и ... нищо. Голям инат е и като не му харесва нещо почва едно тръшкане-друсане на дупето, но пък бързо отминава. При него само с добро стават нещата. Като се му се карам почва да реве - само от повишаването на тон!!! Нямаме много коса - още му се вижда кожата

но аз продължавам да се надявам да се заформи някоя и друга букла, нищо че е момче. Е, стига толкова, че стана бая дългичко



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: surfline]  
Автор jenny motohand (непознат)
Публикувано20.03.08 11:54



и аз тук


13 март 2006 бебе Рая....дребна но вредна



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: jenny motohand]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано20.03.08 17:56



Днес бяхме на консултация и...да се отчета с мерки и теглилки!


Прасенце Ани, ако че е злоядо е качило за 3 месеца близо 1.600-700
Направо съм изумена! Лекарката каза, че е малко повечко, но си била в средните норми за годинка и три месеца. Порастнала е и с 5 сантиметра! Сега тежи точно 11 кг при ръст 78. Имаме си 16 зъба, в случай, че досега не съм се "похвалила". Биха и и ваксината за шарките, няма нужда да споделям, че рева зверски! Още като погледна доки и изпадна в потрес. Явно и увира вече мозъчето, защото досега само се хилеше като ходехме по консултации.
Доволна съм, че най-накрая поприключихме нашата одисея с ваксините. Вече имаме пълен комплект от всичко полагащо се, без Коклюш, от която е освободена завинаги
Дайте ми някакви идеи за следобедна закуска, защото мисля да й спра кашите. Не искам да отглеждам мамино прасенце!

пролет


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.