Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема jana,нови [re: jana]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано09.03.08 00:14



при нас не е период

Така е откак се е родил.Няма спокоен сън през нощта,задължително се буди минимум два пъти и то срев.Преди оправях нещата с цицка,ама сега вече няма как и давам мноооооого разреден сок без захар(щото вода не пие)....като посмуче малко и мирясва,ама не за дълго,след час-два пак.Много често го гушкавам,говоря му нежно и тихо и той се успокоява.Нищо не го е стресирало-та той няма страх от нищоНито от животни,нито от хора,нито от падане,от високо....не знам какво му става.Не си пада сънливко.Спи по-малко от нормалното за възрастта му.
Ще е хубаво да кажеш какво си дала на Ния,радвам се че резултата при нея е бил добър.
За съжаление в Русе класически хомеопат няма.Има няколко лекари,които предписват хомеопатични,но специалист няма.А много ми се иска да го заведа на консултация с такъв...и заради съня и заради АД,който от време на време напомня за себе си.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор dessbess (член)
Публикувано09.03.08 02:03



Абе аз скоро снимки пусках ама ето:)



А името не си го е избрала тя, щеше по принцип така да се казва, по-скоро си избра да се роди на именния си ден, което за мен си е знак Божи!



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано09.03.08 08:52



Това наистина си е някакво супер невероятно съвпадение.

Моето гергьовско агне съвсем не го очаквах на Гергьовден и името отдавна й го бяхме харесали, но явно така е решено - всички казаха същото, че е някакъв знак да се роди на този ден. И че хората, раждани на гергьовден били щастливи и късметлии. Ще видим така ли е - засега само на майка е случила много.

Тоя дебел сняг от снимките къде го намерихте? Аз тия снимки съм ги пропуснала....


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: jana,нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано09.03.08 09:00



Джаста, аз и друг път съм ти го писала, че просто има такива деца, които са хиперактивни и имат проблеми с нощния сън. За пример е моя Коко - той проспа когато навърши 2 годинки и 2 месеца. И не възрастта беше определяща, а излизането и на последния ред кътници. Сега, ако искаме с баща му да се наспим, отиваме при него в детската стая, а другият дежури с Бела. Щото колкото и да е спокойна тя, все намира за какво да се събуди и то с рев, разбира се. А няма да забравя как като слагах Коко за обеден сън "слагах цвичките" и вървях на възушни възглавници, само и само да не вдигам какъвто и да шум, щото той чуваше и се будеше от всичко. Изпокарвах се с комшиите да не вдигат никакъв шум на обед, а почти всеки тен тези отдолу като се видехме ми казваха:"той Коко май много се буди тая нощ" - ами да, будеше се през час.



И на мен ще ми е любопитно какво е това хапче дето са го изписали на Ния?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор dessbess (член)
Публикувано09.03.08 09:11



Още повече, че терминът ми беше чак за 31.12.....

!
А снимките са от Южния парк



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано09.03.08 09:16



Стига бе

, Деси, това е наистина повече от съвпадение. Да искате да си кръстите детето Анна, да е с термин в последния ден на годината, но да се роди в деня на св.Анна - наистина дъщеря ти е белязана по някакъв начин и да знаеш, че ще има някаква специална мисия. Нещо, което си мисля и за юначетата на Хепи, защото три момченца да изгубят в толкова крехка възраст мама, а тати да е жестоко болен, не може да е просто съвпадение. Тези деца са предопределини за нещо. И съм сигурна, че след време ще слушаме много за тях.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор steffy (познат)
Публикувано09.03.08 10:41



Моят син, Валентин се роди на 19.01.2006-та във Весела - Пловдив, след като заплануваното ми секцио беше изтеглено с 1 седмица по-рано, заради лоши записи, но всичко мина много добре.

Редактирано от steffy на 09.03.08 10:45.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано09.03.08 12:36



Племеницата ми и тя така се роди на името си. Не че й беше термин. Майка й се чудеше как да я кръсти, като харесваше на майка ми името, но не искаше другите роднини да се сърдят... В крайна сметка бебето уцели имения ден на майка ми и определи името й - Наталия. А майка ми е кръстена на баба си, която се е родила на имения си ден

.



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано09.03.08 12:45



Ние също го мъчим гърнето, но успехите са променливи. При мен плюс е, че е топло и нямям никакви килими по пода. Затова из къщи я оставям без пампа. Обаче въпреки всички обяснения, ръкоплясканици, напомняния и какво ли не още дребната не ще и не ще на гърне. Имам чувството че още не усеща момента. Затова бърша локвички по цял ден

. Понякога и купчинки . Поне ми показва къде е свършила "работата"... Напоследък има напредък, сяда на гърнето и пиша, НО забравя да махне гащите и понеже ги намокря се стряска и става от гърнето.... Така половината пишо е вътре, другата половина вън.... ама ръкопляскам аз като луда .



Тема Re: Набор 2006 да си спретнем виртуална срещанови [re: steffy]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано09.03.08 15:39



Там родих бай Константин преди 5 години

. Ти при кой ражда? Аз при Топалова. Но сега разбрах, че всички добри специалисти са се изнесли към Селена. А само като се сетя за контингента и циганските изписвания, и ми настръхва косата. Нас ни изписват с Косето и отпред ни чакат мъжа ми, майка, свекър, свекърва ми и на мъжа ми брат му, сестра му с племеницата и мъжа й, въоръжени с един най-прост лентов фотоапарат. А второто изписване след нас е циганско. Улицата пред родилния дом фраш от хора, оркестър, лимузина и 2 камери. И понеже бяхме първи, Коко намаза да му изсвирят и на него едно парче за добре дошъл на тоя свят. После ква дандания е била, не ми се мисли. И това току под прозорците, където са всички родилки с бебетата и ОАРИЛ-а, където има прясно оперирани жени.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.