Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Ясли, градини.....нови [re: VlF]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано26.03.08 23:50



Ами да ти кажа ли - права си. То трябва човек да не работи докато те станат човеци, а ние маймуни с тоя проблем. В тая връзка Джаста вчера трябваше да пусне Искрен пак на ясла. Как ли е минало? Иначе прочетох, че е бил бая топличък, но и Бела е така като си я взема. Аз я обличам доста леко, иначе и стая дълга коса се поти и сигурно не е приятно. И се изумявам като видя децата от нейната група с чорапогащници и анцузи отгоре и това при положение, че сестрата ми беше казала, че за сън мога и пижами с къс ръкав и крачол да нося - толкова е топло при тях, а и юрганчетата им са бая дебели.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Градини- Варнанови [re: oni]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.03.08 00:09



И аз за това щях да питам. Въпреки, че съм с ясно съзнание, че в държавна няма как да се класираме. Директно проучвам за часни, за сега има отзиви само за Малкия Принц, противоречиви. Ти знаеш ли нещо за часните? Имаше една под зоопарка (там много мирише, ама ми е удобна и е в Морската)....



Тема Re: Ясли, градини.....нови [re: VlF]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.03.08 00:20



Омагьосан кръг. Даваш на ясли-градини, уж всичко ок, а започва едно безкрайно боледуване, тъкмо се оправи, идват ваканции, после пак наново. Чесно да ви кажа все съм се чудела има ли някой дето не се поболява като тръгне из тия заведения?!

Варианта бавачка и той пак въпрос на късмет! Не е лош, щото има деца по градинките - играят си, по цял ден вън, ама кой ти гарантира какво става докато те няма... кво ядат, къде ходят, трябва дедектив да си наеме човек, да ходи по бавачката.

Аз нямам нищо против да си ги гледам до 5-6 г., колко е това сравнено с целия ни живот - едни прекрасни години. Но да се бях сетила по-рано, че да избутам всички за 10 г. някъде и после да си гледам кефа... а сега и аз се чудя какви да ги къдря

.



Тема Re: Градини- Варнанови [re: 3aиpa]  
Автор oni (непозната)
Публикувано27.03.08 00:28



На моя приятелка големия син я изкласи на половин ден и бяха много доволни. Чистичко и 11 деца с 2 учителки в група. Храната също била добра. Мисля че и малкият и син сега ще е там, но не сме се чували скоро. Таксата миналата година мисля че беше 250лв. за цял ден. Има и приемен изпит

. За Малкия принц... голямата гъзария. Децата ги вземат от градина само шофьори и бодигардове. По празници се хвалят кое било в Париж, кое на друга майна... и така.





Тема Re: Градини- Варнанови [re: oni]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.03.08 01:17



Малкия Принц и аз така чувам. Но има и доволни. На мен ми харесва, че си имат микробусче и ти взимат бебето от къщи и карат обратно... удобно ми е. Освен всичко ние все сме "за малко" в БГ и не мога да планирам определен период в ясла, че и да се разболява там. Та кво да е - ще ме устрои, ама няма и голям избор, което много ме ядосва.

250 лв за цял ден на месец

е приемливо мисля ... нъпреки, че ние ще започнем на половинка докато свикне.



Тема Re: Градини- Варнанови [re: 3aиpa]  
Автор oni (непозната)
Публикувано27.03.08 01:24



Предполагам, че персонала е на ниво в Малкия принц. мен ме притеснява по скоро повлияването от другите деца "Искам това и онова". А тази в Морската градина ми се вижда разумен вариант. Нещо средно. Държавните също ги проучвам и имам добри отзиви за тази до математическата гимназия и също за тази до 5 гимназия.





Тема Re: Градини- Варнанови [re: oni]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано27.03.08 14:08



Ами това с Малкия принц й е перфектно за Заира - тъкмо ще има и те да се хвалят даже и преди празниците кое как е на брега на океана, колко "гаден" е тоя супер ситен пясък, пък как пари, пък палмата колко са й редки листата и не може да пази добре от слънцето

. Да не говорим, че няма да се впечатляват въобще от лъвове, жирафи, носорози и какво ли не още в някакви си зоопаркове - те при тях са като домашни животни. Ех, Заира, на моменти наистина позавиждам мъничко - Африка ми е любимият континент.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Градини- Варнанови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.03.08 14:42



Хахахаха каката тя няма как да се класира там посмъртно - никой не е доволен от класовете им. Нищо не научават и са адски разлигавени. Но яслите и градината стават... Ама си права, тя голямата ми и без това постояно ги лъготи за тука... Голям смях пада..... Ех, че не ми се отваря спам, ама едно лято беше в дневна занималня - целия ден ги водят насам-натам 7-10 деца. Много удобно място.... Та имаха два лагера там - на българчета и "чужденчета" - тия дето идват от чужбина за лятото. Едното момиченце беше от някакви острови до Куба, ама им забравих името - и те екзотични. Та моята лъже, а Камелия маже. После обратното. Учителката дето ги води насам-натам всяка вечер ме пита: ама вярно ли имате слон в двора, вярно ли че я гонил крокодил (това вярно

), вярно ли че едва не умряла в болницата от малария, вярно ли, че една маймуна откраднала на баща й обувките (почти вярно ) и т.н.. Подлудявах просто как й припка фантазията. Иначе не лъже за сериозни неща, въобще, но да си измисля истории - царица е.... А учителката на занималнята ми каза, че чужденчетата всички до едно били много особени и трудно управяеми. В см. не влизат в общата рамка. Примерно другите на обед ядат каквото им се предложи, чужденчетата си избират сами, остави, че не търпят да им се предлага.... Имаше една случка с един Коко май беше - отишли да видят градския фонтан и ония цоп вътре да се къпе. Горещо му било . Изумил всички, после обяснил, че във Виена така се къпели на фонтана. Майката се скъса да се извинява после .

За тук не ми завиждай. Наистина не е интересно повече от 1 м., но за Кения, Танзания... Можеш да си мечтаеш.... и аз с теб! Една приятелка токущо се премести от тук в Кения, не може да спре да я хвали при условие, че е в столицата и там е ад по принцип. За капак ми прати снимка как храни жираф . Тук освен някоя и друга маймуна и разни дребни добитъци из два-три резервата нищо няма. Природа даже няма. Култура... бе ... чиста проба цигания .



Тема Re: Градини- Варнанови [re: 3aиpa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано27.03.08 15:27



Ей, значи, все интересни неща разправяш и все с капкомера ги предлагаш.

Тъкмо ми стане готино да прочета още нещо за Африка и ми секваш ентусиазма. Тъй, оспамихме ли и тука достатъчно, или да продължавам. Кеф ми е да те чета, честно.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Хей, къде сте, мамчета?нови [re: cchery]  
Автор VlF (щастлива мама)
Публикувано03.04.08 21:51



Ние преди няколко дни изкарахме някакъв гаден вирус с над 40 градуса температура, и освен отпадналост, никакви други симтоми. Доста ни изплаши, но с 3 вида понижаващи температурата медикаменти /редувахме всичко възможо/ и Осцилококцинум, се оправихме.

Правим някакви, за сега неуспешн опити, да свикнем на гърнето, ама той ми прави на пук и само ми се смее после, след като се напиша.

Едното от момичетата в офиса е бременно и няма да се връща на работа сигурно, а другото - това й е първа работа и почти нищо не се справя сама. И всичко е на мен... Поне Макси да беше на ясла, ако ще й за два часа на ден, ама не е

Дано скоро ни приемат...

Аз нещо не съм в час тая седмица, все ми е лошо, вие ми се свят, кръвното ми явно пада, или пък силно ме боли глава. Дано е само пролетна умора...

Май не ми е много позитивен поста, ама поне да си споделя с вас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.