Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Откъде пазарувате за вас и децатанови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.08 20:52



Имате ли си любими и предпочитани марки или каквото харесате това купувате? Дрешки, обувки за детето, вас или мъжо - магазини, марки, качество, да обменим опит и клюки?




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано25.02.08 22:18



Хубава тема!

.....
Обличам се доста спортно. За ужас на майка ми например....Имам чувството, че и на 50 години да стана пак ще си ходя почти като тийнейджър. По-елегантни или да кажем официални дрехи май нямам актуални! Като се наложи отивам, купувам и след еднократното обличане съм дотам.
...От сватбата насам рокля не съм обличала..Абе въобще пубер!
От дрешките, които се предлагат в България като марки най-са ми на сърцето Mexx(напоследък обаче нещо не ме грабват), Esprit , понякога Playlife,Oxbow, Roxy(ама мноо надути цени)....Панталони и дънки напоследък от бенетон и Пауъл, обувки от Хот спот или Саламандър, но напоследък мъжа ми ми намира страхотни по втория начин на безценица...Проблемът ми е, че не съм от най-финните и не мога да се вмествам в анорексичните им мерчици. Друго, което ме дразни, че тук просто няма голям избор на цветове и модели...все трябва човек да прави компромиси. ..не е като в чужбинско! Ех!...Преди близо 2 години бях до САЩ и там видях с очите си реалната цена на така прехвалените тук "висша класа" парцалки! Е, не е честно! След като се върнах около 6 месеца не ми се влизаше в магазин, защото просто ме изумяваха "народните цени"! Да се надяваме, някога това да се промени. Иначе гледам основно да си пазарувам по намаления, едно че е по-йефтинко, а и пък за свестни пари свестни боклуци!Абе, много обичам да пръскам парички, ако може съм способна всеки ден да го правя...Сега най-ми е кеф да обикалям за малката. От дрешките за нейната възраст харесвам много тия испанските Мак бейби, те са ми любими! Още Фокс, Марикита, понякога Бенетон, а също напоследък открих някви италиански уж - Монтефиоре, които ги продават в Бейби Планет на Несторов. А също и където каквото ми хареса и е на нормална за моите разбирания ценичка, де! За обувки нямаме още голям опит, взимала съм на Минимен и едни пак уж италиански Мелания...
За мъжо...квото аз му харесам



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.08 22:39



Тъкмо мислех, че никой няма да се престраши или, че не са всички с такива маниики като мен.


За детето пазарувам предимно дрехите от Fox Kids, Marquita и Benetton, но гледам предимно приятелки от чужбина да ми носят дрехи за нея защото са по-евтини и много по-качествени (на Н&М и GAP имат готини попадения). За обувки гледам предимно на Geox или ако има намаления на Nike и Adidas.
За мен и мъж ми пазарувам и аз предимно спортни стоки от известните нам МОЛ-ове, но съм доста предирчива откъм дрехи, особено обувки. Предпочитам да дам повечко, но да е качествено, хем да издържи на пранетата, хем да е родаст за окото Напоследък гледам има добри стоки в "скритите фирмени" магазини, пък и Outlet-и излезнаха на мода, съвсем придобиваме Западен фасон


Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано25.02.08 22:47



Мани мани!


А ако и на някой хора им дойде акъла как се прави истински бизнес и понамалят малко тотално надутите цени ще е хубаво! А и колко още фирми не са навлезли тук......



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: dessbess]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано26.02.08 02:00



За Лората предимно поръчвам от

и - качеството е страхотно, моделите невероятни, а цените повече от прилични - често имат промоции точно преди сезона и ми ги доставят в къщи
също пазарувам от Бенетон, Zippy, BabyZone и 2 невзрачни магазинчета в центъра на нашето "село" с невероятни парцалки - едните са английски, а другите френски...

това, което ми харесва на тукашните дрешки са материалите, които използват - много са мекички и добре ушити, а обувчиците страшно фини, за разлика от българските за съжаление...

дрехи за мен мога да купя от всякъде - ако парцалката ми хареса няма абсолютно никакво значение какво пише на етикета (стига цената да не е космическа - един път за малко да си купя една тениска МисСиксти за 180 еврака - може да е имала скрито тъкани платинени нишки, защото на външен вид си беше съвсем обикновена - добре, че оръженосеца ми се замота за малко пред магазина и се сетих да погледна етикета)
дънките ми са Salsa - страхотни модели имат, но нещо напоследък прекаляват с цените...
обувките са ми най-различни марки и модели - важното за мен е да са ми удобни...

мъжлето ми обаче е МисКаприз... когато пазаруваме за него изобщо не гледам цените - давам всичко, само да намерим нещо, което хем да му хареса, хем да му стане, хем да е на кеф в момента на меренето, хем да е слънчево, хем да не вали някъде по света и най-важното - продавачката да не е нахална, защото заради нахални продавачки сме зарязвали пълна пробна с НЕпробвани дрехи...


и малко да поспамя...
как миналата година, от заплес, си купих бански за 90евро
бременна в незнам-си-кой месец банските които имах вече не ми ставаха изобщо... след дни брутално циркулиране по магазините случайно се набутвам в едно магазинче с английски стоки и страшно готин продавач видях банските - точно такива, каквито търсех - много хубави цветове и най-важното - гигантски номера, които да съберат телесата ми
влезам в пробната с десетина парчета в ръката (бански нося само половинки) окачам ги на закачалките и след 10 минутно пробване и бъбрене през завесата с пича-продавач се сещам най-накрая да погледна цените... до тук добре... на етикетчетата имаше цени от 35 до 60 евро, което не е малко, но все пак банските бяха МНОГО хубави, ставаха на бременните ми козунаци и като за веднъж се прежалвам...

смела и доволна отивам на касата, връчвам на усмихнатия пич 2те половинки на банския, който си избрах и (ГРУБА ГРЕШКА) си подавам кредитната карта...
пича щраква на касовия апарат и със страхотната си усмивка държи МОЯТА кредитна карта застрашително близо до устройството, а през това време пред очите ми блесва красивата цена от 90 евро
ченето ми дрънна в земята, извърнах се уж да позяпам другите парцалки в магазинчето, за да не види пича потресената ми физиономия, НО връщане назад нямаше - той държеше СКЪПОЦЕННАТА МИ карта...
оказа се, че цените, които съм гледала в пробната са само за едната половинка от комплекта ама аз нали съм безподобен заплес - къде да ми стигне акъла за толкова сметки...
много рядко гледам цените като пазарувам, но толкова не съм се прецаквала никога до тогава, а и след това (Слава Богу)... сърцето ме болеше първите пъти като го слагах...



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано26.02.08 05:30



Напоследък от моят шопинг предимно намазва малката мишка. Няма случай да излезна и да не се върна с нов тоалет за него. Любимите ни марки за пазаруване тук са ZARA, GAP, Gago Tago, Old Navy, Osh Kosh, Н&M.
Просто сме неудържими особенно пък и с тия намаления, които правят няма как да се върнеш с празни ръце. Малкия вече не смогва да си износва дрехите но пък мен си ме радва да му купувам. Имаме си и бебешки Найкове даже





Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано26.02.08 08:32



Илиянци, пазара в Димитровград, Капалъчарши и други маркови вериги с китайски произход.



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано26.02.08 09:48



на децата мама им купува дрехи от Лом, предимно на Сали, но и на други бг-фирми. Много евтини са и на невероятно качество.
Когато все пак се случи да им взимаме ние дрешки пазаруваме от Wenice kids, oviesse, fox baby също ме кефят.
За себе си харесвам Ninka, oviesse . Но влизам във всякакви магазини и ако ми хареса нещо и ми стане...

си го взимам. Всичко е за много слаби, да не кажа анорексички.



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.02.08 10:46



За хлапето по-джиджини неща взимам от Jacadi, Benetton, s'Oliver и Esprit, иначе за ежедневно нямам никакви претенции какво носи стига да е чисто и от естествена материя. Доста често при прибирането в България я "подсигурявам" с хубави памучни дрешки - като качество това, което се предлага на пазарът на детско облекло в София е много добро

. Обувчиците и са предимно от Хъш Пъпис - тя е наследила широкото ми стъпало и тяхните модели и пасват много добре, също тукашната марка Елефант и бг-Капчица.
За мен - различно, но обичам да си ловувам в Xanaka и Mango(ежедневно),Mexx и Escada(по-официално), голямата ми слабост са Stefanel, Boss, Cavalli, но там се ходи за рожден ден и Коледа.
Обувки - тук е сложно> не съм от типа жени с една стая цялата "декорирана" с обувки. Имам точно 5 чифта(всичко>ботуши, сандали, официални, зимни, летни и т.н.) като марки - Камел Актив, Джими Чу, Гучи.
Най-трудно се въздържам от пазаруване на чанти и очила.

За теб, Хепи!

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.02.08 10:57



Ако щете ми вярвайте, но досега почти не съм купила дрешка на Аля освен бодита или чорапки. Любимата ми сестра ме снабдява от хубавата гръцка марка Корморано. Хахаха - признайте си завидяхте ли ми малко?

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.