Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 08.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема кьде заминаха гьрдите ми? :)нови  
Автор zurka1 (непознат )
Публикувано18.02.08 17:34



Има един виц които почти описва сегашното ми сьстояние:

малко момченце пита маика си:
- мамо,мога ли да си поиграя с гьрдите ти?
-Да мамино,но не се отдалечаваи много ...

Та,след като родих 1 седм.по-кьсно бюста ми увисна грозно.Не знам доколко мога да кажа,4е е зле,но за мене положението е лошо.
поне преди гьрдите ми си бяха УХА-95см.обиколка.
сега вече не ги харесвам.
може да не са толкова зле ,но аз си искам моите .

пробвах всякакви мазила -НИЩО


МОЛЯ,споделете и помогнете сьс сьвети.



Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: zurka1]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано18.02.08 18:08



Не искам да те разочаровам, но освен хирургическа намеса, нищо друго не може да ги върне на мястото им. Мойте също увиснаха след първото раждане. Въпрос на кожа. Разпитвах, интересувах се и това е единствения начин. Бях се навила на намаляване и повдигане - не говорим въобще за силикон, а просто изрязване на излишната кожа и връщане на бюста на мястото му- но ме достраша и се отказах.



Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: zurka1]  
Автор nikol82 (питаща)
Публикувано18.02.08 18:27



Ами може и да си върнат формата. Моите се бяха отпуснали доста, а сега са си както преди (но аз (за съжаление) не кърмих).
Пробвай с упражнения- все някакъв ефект ще има. Лицевите опори са доста подходящи за гърдите. Ако ти е трудно може да правиш лицеви опори на стената.
Успех.




п.п Вица е много як

Редактирано от nikol82 на 18.02.08 18:28.



Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: zurka1]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.02.08 22:26



Мазила ли? Ако ставаше с тях пластичните хирурзи щяха да умрат от глад.


Не става особено ако си кърмила шанса за възвръщане на предишният бюст или поне местоположението му е нищожен. И не м иговори аз винаги съм била с размер 105 см, а сега ..... 90см. ама от рязкото отслабване се стопи всичкоооооооо .... нищо таткото ми е обещал след второто дете да ми събере пари и да се реша да легна под ножа


Липсваш ни ...

Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: jana]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано19.02.08 06:34



Аз май нямам промяна в бюста след раждането но определено подгръдната обиколка ми се увеличи с един номер.





Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: FLUKY]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано19.02.08 08:54



И аз нямам промяна, но моя по принцип е малък...



Борис - 03.06.2004

Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: tani4ka]  
Автор dessbess (член)
Публикувано19.02.08 09:50



И моят бюст не се увеличи през бременността, и може би заради това след 11 месечно кърмене гърдите ми са си същите

...но носех денонощно сутиен, може и това да има влияние.



Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: zurka1]  
Автор zurka1 (непознат )
Публикувано19.02.08 10:28



Ако си вьзвьрнат предишния вид добре,но ако ли не ...МАЛЕЕЕЕЕ СТРАХ.
Някоя знае ли горе-долу,колко струва корекция за повдигане на бюста.не искам силикон,а само повдигане.



Тема Re: кьде заминаха гьрдите ми? :)нови [re: zurka1]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.02.08 12:17



Има една безкръвна операция в Медицинска академия от др. Евстатиев, струваше преди година към 600лв и е за стягане само на бяста. Вкарват едни шишове, които се въртят много бързо и като на захарен памук навиват мускулните влакна и ги пристягат. Сега вече нямам идея за цените.


Липсваш ни ...

Тема Re: сутиена му е майкатанови [re: zurka1]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.02.08 12:44



Както споменава Десбес. Аз имах късмета да бъда предупредена още с първатаси бременост. От първия ден в който разберете за бебето до последния ден на кърменето, че и два месеца след това ТРЯБВА ДА СЕ НОСИ ДЕНОНОЩНО сутиен!!! Особено за тези дето са свикнали из къщи да си ходят без сутиен (както бях аз :))) си е доста трудно докато отвикнеш.

Иначе размера им малко намаля - според хората - невидимо, но аз си знам, че намаля - това ми е достатъчно. Все пак за две бремености и кърмения, второто продължило година и половина гърдите ми са си същите. Сутиена продължавам да го нося денонощно!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.