Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Откъде пазарувате за вас и децата  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.08 20:52



Имате ли си любими и предпочитани марки или каквото харесате това купувате? Дрешки, обувки за детето, вас или мъжо - магазини, марки, качество, да обменим опит и клюки?




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано25.02.08 22:18



Хубава тема!

.....
Обличам се доста спортно. За ужас на майка ми например....Имам чувството, че и на 50 години да стана пак ще си ходя почти като тийнейджър. По-елегантни или да кажем официални дрехи май нямам актуални! Като се наложи отивам, купувам и след еднократното обличане съм дотам.
...От сватбата насам рокля не съм обличала..Абе въобще пубер!
От дрешките, които се предлагат в България като марки най-са ми на сърцето Mexx(напоследък обаче нещо не ме грабват), Esprit , понякога Playlife,Oxbow, Roxy(ама мноо надути цени)....Панталони и дънки напоследък от бенетон и Пауъл, обувки от Хот спот или Саламандър, но напоследък мъжа ми ми намира страхотни по втория начин на безценица...Проблемът ми е, че не съм от най-финните и не мога да се вмествам в анорексичните им мерчици. Друго, което ме дразни, че тук просто няма голям избор на цветове и модели...все трябва човек да прави компромиси. ..не е като в чужбинско! Ех!...Преди близо 2 години бях до САЩ и там видях с очите си реалната цена на така прехвалените тук "висша класа" парцалки! Е, не е честно! След като се върнах около 6 месеца не ми се влизаше в магазин, защото просто ме изумяваха "народните цени"! Да се надяваме, някога това да се промени. Иначе гледам основно да си пазарувам по намаления, едно че е по-йефтинко, а и пък за свестни пари свестни боклуци!Абе, много обичам да пръскам парички, ако може съм способна всеки ден да го правя...Сега най-ми е кеф да обикалям за малката. От дрешките за нейната възраст харесвам много тия испанските Мак бейби, те са ми любими! Още Фокс, Марикита, понякога Бенетон, а също напоследък открих някви италиански уж - Монтефиоре, които ги продават в Бейби Планет на Несторов. А също и където каквото ми хареса и е на нормална за моите разбирания ценичка, де! За обувки нямаме още голям опит, взимала съм на Минимен и едни пак уж италиански Мелания...
За мъжо...квото аз му харесам



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.08 22:39



Тъкмо мислех, че никой няма да се престраши или, че не са всички с такива маниики като мен.


За детето пазарувам предимно дрехите от Fox Kids, Marquita и Benetton, но гледам предимно приятелки от чужбина да ми носят дрехи за нея защото са по-евтини и много по-качествени (на Н&М и GAP имат готини попадения). За обувки гледам предимно на Geox или ако има намаления на Nike и Adidas.
За мен и мъж ми пазарувам и аз предимно спортни стоки от известните нам МОЛ-ове, но съм доста предирчива откъм дрехи, особено обувки. Предпочитам да дам повечко, но да е качествено, хем да издържи на пранетата, хем да е родаст за окото Напоследък гледам има добри стоки в "скритите фирмени" магазини, пък и Outlet-и излезнаха на мода, съвсем придобиваме Западен фасон


Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано25.02.08 22:47



Мани мани!


А ако и на някой хора им дойде акъла как се прави истински бизнес и понамалят малко тотално надутите цени ще е хубаво! А и колко още фирми не са навлезли тук......



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: dessbess]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано26.02.08 02:00



За Лората предимно поръчвам от

и - качеството е страхотно, моделите невероятни, а цените повече от прилични - често имат промоции точно преди сезона и ми ги доставят в къщи
също пазарувам от Бенетон, Zippy, BabyZone и 2 невзрачни магазинчета в центъра на нашето "село" с невероятни парцалки - едните са английски, а другите френски...

това, което ми харесва на тукашните дрешки са материалите, които използват - много са мекички и добре ушити, а обувчиците страшно фини, за разлика от българските за съжаление...

дрехи за мен мога да купя от всякъде - ако парцалката ми хареса няма абсолютно никакво значение какво пише на етикета (стига цената да не е космическа - един път за малко да си купя една тениска МисСиксти за 180 еврака - може да е имала скрито тъкани платинени нишки, защото на външен вид си беше съвсем обикновена - добре, че оръженосеца ми се замота за малко пред магазина и се сетих да погледна етикета)
дънките ми са Salsa - страхотни модели имат, но нещо напоследък прекаляват с цените...
обувките са ми най-различни марки и модели - важното за мен е да са ми удобни...

мъжлето ми обаче е МисКаприз... когато пазаруваме за него изобщо не гледам цените - давам всичко, само да намерим нещо, което хем да му хареса, хем да му стане, хем да е на кеф в момента на меренето, хем да е слънчево, хем да не вали някъде по света и най-важното - продавачката да не е нахална, защото заради нахални продавачки сме зарязвали пълна пробна с НЕпробвани дрехи...


и малко да поспамя...
как миналата година, от заплес, си купих бански за 90евро
бременна в незнам-си-кой месец банските които имах вече не ми ставаха изобщо... след дни брутално циркулиране по магазините случайно се набутвам в едно магазинче с английски стоки и страшно готин продавач видях банските - точно такива, каквито търсех - много хубави цветове и най-важното - гигантски номера, които да съберат телесата ми
влезам в пробната с десетина парчета в ръката (бански нося само половинки) окачам ги на закачалките и след 10 минутно пробване и бъбрене през завесата с пича-продавач се сещам най-накрая да погледна цените... до тук добре... на етикетчетата имаше цени от 35 до 60 евро, което не е малко, но все пак банските бяха МНОГО хубави, ставаха на бременните ми козунаци и като за веднъж се прежалвам...

смела и доволна отивам на касата, връчвам на усмихнатия пич 2те половинки на банския, който си избрах и (ГРУБА ГРЕШКА) си подавам кредитната карта...
пича щраква на касовия апарат и със страхотната си усмивка държи МОЯТА кредитна карта застрашително близо до устройството, а през това време пред очите ми блесва красивата цена от 90 евро
ченето ми дрънна в земята, извърнах се уж да позяпам другите парцалки в магазинчето, за да не види пича потресената ми физиономия, НО връщане назад нямаше - той държеше СКЪПОЦЕННАТА МИ карта...
оказа се, че цените, които съм гледала в пробната са само за едната половинка от комплекта ама аз нали съм безподобен заплес - къде да ми стигне акъла за толкова сметки...
много рядко гледам цените като пазарувам, но толкова не съм се прецаквала никога до тогава, а и след това (Слава Богу)... сърцето ме болеше първите пъти като го слагах...



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано26.02.08 05:30



Напоследък от моят шопинг предимно намазва малката мишка. Няма случай да излезна и да не се върна с нов тоалет за него. Любимите ни марки за пазаруване тук са ZARA, GAP, Gago Tago, Old Navy, Osh Kosh, Н&M.
Просто сме неудържими особенно пък и с тия намаления, които правят няма как да се върнеш с празни ръце. Малкия вече не смогва да си износва дрехите но пък мен си ме радва да му купувам. Имаме си и бебешки Найкове даже





Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано26.02.08 08:32



Илиянци, пазара в Димитровград, Капалъчарши и други маркови вериги с китайски произход.



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано26.02.08 09:48



на децата мама им купува дрехи от Лом, предимно на Сали, но и на други бг-фирми. Много евтини са и на невероятно качество.
Когато все пак се случи да им взимаме ние дрешки пазаруваме от Wenice kids, oviesse, fox baby също ме кефят.
За себе си харесвам Ninka, oviesse . Но влизам във всякакви магазини и ако ми хареса нещо и ми стане...

си го взимам. Всичко е за много слаби, да не кажа анорексички.



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.02.08 10:46



За хлапето по-джиджини неща взимам от Jacadi, Benetton, s'Oliver и Esprit, иначе за ежедневно нямам никакви претенции какво носи стига да е чисто и от естествена материя. Доста често при прибирането в България я "подсигурявам" с хубави памучни дрешки - като качество това, което се предлага на пазарът на детско облекло в София е много добро

. Обувчиците и са предимно от Хъш Пъпис - тя е наследила широкото ми стъпало и тяхните модели и пасват много добре, също тукашната марка Елефант и бг-Капчица.
За мен - различно, но обичам да си ловувам в Xanaka и Mango(ежедневно),Mexx и Escada(по-официално), голямата ми слабост са Stefanel, Boss, Cavalli, но там се ходи за рожден ден и Коледа.
Обувки - тук е сложно> не съм от типа жени с една стая цялата "декорирана" с обувки. Имам точно 5 чифта(всичко>ботуши, сандали, официални, зимни, летни и т.н.) като марки - Камел Актив, Джими Чу, Гучи.
Най-трудно се въздържам от пазаруване на чанти и очила.

За теб, Хепи!

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.02.08 10:57



Ако щете ми вярвайте, но досега почти не съм купила дрешка на Аля освен бодита или чорапки. Любимата ми сестра ме снабдява от хубавата гръцка марка Корморано. Хахаха - признайте си завидяхте ли ми малко?

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: АЗ ДАнови [re: Nasinda]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.02.08 13:20



Поради факта, че някой ти пазари

. Много мразя тази дейност, знам, че е необичайно за жена, но това е истината. Обиколки по магазини ме изнервят.

Поръчвам си по интернет и една приятелка ми взима нещата в Лондон. Така че като си пътувам за БГ ми ги дава на място или пък ако се прибира по същото време ми ги носи. Тя обича да рови из интернет и ми намира свесни неща, обикновено разпродажби, има някакви талони за намаления, бе тя е факир . Та така извършваме пазаренето. Марките са ясни. Аз лично си харесвам за децата Некст и Олд Нави... За мен нямам претенции, което ми харесва и каквото има. Дънки обаче не нося и това е проблем, щото трудно се намират свесни панталони . Месйнките най-много ми се вързват с вкуса и стила, ама пак зависи.

Иначе много се кефя да си купувам български бебешки дрешки - бодита основно и тениски (друго свясно не съм срещала) и да си ги нося тук обратно, и да се хваля че са произведени в БГ... ейййй направо си умирам от кефффф.



Тема Re: АЗ ДАнови [re: 3aиpa]  
Автор chatpatka ()
Публикувано26.02.08 13:59



и аз хич не обичам да пазарувам, купувам си нещата предимно онлайн или от някой голям магазин. суперрядко ми се налага да си купувам дрехи, било то за мен или за децата и то не защото някой друг ми ги купува, ами защото някак си все си имаме о.О ако видя че на някой нещо му трябва излизам и купувам единствено тва нещо и си се прибирам.
не разбирам нищо от марки

гледам единствено дрехите да са от естествени материали.
имам обаче една мания - не мога да подмина щанд с чорапи....



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: incendio]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано26.02.08 14:12



ММм да в LaRedoute има много яки неща на много нормални цени и са много качествени. А намаленията им са страшни. За мен нямам преденции за дрехите - стига да ми хареса и да ми стой добре. Предимно спортно нося. Но виж за обувки и чанти нямам спирка. Обожавам обувките и съм зарината с тях. Особенно докато работех и ходех на 10см токове имах за всяко облекло обувки и чанта. На мъж ми лошо му ставаше, ама... Сега имам един огромен шкаф с обувки, а ходя с едни маратонки.



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: Kapakoлю]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 15:21



Дрън, дрън




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 15:23



Ох аз имам фетиш към чанти, обувки и якета. Бройката ен казвам, че ме е срам, а пък за успокоение и на мен в къщи ми мрънкат многоооооо




Липсваш ни ...

Тема Re: АЗ ДАнови [re: chatpatka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 15:24



Вие сте жени мечти, изобщо няма да показвам постовете ви на мъж ми, че веднага ще чуя израза "Виждаш ли какви жени има, а ти!!!"


Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: Raboteshtata]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано26.02.08 15:32



Не говори за обувки - и аз имам невероятно количество, повечето са при майка ми, защото са с висок ток, а аз напоследък предпочитам равни "бързоходки"


Иначе по темата: Харесвам МЕХХ, Нинка за себе си. Дънки ми харесват все по-рядко, моделите не ми допадат никак. За малкия - български дрехи, обувки от Колев (пантофките за вкъщи и градината), Runners (маратноките), ботушките са от Варна - идея нямам каква марка са. Купувам му и от ESPRIT блузки - много съм доволна.

Борис - 03.06.2004

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор kolelo (минаващ)
Публикувано26.02.08 15:36



И при нас една значителна част от дрешките са подаръци. Родителите ни изпратиха от България памучни бебешки, българско производство. Не знам точно кои са фирмите, но съм доволна. От брат ми, по скоро от приятелката му, имаме дрехи от Щатите. Carter's ми се е набило като най-често срещани. От Германия, от сестрата на съпруга ми - Sterntaler (бебешки).

Аз не обичам да пазарувам особено. Сега с децата - съвсем нямам време. Има няколко магазина, които проверявам обикновено, ако ми трябва нещо. За децата - Next, EXIT, AdamsKids, BabySam (бебешки), Zara, Polarn O. Pyret. За мeн - Warehouse, Zara, Debenhams (това не е точно марка, а търговска верига), Oasis, Vero Moda, Noa Noa...

Баткото - 2 г. и 6 мес.
Мъникът - 4 мес.


Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: kolelo]  
Автор kolelo (минаващ)
Публикувано26.02.08 15:44



Забравих да напиша любимата си марка обувки -

. Това пък е моята страст.

Баткото - 2 г. и 6 мес.
Мъникът - 4 мес.


Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано26.02.08 16:40



Нямам любими марки или места за пазаруване

Купувам от там, от където намеря нещо хубаво на нормална цена. Естествено, че обичам марковите неща, но понякога много се нервирам на идиотските им цени и на инат не взимам... За децата по- се отпускам де... имайки предвид, че са два броя, понякога купувам нещо по-скъпичко за Ани, защото знам че София ще го износи. И по-конкретно обичам нещата на Адидас - маратонки и якета. Много са качествени и имат страхотни модели. Но пък ние сме маниаци на тема обувки и може би единствено за обувки съм склонна да дам неприлична сума пари... обичам всякаки спортни марки, но с по- неспортен вид , в момента нося едни на Кларкс, също доста добри. Имам успешни моделчета на Томи Хилфигър и Джиокс.
Просто с обувките съм се убедила, че няма български (или какъвто и да е друг) еквивалент на качествени обувки, които да изглеждат добре. И затова съм склонна да купувам по-маркови.
Но пък за дрехите - има доста качествени български дрешки. Не им знам марките, щото не ги и заглеждам много...

Ако видя нещо интересно някъде ще ви пиша... въпреки, че една ли някоя мама дето живее в Люлин ще се вдигне до Младост, за да си купи еди-какво-си...

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор nikol82 (Айде бе?!?)
Публикувано26.02.08 16:56



За бебка купувам български дрешки- само памучни. Предимно на САЛИ и Вис Виталис (май така се казваше)- много съм доволна, предвид това, че една блузка да речем струва между 3-7лв. Дрешки "по- така" за сега ми подаряват достатъчно, пък и майка ми и сестра ми ми пращат доста от чужбина


За мен купувам каквото ми хареса, съобразявам се и с цената но ако супер много ми хареса нещо скъпо- не се замислям, щото рядко се случва.
МРАЗЯ да си купувам обувки. Това е нещото, което като се наложи да си го снабдя- с рев тръгвам по магазините.
Мъжъ ми получва обриви от пазаруването и когато си хареса нещо винаги го вземаме на момента, независимо какво е и колко струва.



Тема Re: АЗ ДАнови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано26.02.08 17:02



Абсолютно подкрепям Яна!

....Абе и двете се стягайте, като ви гледам и двете си имате малки теленца, ама като пораснат..аааааа



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: aлбeнaди]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.02.08 17:11



Ей ме на, там съм! Така, че ако видиш нещо не се плаши да споделяш!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: aлбeнaди]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 17:29



А имаше страхотни маратонки за по 30лв мъжки и дамски в новият Outlet в Младост, е вдигнах се




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: nikol82]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 18:12



Колко много марки съществуват без да ги знаем тук в БГ, ох избора е много малък, цените високи, качеството не го коментирам изобщо. Пак сме на дъното




Липсваш ни ...

Тема Re: АЗ ДАнови [re: dessbess]  
Автор chatpatka ()
Публикувано26.02.08 20:38



абе хей :)
тва е само като стане въпрос за дрехи и други "покупки". иначе ела да ме видиш как всяка седмица оставям по 50тина лева в книжарницата


на мъжа ми лошо му става като чуе, че съм се запътила натам, щото мога и един час да откарам в разглеждане и избиране. имам двама първокласници (на 7 и на 5), които за 5-6 дена решават сборници със задачи и работни тетрадки, направо вече трудно намирам букварче или тетрадка, която да не сме правили. отделно сме маниаци на тема "проекти" и вечно ни трябват суровини. сега сме се захванали да си правим картонен зоопарк. животните са от ролки от тоалетна хартия и непрекъснато ни свършва я лепилото, я моливите и двойно-залепващото. освен това тони обожава да чете енциклопедии и аз като виждам, че има желание детето едва го изчаквам да си дочете старата и тичам да купувам нова. глина, пластелин, бои, цветни хартии, самозалепващи се гланцови листове, острилки и гуми, че вечно ги губят, топове с листа за принтера.... списъка няма край
та, както се вижда и аз не съм светица, хахах

Редактирано от chatpatka на 26.02.08 20:39.



Тема Re: АЗ ДАнови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано26.02.08 21:29



и аз се фукам с БГ дрешките... като бяхме там за празниците й купих няколко много красиви костюмчета от магазин "Бокал"

а бодитата са ми много удобни, защото се закопчават отпред - тук няма такива - всичко е с прихлюпване, за през главата или с копчета на гръбчето...



Тема Re: АЗ ДАнови [re: chatpatka]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.02.08 21:31



Ти си мечтата на всяка книжарница. И аз така - като вляза в някоя и излизам олекнала с някакви суми пари, дето ми се пили после на глават. Особено в БГ книжарниците има какво да си купи човек с деца



А веднъж минавайки през Лондон (като започне така някое мое изречениеследват драми :)))) попаднах на огромен двуетажен магазин само с , разни работи за правене на каквото ти хрумне - от катронени къщички, дървени такива, мебелки за тях, мъниста, книжки с идеи за детски забавления, разни шаблонки, модели за завързани: плетки, честитки, костюми.... ей там как се охарчих, не е истина... Но това е тайна иначе нямаше да съм жива сега и да пиша тук и добре че мъжа ми не го знае тоя клуб .



Тема Re: АЗ ДАнови [re: 3aиpa]  
Автор chatpatka ()
Публикувано26.02.08 21:47



еййй, *завижд-завижд*
аз все се каня като ходим в софия да намина през "слънчоглед", но все не ми остава време, пък и ми е съвестно да кажа на мъжа ми. иначе тук в самоков си имам любима книжарница - перун. поддържат я доста добре заредена и съм намирала неща, дето направо съм се изумявла, че ги има.

много ще ми е интересно да разкажеш/покажеш какво творите вие, ама май по-добре на лични, че спамнахме темата





Тема Re: АЗ ДАнови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 22:08



Май кой каквото си няма го иска. Така и наистина бодитата ни са супер, без тези с прехлупване, защото с тях на детето раменцата и досега му седят голички. Но останалите дрешки са под всякаква критика




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: aлбeнaди]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано26.02.08 22:25



Ми да, ама някоя мама дето живее в Младост 2 примерно, може да се приповдигне до някоя от другите Младости.



И аз нямам конкретна любима марка. Купувам много български дрехи, на които изобщо не им знам или пък не им запомням имената. Имам си няколко любими магазина - на пътеките на 1А, в търговския център Лилиан в 1, в търговския център Кондор в 3, Младост 3 де, близо до нас също имам едно любимо магазинче. Но най-обичам да пазарувам от Пловдив- намирам всичко, което търся на страшно поносими цени. Пък и там има две много добри борси - на Вис Виталис и на Денди - има каквото си пожелаете.

Наше приятелско семейство ни пращаше от Лондон дрешки за Коко, докато беше малък с марка Early Days - просто страхотни неща. И Бела ги износи и са си още супер здрави и с ярки цветове.

Другите неща, които харесвам са дрешки от Ла Редут и на Дисни пижамките - много са ми фенски.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: АЗ ДАнови [re: jana]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано26.02.08 23:20



Според мен подобни крайни твърдения за качеството на българските детски дрешки са излишни. Аз съм попадала на много сполучливи неща. Не всичко, разбира се, на някои неща просто им личи, че са боклук, но при други е точно обратното. А за бодитата - последните български, които купих, ми иде да му ги завра да не казвам къде на производителя!!! След първото пране се свиха наполовина и не ни станаха изобщо! А преди това бяха направо големи! Да не говорим, че никак не бяха евтини, по дяволите!

Аз лично не очаквам бясно качество от панталон за 10-15лв, примерно. Особено ако ще се носи 2-3 месеца, не виждам и смисъл да струва 2-3 пъти повече... Харесвам намаленията в марковите магазини, и тогава пазарувам с кеф - но не бих дала първоначалната цена като знам, че нещото очевидно не струва толкова, щом след някой месец ще го пуснат на половин цена и пак ще го продадат с печалба.
За мен има смисъл да се дават повече пари за обувки, и ги давам. В този контекст, днес останах неприятно изненадана - магазинът на Минимен до хотел Плиска е изчезнал

. И понеже по спешност ни трябваха обувки, се бутнахме в Хиполенд и купихме някакви матаронки на Бенетон - само това ни допадна, което да го имат нашия размер. Обаче маратонките са бели и вече им предричам бърза смърт .
Та си мислех, то хубаво си казваме кой какви марки пазарува - не бихте ли споделили и от къде ги купувате, къде се намират магазините? Мен лично живо ме интересуват детски дрешки за пролетта, както и обувки - обувките са ми вечно актуална тема
Яна, като те знам каква си шопинг хрътка, сигурно знаеш поне дузина магазини с намаления на дрешки и обувки, сподели с несведующите, плс



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано26.02.08 23:41



E yспокоих се че не сьм единствената която изпраща подарьци оттук на бебоците в БГ





Тема Re: АЗ ДАнови [re: jana]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано27.02.08 00:16



хубави модели има, но материалите са отвратителни - честно казано, не мога да си спомня видях ли изобщо нещо от естествени материали (памук и вълна)... имам чувството, че всичко, на което ми попадна окото беше изкуственяк, вкл. тези, които аз купих, но страшно ми харесаха моделите...
говоря за дрешките българско производство, а не за вносните...

тук е обратното - за бебешките дрешки е почти невъзможно да намериш нещо, което да НЕ е от 100%естествени материали...

обувките са ми голяма мъка - много се разочаровах, като видях, че в БГ за бебенца почти няма обувчици (само буйки и терлички)... в ХипоЛенд в софия и ВисВиталис в пловдив видях едни много хубави обувчици на Колев и Колев с връзки и ципче, но бяха толкова касапски изработени, че доста се зачудих дали изобщо да ги купувам...



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 10:50



Хех, щом е за обувки - разбираемо е!



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: aлбeнaди]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 11:00



Значи магазинче, което е в Мола в Гео Милев. Ако някой ме подсети какво му беше името на този Мол ще е добре...

нещо от сорта Скай Сити... ама не съм сигурна. Та там в тоз Молец има един магазин, казва се РЕНО, и там продават някакви аутлети на различни марки - есприт и разни такива - освен това има предимно немски марки (супер неизвестни за мен), страшно качествени кожени обувки. Има детски и мъжки и дамски. От там сме си купили доста обувки и за мен и за мъжа ми и за децата. Особено успешни бяха едни боти на София, някаква марка Бама, обачееееее.... страхотни... Ама вече й омаляха . Магазина е големичък и има доста богат избор.

Ето... който живее в района да ходи - има смисъл!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: aлбeнaди]  
Автор Grami ()
Публикувано27.02.08 11:08



Магазина Рено е на немската верига магазини RENO

Марката магазини е известна в Германия, среден клас, Обивките са на различни марки и са много качествени, аз пазарувам от там от както го има Мола, вече ми правят намаления като ме видят, консултантките имат право на това. Нямаме още скъсани и повредени обувки и най-важното намираме на господин бащата страхотни обувки 46 номер

което вярвайте ми е проблем.



Тема Много странно...нови [re: cchery]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 11:28



И аз в провинцията си намирам много повече интересни неща, от колкото в София. Не знам защо така се получава. Обаче като ходя командировка почти винаги се връщам с претъпкана чанта с някакви покупки...

Може би избора е по-малък и не се обърквам толкова и някак си повече ми се набиват на очи хубавите неща.... де да знам, странна работа...



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 11:31



Не съм знаела, че са част от верига...

Както и да е - явно са с добро качество!
Мъж ми също е на 46 номер... и страшно претенциозен на обувки, но от там му намираме винаги по нещо интересно

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: aлбeнaди]  
Автор Grami ()
Публикувано27.02.08 12:10







Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 13:13



Леле какви готини моделчета има... дано да внесат повечко видове и в БГ...

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Re: АЗ ДАнови [re: Kitten]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.02.08 15:30



Има много добри намаления в SLS, последният път оттам взех на малката яке пролетно-есенно, тънко кажи речи за 15лв. В сайта на

също има уникани неща и цените не са никак лоши. Намаления има редовно и във Фокс-а в МОЛ-а на Стамболийски. Аз непрекъснато обикалям няколко магазина и си ги дебна, защото наистина при намаления цените идват понякога по-евтини и от БГ стоките (купих последно 2 блузки с къс ръкав от Фокс-а за по 9,90лв едната). Има багазин огромен на Зара (детски стоки) на бул. България (по диагонал на БИЛА от другата страна) точно до него има аутлет на Nike, е там взех зимата дълга пухенка на Ния за 12лв., панталони има до 10лв., но си трябва ровене и най-вече да са заредили, че го разграбват бързо. Има много, но си е дебнене и често прескачане. Другият вариянт е като видя, че има нещо да алармирам веднага.


Липсваш ни ...

Тема Re: оффнови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано27.02.08 21:56



Мдааа, хващам се за последното изречение и си представих как пускаш тема "Намаление" и ние грабваме хлапетата и хукваме...Идеята е чудна, може да не напазаруваме, но после може да седнем да пием по кафе в обсъждане на следващия магазин -мишена.


А по темата май почти нямам какво да добавя, в смисъл че и аз пазарувам от тези магазини. Уикенда излязох по центъра и нали не го бях правила доста време се удивих, че видях 3 магазина на Зара, в езва имаше намаление...но определено нищо не ми хвана окото, взех само една блуза на девойката. В детския Бенетон също имаше частично намаление, но там рядко ми се случва да харесам нещо, явно съм повредена.
За бебока предимно българска стока взимам. Само дето наскоро останах върло разочарована от една нашенска фирма, която до колкото зная шият на ишлеме, а това което се пуска на пазара е върнато от европейците. Взех едно боди, което след пране се сви с минимум 5см. Даже не се опитах да го пробвам да му го облека...



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор nikol82 (Айде бе?!?)
Публикувано28.02.08 08:31



Сетих се за още една марка бебешко, от което съм доволна- Flexi- с едно пиленце е емблемката. Турски са нещата, обаче са страхотни- и моделчета и материя.



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.02.08 10:30



Да - Рено понякога имат много сполучливи промоции на маркови обувки, но като цяло за качеството на останалата им продукция съм много скептична. Естествено, това е изцяло лично мнение, надявам се някой да не се обиди

.

За теб, Хепи!

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: surfline]  
Автор BgViki (Имам диване*2)
Публикувано29.02.08 12:19



Аз за мен и децата пазарувам от LaRedoute ....спестява ми много време...близък контакт с нервни продавачки и изхабени нерви и гласни струни от крещене по децата да не пипат тук и там...а ако е за мен...абсурд с моите да пробвам нещо в пробната...няма как да стане просто
За децата пазарувам и от аутлета на Бонди....последно на каката дънки за 27 лева...без шарении...бродерии и разни други кичовщини....доволна съм и от стоките в магазина....и от слънчевата продавачка...не знам къде са я намерили, но е супер рядко срещано явление
Таткото сам се оправя...с неговата коремна обиколка трябва задължително да мери



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: BgViki]  
Автор dessbess (член)
Публикувано29.02.08 12:24



Наистина магазинчето е на ниво, а продавачката е просто чудесна! Рядко срещан и усмихнат човек! Случвало ми се е да седя в магазина поне 20 минути и тя само да разгъва дрешки и да ми показва, и след като нищо не купя пак да ми се усмихне и пожелае лек ден! А и си личи, че е искрена!


В магазинчето в момента има много сладки шапки, а и който си търси пижамки на Дисни - там е мястото! А и са по 10 лева...



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: dessbess]  
Автор Grami ()
Публикувано29.02.08 12:33



Къде е това магазинче?



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор dessbess (член)
Публикувано29.02.08 12:40



Намира се на улица Доспат, която е пресечна на бул. Прага. Ако застанеш при пазарчето на Прага, пресичаш и си на Доспат...после вървиш стотина метра от дясната страна и си там....



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: dessbess]  
Автор Grami ()
Публикувано29.02.08 12:42



мерсаж!



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано29.02.08 13:09



Дано да ги има и другата седмица, че много ги харесвам тези пижамки. ще се разходя дотам. А сега поемам към мола в Гео Милев да си купя обувки пролетни от магазина на Рено. Дано да харесам нещо. А и зимно яке ми трябва, че моето се скъса много грозно.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: cchery]  
Автор dessbess (член)
Публикувано29.02.08 13:26



Пижамките ги има постоянно. От тия с дълъг ръкав има малко останали, защото в началото на Март ще докарват летните

. размерите са на четни години - 2, 4, 6, ....



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.02.08 17:38



А какви пари, последният път ги купувах преди 2 години някъде, тогава накупувах за 1,2 и 3 годинки и бяха по 10 лв




Липсваш ни ...

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано29.02.08 17:49



Преди месец купих за 10.50.....а, имаше и с ваште любими коли





Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.03.08 12:02



Охооо ще мина оттам


Липсваш ни ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.