Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 13:13



Леле какви готини моделчета има... дано да внесат повечко видове и в БГ...

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Re: АЗ ДАнови [re: Kitten]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.02.08 15:30



Има много добри намаления в SLS, последният път оттам взех на малката яке пролетно-есенно, тънко кажи речи за 15лв. В сайта на

също има уникани неща и цените не са никак лоши. Намаления има редовно и във Фокс-а в МОЛ-а на Стамболийски. Аз непрекъснато обикалям няколко магазина и си ги дебна, защото наистина при намаления цените идват понякога по-евтини и от БГ стоките (купих последно 2 блузки с къс ръкав от Фокс-а за по 9,90лв едната). Има багазин огромен на Зара (детски стоки) на бул. България (по диагонал на БИЛА от другата страна) точно до него има аутлет на Nike, е там взех зимата дълга пухенка на Ния за 12лв., панталони има до 10лв., но си трябва ровене и най-вече да са заредили, че го разграбват бързо. Има много, но си е дебнене и често прескачане. Другият вариянт е като видя, че има нещо да алармирам веднага.


Липсваш ни ...

Тема Re: оффнови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано27.02.08 21:56



Мдааа, хващам се за последното изречение и си представих как пускаш тема "Намаление" и ние грабваме хлапетата и хукваме...Идеята е чудна, може да не напазаруваме, но после може да седнем да пием по кафе в обсъждане на следващия магазин -мишена.


А по темата май почти нямам какво да добавя, в смисъл че и аз пазарувам от тези магазини. Уикенда излязох по центъра и нали не го бях правила доста време се удивих, че видях 3 магазина на Зара, в езва имаше намаление...но определено нищо не ми хвана окото, взех само една блуза на девойката. В детския Бенетон също имаше частично намаление, но там рядко ми се случва да харесам нещо, явно съм повредена.
За бебока предимно българска стока взимам. Само дето наскоро останах върло разочарована от една нашенска фирма, която до колкото зная шият на ишлеме, а това което се пуска на пазара е върнато от европейците. Взех едно боди, което след пране се сви с минимум 5см. Даже не се опитах да го пробвам да му го облека...



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор nikol82 (Айде бе?!?)
Публикувано28.02.08 08:31



Сетих се за още една марка бебешко, от което съм доволна- Flexi- с едно пиленце е емблемката. Турски са нещата, обаче са страхотни- и моделчета и материя.



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.02.08 10:30



Да - Рено понякога имат много сполучливи промоции на маркови обувки, но като цяло за качеството на останалата им продукция съм много скептична. Естествено, това е изцяло лично мнение, надявам се някой да не се обиди

.

За теб, Хепи!

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: surfline]  
Автор BgViki (Имам диване*2)
Публикувано29.02.08 12:19



Аз за мен и децата пазарувам от LaRedoute ....спестява ми много време...близък контакт с нервни продавачки и изхабени нерви и гласни струни от крещене по децата да не пипат тук и там...а ако е за мен...абсурд с моите да пробвам нещо в пробната...няма как да стане просто
За децата пазарувам и от аутлета на Бонди....последно на каката дънки за 27 лева...без шарении...бродерии и разни други кичовщини....доволна съм и от стоките в магазина....и от слънчевата продавачка...не знам къде са я намерили, но е супер рядко срещано явление
Таткото сам се оправя...с неговата коремна обиколка трябва задължително да мери



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: BgViki]  
Автор dessbess (член)
Публикувано29.02.08 12:24



Наистина магазинчето е на ниво, а продавачката е просто чудесна! Рядко срещан и усмихнат човек! Случвало ми се е да седя в магазина поне 20 минути и тя само да разгъва дрешки и да ми показва, и след като нищо не купя пак да ми се усмихне и пожелае лек ден! А и си личи, че е искрена!


В магазинчето в момента има много сладки шапки, а и който си търси пижамки на Дисни - там е мястото! А и са по 10 лева...



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: dessbess]  
Автор Grami ()
Публикувано29.02.08 12:33



Къде е това магазинче?



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор dessbess (член)
Публикувано29.02.08 12:40



Намира се на улица Доспат, която е пресечна на бул. Прага. Ако застанеш при пазарчето на Прага, пресичаш и си на Доспат...после вървиш стотина метра от дясната страна и си там....



Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: dessbess]  
Автор Grami ()
Публикувано29.02.08 12:42



мерсаж!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.